PDA

View Full Version : Γενικολογιες και αοριστολογιες ...Νο 3

Pages : [1] 2 3

Nick_RX_8
23rd February 2006, 17:38
Η συνεχεια εδω...

GeoRx 8
24th February 2006, 02:11
Σημερα που το τσικνισαμε!!!!!Εγω σπιτι μου παντως.

Το μπαρμπεκιου πηρε φωτια για τα καλα μιας και σημερα οι ταβερνες πασαρουνε και κανα ληγμενο :wink: :D :D

ilias
24th February 2006, 03:07
εγω με αλλα δυο παιδακια στην κρεπερη στην γλυφαδα! :D 8) :roll:
ξερουν αυτα ποια ειναι......το ενα μαλιστα εφαγε και δυο γιατι πειναγε!

package
24th February 2006, 11:20
Έσυ θες να μας πεις τώρα οτι έφαγες λιγότερο? Για πες μας λοιπόν τι δεν έφαγες.

Blacktan
24th February 2006, 11:27
Εσυ ΡΟΚΥ , που τσικνησες και που ξυπνησες ??? :) :) :) ;)

package
24th February 2006, 11:34
Μπόρεσα να σηκωθώ με πολύ δυσκολία. Πολύ τσίκνα ρε παιδί μου. Φουσκωτή πισοκίνητη κουκλάρα με στενότατο τζηνάκι. Τι κούνημα ήταν αυτό ρε Χάρη? Σπύρο ακούς? Θεός ο Θέος πάντως. Τι παληκάρι είναι αυτό? Βέβαια ήταν λίγο πεσμένος χτές.

Blacktan
24th February 2006, 11:37
E , πως να μην ηταν ο ανθρωπος ρε φιλε ...

Αλυσοδεμενος ηρθε ....

Τετοια λαθη , δεν με εχει συνηθισει στο παρελθον ....
ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΘΕΟ !!!!

:) :) :)

Σουρικααααααααααααααααααα ααααααααααααα

package
24th February 2006, 11:44
Ο Σουρίκας πρέπει να είναι πολύ ύποπτο αγόρι. Με 2 και 3 γυναίκες χόρευε. Πως τις κουμαντάρει ο άτιμος. ΘΕΟ που είσαι αγόρι μου? Βγες να υπερασπιστείς τον εαυτό σου.

GeoRx 8
24th February 2006, 14:22
Καλα ολο αυτο το καφε πραγμα που ειναι στον ουρανο με την βροχη που θα πεσει θα γινει λασπη!!!!

Μεσα τα εργαλεια ολα γιατι θα γινουνε χαλια. :wink:

wallace
24th February 2006, 14:31
Εδώ δεν το προλάβαμε...Και όντως έγινε.......χάλια το αμάξι....Και το είχα και φρέσκο-φρέσκο, πεντακάθαρο... :evil:

harrisk
24th February 2006, 14:49
ειμαι στο μαγαζι ετοιμος να κοιμηθω παιδες........μεχρι τις 7 το πρωι κολαση στα μπουζουκια........ηταν και η γυναικα ψιλοαρρωστη και εκατσε σπιτι........τι μ ω ρ α ρε που ειχε......18 με22 ολα ...τι να σας λεω......τα ροτορακια δουλευαν κοκκινα.......

stefanosktm
24th February 2006, 14:56
Εδώ δεν το προλάβαμε...Και όντως έγινε.......χάλια το αμάξι....Και το είχα και φρέσκο-φρέσκο, πεντακάθαρο... :evil:

ρε η φωτο που εχεις βαλει για εικονα σου μοιαζει σαν σκαραβεο ετσι που ειναι ολο ενιαιο μαυρο . χεχε πλακα εχει!

wallace
24th February 2006, 15:00
Ρε Στεφ...Πόσο θες να μας τρελάνεις; :twisted: :twisted: :twisted:

Ποιος σκαραβαίος και πράσινα άλογα μου κοπανάς; Ούτε μοιάζει, ούτε θα μοιάζει....χεχεχε

stefanosktm
24th February 2006, 15:02
ξερω εγω μωρε μου ηρθε μια εικονα ετσι σκαραβεου το καπο!!! μαλλον φταιει ο καιρος!!!

harrisk
24th February 2006, 15:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: εισαι τελειος παλαβος.......σκαραβαιος ροτοροφορος.........ειπε κανεις τιποτα...... :?: :lol: να σαι καλα...ειδικη εκδοση VW για παρτη μου και μονο......και να μου το χαριζαν ,την αλλη μερα θα το πουλουσα.............για να παρω και ενα κιτρινο RX8 :wink: αθεραπευτος πλεον ροτοροβιος 8) 8)

wallace
24th February 2006, 15:05
Μάλλον φταίει το μυαλό σου... :D :D :D !!!

Πότε θα παίξουμε μπασκετάκι ΟΕΟ; :lol:

harrisk
24th February 2006, 15:08
και δευτερο να χα ρχ8 λιγο θα ταν.......χρονο που βρω να γουσταρω το ροτορακι μου.......παντως παιδες αν μπορουσα θα χα μια συλλογη απο ολα τα χρωματα........καλα θα ταν 8) 8) 8) 8)

stefanosktm
24th February 2006, 15:11
Μάλλον φταίει το μυαλό σου... :D :D :D !!!

Πότε θα παίξουμε μπασκετάκι ΟΕΟ; :lol:

οταν κατεβετε αλλα καλυτερα αργα το βραδυ διωτη θα ειναι ακαταλληλο το παιχνιδι. τσο...τουλα :D :D :D

wallace
24th February 2006, 15:18
...διωτη θα ειναι ακαταλληλο το παιχνιδι. τσο...τουλα :D :D :D

Σιγά κόψε κάτι... :twisted: :D χεχεχε

teo
24th February 2006, 17:08
ΘΕΟ που είσαι αγόρι μου? Βγες να υπερασπιστείς τον εαυτό σου.

αφήστε ήσυχο τον Θέο και κάντε μόνοι σας τις βρωμοδουλείες σας.. :wink:
παλιόπαιδα.... :D

σσσσσσσσ....αυτός ο προφυλακτήρας όμως που ηταν μπροστά μου-μας, ήθελε σίγουρα δέσιμο γιατί τον έβλεπα διπλό απο το κούνημα.....

υγ.το αστείο της βραδυάς...Με σταμάτησαν σε μπλόκο και κατέβηκα με ένα κόκκαλο απο ζουλού στο κεφάλι,ο μπάτσ... δεν μπορούσε να μου κάνει αλκοτέστ απο τα γέλια...

package
24th February 2006, 18:57
Και να μην τα φορούσες πάλι θα γέλούσε μαζί σου ρε σιδηροδέσμιε!!!!!!!!

panos2712
24th February 2006, 20:48
ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ CLUB MEMBERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ζητήται κατοικία προς ενοικίασει

Να μην ξεπερνα κατα πολυ τα 65 τ.μ. με 1 δωμάτιο σε σχετικα χαμηλή τιμη απο Μποτσαρη και Ανατολικά μεριά. Θα ήταν ωραία να ειχε και χώρο για το 8αράκι μου.

Καθε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη. Ευχαριστώ.

georgge
24th February 2006, 20:53
ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ CLUB MEMBERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ζητήται κατοικία προς ενοικίασει

Να μην ξεπερνα κατα πολυ τα 65 τ.μ. με 1 δωμάτιο σε σχετικα χαμηλή τιμη απο Μποτσαρη και Ανατολικά μεριά. Θα ήταν ωραία να ειχε και χώρο για το 8αράκι μου.

Καθε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη. Ευχαριστώ.

Πάνο, σε 65 τ.μ. αν βάλεις και το 8αράκι τι χώρος υπολείπεται? :wink:

panos2712
24th February 2006, 21:06
Βρε παππου αμαν , ειπαμε οτι εχουμε τρελα με το 8αρι μας αλλα οχι και μεσα στο σπιτι :lol: :lol:

Terminator
24th February 2006, 21:08
οι αδερφες δεν εχουν χωρο Πανο?
:D καποιος εφαγε σουτ... http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/sport/smilie_fussball.gif (http://www.World-of-Smilies.com)

northern
24th February 2006, 21:08
Χε χε ωραια υπογραφη pano!

panos2712
24th February 2006, 21:15
και το γκολ ωραιο ηταν.

GrRx8MaZdA
24th February 2006, 21:16
Eμενα παντως μαρεσει η πασα που πηρες και η πασα που δεν θα παει ο Termi!!!χαχαχαχαχα

georgge
24th February 2006, 21:41
Βρε παππου αμαν , ειπαμε οτι εχουμε τρελα με το 8αρι μας αλλα οχι και μεσα στο σπιτι :lol: :lol:

Γιατί? Τι πρόβλημα υπάρχει?

panos2712
24th February 2006, 21:43
Εστω και κατι τετοιο μου κάνει . Ποσο νοικι ; :lol: :lol:

GrRx8MaZdA
24th February 2006, 22:04
Χαχαχαχαχαχαχα ψωφισα στο γελιο...Τι φωτο ειναι αυτη ρε PapouS???axaxaxaxaxa

Bgs
24th February 2006, 22:37
Πραγματικα πολυ καλη!!! Πεθανα και γω απο τα γελια!

panos2712
24th February 2006, 22:38
εγω που εκεινη την στιγμη μιλουσα με τον διευθυντη μου στο τηλεφωνο και ξαφνικα αρχισα να γελαω και να μην μπορω να του μιλησω ... και τι να του πω...οτι γελαω με τον παππου μας... :lol:

Terminator
24th February 2006, 23:56
Eμενα παντως μαρεσει η πασα που πηρες και η πασα που δεν θα παει ο Termi!!!χαχαχαχαχα

φιλαρακι στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο!
ερχεται και η σειρα σας,
σας ευχομαι τα καλυτερα!

GrRx8MaZdA
24th February 2006, 23:58
Πασες στην μικρη περιοχη καποιος πρεπει να σκοραρει αγορι μου..Κριμα που εισαι στον παγκο!!!χεχεχεχεχεχε

Terminator
25th February 2006, 00:07
τουλαχιστον θεατης απ την αρχη δεν ειμουνα :wink:

GrRx8MaZdA
25th February 2006, 00:10
Ζεστανε τον παγκο τωρα και μοιρασε και καμια πετσετα!!χαχαχαχα

Terminator
25th February 2006, 00:24
Τον παγκο τον ζεστενω γι αυτους που θ ακολουθησουν, προσεξε... http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/2/47.gif μην εισαι σ αυτους

μετα θα σου δωσω για παρηγορια πετσετα με λογοτυπο Rx8!

panos2712
25th February 2006, 01:33
Ρε π;αιδια μη βαριώσαστε. Βαραω πεναλτι

GeoRx 8
25th February 2006, 01:38
Χαχαχαχαα οντως η φωτογραφια ειναι πολυ καλη.Εγω σκεφτομαι να το βαλω το αμαξι στην κρεβατοκαμαρα να το εχω διπλα μου και αυτο!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

panos2712
25th February 2006, 13:58
Χρηστο (GrRx8MaZdA) τα φωτα ειναι ξενον :P

panos2712
25th February 2006, 14:49
Καλα που πηγαίνετε ολοι το Σαββατο. Τι ησυχια ειναι αυτή. Ειμαι στη δουλεια και μη εχοντας τι να κανω ειμαι ολη μερα στο forum .Αλλα ακρα του ταφου σιωπη

GrRx8MaZdA
25th February 2006, 14:56
Λάμπες B.A.R. ειναι τπτ παραπάνω!!!

GrRx8MaZdA
25th February 2006, 14:57
Εγω κοιμηθηκα 7+ αλλα θα κατσω λιγο ξυπνιος για παρηγορια...

demmis
26th February 2006, 06:13
Ποιος ελεγε οτι τα βραδια δεν υπαρχουν mods online??
οριστε 04:15

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 51967 θέματα
Τα μέλη μας είναι συνολικά 1523
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η TommyM
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 3 μέλη, 0 μη ορατοί και 0 επισκέπτες [ Διαχειριστής ] [ Συντονιστής ]
Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 37, στις Κυρ Ιαν 01, 2006 11:56 pm
Μέλη: demmis, mr-d, RotorManiac
Υπάρχουν 0 χρήστες στο chat αυτή τη στιγμή [ Είσοδος στο chat ]

GrRx8MaZdA
26th February 2006, 07:44
Mηπως θα πρεπει να γινω εγω Mod???
5:44 Παρακαλω κυριε Ντεμη!!!

GeoRx 8
26th February 2006, 11:30
Εσεις εισαστε βρυκολακες τετοιες ωρες που εισαστε ξυπνιοι!!!

Καλα αμα και εγω δεν δουλευα τα Σαββατα θα ημουνα μεσα οληηη την μερα. :D :D

panos2712
26th February 2006, 11:34
Μαλλον ξενυχτηδες και μαλιστα σε ωραία μαγαζιά ξενυχτηδες. Περισσοτερα στις φραπεδιες Θεσ/νικης...

wallace
26th February 2006, 13:57
Mηπως θα πρεπει να γινω εγω Mod???

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!! :twisted: :twisted: :twisted:

asd
26th February 2006, 21:53
Α ρε ΠΑΟΚακια......

Παρακαλούσατε να λήξει το ματς....

GeoRx 8
26th February 2006, 21:58
Μπραβο στον κοσμο του παοκ μια ζωη κανιβαλοι πραγματικα ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ,καταστρεφεται την ομαδα σας μονοι σας επειδη ο τα εχετε με τον προεδρο σας.

Και σημερα ητανε και το αποτελειωμα με την νικη του Θρυλου τον οποιο του σπασατε τα ποδια αλλα μην αρχισω τωρα για το μονοτερμα που σας παιξαμε αλλα με αυτα τα πραγματα κανετε την Ελλαδα ρεζιλι πραγματικα.

Κριμα που αυτος ο υπερ παιχτης Ριβαλντο και ολοι οι αλλοι ξενοι ειδανε αυτο το θεμα.Για τους Ελληνες δεν με νοιαζει τους ειναι γνωστα αυτα.

Αλλα αυτο που γινεται στο συγκεκριμενο γηπεδο δεν γινεται πουθενα στον πλανητη γη!!!!!

Τι σας φταιει το γηπεδο ρε συςςςςςςςς???????Ασε τα κινητα που πεταξατε και ολα τα αλλα!!!!

Αυτη ειναι η αγαπη για την ομαδα σας??????Οι παιχτες απληρωτοι η ομαδα λεφτα δεν εχει και περιμενει να βγαλει κανα εξοδο απο τον κοσμο.

Τωρα τι καταφερανε αυτοι οι αλητες?????Απλα θα φαει πεντε αγωνιστικες και ποσες χιλιαδες ευρω προστιμο και καταφερατε να την βουλιαξετε την ομαδα μεχρι τον πατο!!!!!!!

ΔΗΜΟΣ
26th February 2006, 22:06
ΑΝ θυμασαι παντα ετσι γινοτανε...με αυτο τον τροπο τιμωρουμε αυτους που κοροιδευουν το λαο...κ εκμεταλευονται τον ΠΑΟΚ...εμεις ομαδα δεν εχουμε αλλα ειμαστε παντα διπλα στην ομαδα...εμεις τους πληρωνουμε,ειμαστε γωνιακο μαγαζι,χωρις να περνουμε αυτα που πρεπει...καιρος να δουν κ αυτοι πως πρεπει να σεβονται ΟΜΑΔΑ Κ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ...αυτα επαθαν κ προηγουμενοι που προσπαθησαν να κανουν το ιδιο στο παρελθον...

GeoRx 8
26th February 2006, 22:12
Δημο συγνωμη αλλα αμα ετσι προσεχετε και αγαπατε την ομαδα σας τοτε εισαστε για τα μπαζα και για κλαματα!!!!

Αλλα αφου γουσταρετε τιμωριες και να γινεστε ρεζιλι μπραβο!!!!!!Τωρα του Γουμενου του κανατε τα μουτρα κρεας και το βραδυ δεν θα φαει καθολου!!!!!

Αααααχ υπαρχουνε αλλοι τροποι να τον σουταρετε και οχι να κανετε κακο στην ομαδα σας και να γινεστε και γινομαστε ρεζιλι διεθνως.

ΔΗΜΟΣ
26th February 2006, 22:18
τι να πεις φιλε...γιαυτο το λογο εχω να παω 3 χρονια στο γηπεδο...δεν αντεχω ρε φιλε ποναω...αλλα οι αλλοι ειναι τρελαμενοι,απο γενια σε γενια,δεν αλλαζει τιποτα...απλα θυμισου τι εγινε οταν ο ΠΑΟΚ εχασε απο την παρι σεντ ζερμεν στην ΤΟΥΜΠΑ...2 χρονια εκτος απο την ευρωπη...αλλα απο οτι βλεπεις δεν αλλαζει νοοτροπια με τιποτα ο κοσμος,γιατι ειναι πεινασμενος κ απογοητευεται απο ολους αυτους τους τυχοδιωκτες...

Renesis_power
26th February 2006, 22:25
δεν εχεις ερθει ποτε σε αυτη τη θεση γι'αυτο δεν γνωριζεις αυτο το συναισθημα...εσυ κ ολοι οι ομοιοι Γιωργο...κ ποτε να μην φτασετε σε αυτο το σημειο....να κοροιδευουν κ να εκμεταλλευονται την αγαπημενη σου ομαδα....βαλτο στο μυαλο σου,εστω για λιγο....κ θα καταλαβεις...ειμαι κατα αυτων των φαινομενων,εδω που μας εφτασαν αυτοι ομως μας εκαναν να μην υπολογιζουμε τιποτα πλεον...πες μου εσυ ενα τροπο να διωχθει ο βραχνας κ θα σου πω ναι.δεν δινουμε φραγκο πλεον σε αυτους...η αποχη αρχισε.

GeoRx 8
26th February 2006, 22:31
Τοτε αυτα τα πεντε δεκα ατομα που ειναι ποσοι ειναι αυτοι ρε παιδι μου?????διωχτε τους πλακωστε τους εξαφανιστε τους αυτοι δεν ερχονται στο γηπεδο επειδη αγαπανε τον παοκ αλλα για να κανουνε ζημια δεν σκεφτονται ολοι ετσι!!!

Τελος παντων τι να πεις Δημο μου τι να πεις μια ζωη τα ιδια. :cry: :cry:

ΔΗΜΟΣ
26th February 2006, 22:35
ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΕΓΩ ΤΑ ΣΥΝΗΘΗΣΑ ΠΛΕΩΝ...Κ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...

Renesis_power
26th February 2006, 22:36
δυστυχως ειναι αρκετα περισσοτεροι αυτοι....κ τετοιοι θα υπαρχουν παντα.... :x

GeoRx 8
26th February 2006, 22:40
Δεν υπαρχει δεν μπορω αλλα δεν θελω Δημο και Βαγγελη.Θυμηθειτε παλια τον Ολυμπιακο σε τι θεση ειχε βρεθει????Με Κοσκωταδες και σαλιαρεληδες απατεωνες ολοι!!!

Αλλα ποτε μα ποτε δεν σπασαμε το Καραισκακη ουτε καναμε ζημια στην ομαδα μας.Απλα ο κοσμος του Ολυμπιακου δεν εκανε ποτε τη χαρη σε κανεναν να κανει ζημια εις βαρος της ομαδας.

Απλα οποιος τολμησε να κανει ζημια στην ομαδα το πληρωσε ασχημα και εφυγε μονος του!!!

Αυτο να κανετε και εσεις εξαφανιστε ολους αυτους που κανουνε ζημια και να δειξετε οτι πανω απο ολα ειναι η ομαδα και μετα οι προεδροι και η διοικηση.

Αλλα ας το σταματησουμε το θεμα μιας και το αναλογο thread ειναι κλειδωμενο :twisted: :twisted: μιας και ειμαστε χουλιγκαν και μιλησαμε ασχημα αλλα δεν πειραζει ετσι ειναι.

Renesis_power
26th February 2006, 22:49
ναι,ναι,σωστοοο...οι 'χουλιγκαν' δεν εχουν θεση στο φορουμ οπως μαθαμε.... :twisted: :twisted:

ΔΗΜΟΣ
26th February 2006, 22:50
TOTE ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΚΡΑΤΟΣ ΧΑΡΙΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....μαλλων ο προθυπουργος να ηταν γαυρος...τωρα ομως?μαλλον παλι γαυρος ειναι....χεχεχχεεχεχχε

asd
26th February 2006, 23:30
ναι,ναι,σωστοοο...οι 'χουλιγκαν' δεν εχουν θεση στο φορουμ οπως μαθαμε.... :twisted: :twisted:

....Και που λέτε προχτές δοκίμασα μια καινούρια σταυροβελονιά.....Θα τη φέρω σε καμιά συνάντηση!!!!! :twisted: :twisted:

ΔΗΜΟΣ
26th February 2006, 23:32
που να δεις τις δικες μου συντροφε...τωρα ετσι περναω το χρονο μου τις κυριακες...

Renesis_power
26th February 2006, 23:33

....Και που λέτε προχτές δοκίμασα μια καινούρια σταυροβελονιά.....Θα τη φέρω σε καμιά συνάντηση!!!!! :twisted: :twisted:

ελαααααα...γινεσαι κακο παιδακι τωρααα
:lol: ντα :!:

GeoRx 8
27th February 2006, 10:12
TOTE ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΚΡΑΤΟΣ ΧΑΡΙΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....μαλλων ο προθυπουργος να ηταν γαυρος...τωρα ομως?μαλλον παλι γαυρος ειναι....χεχεχχεεχεχχεΛαθος Δημο ο Κοκκαλης τα πληρωσε ολα μεχρι τελευταια δεκαρα,στο αεκακι τα χαρισε οοοοολλαααα το κρατος!!!!!

Αλλα τελος τωρα οτι εγινε χθες εγινε παμε για την επομενη Κυριακη τωρα. :wink:

john74
27th February 2006, 14:49
Χτες το βραδυ εκανα το λαθος να παρακολουθησω το Fame story 4 Live,καποια στιγμη βγαζουν εναν τυπο (οχι διαγωνιζομενο) να παιξει μουσικη,αρχιζει λοιπον η Live ορχηστρα να παιζει το ανεπαναληπτο Still Loving You των Scorpions σε καποια ψιλοχαλια διασκευη μεχρι που ο τυπος αρχιζει να συνοδευει με κλαρινο!!!:shock: Αν ειναι δυνατον μπαλαντα των Scorpions με κλαρινο.....και του ειπανε και μπραβο.Απλα απαραδεκτο,τουλαχιστον για μενα.

Trx8iantafillos
27th February 2006, 15:20
Μπραβο στον κοσμο του παοκ μια ζωη κανιβαλοι πραγματικα ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ,καταστρεφεται την ομαδα σας μονοι σας επειδη ο τα εχετε με τον προεδρο σας.

Και σημερα ητανε και το αποτελειωμα με την νικη του Θρυλου τον οποιο του σπασατε τα ποδια αλλα μην αρχισω τωρα για το μονοτερμα που σας παιξαμε αλλα με αυτα τα πραγματα κανετε την Ελλαδα ρεζιλι πραγματικα.

Κριμα που αυτος ο υπερ παιχτης Ριβαλντο και ολοι οι αλλοι ξενοι ειδανε αυτο το θεμα.Για τους Ελληνες δεν με νοιαζει τους ειναι γνωστα αυτα.

Αλλα αυτο που γινεται στο συγκεκριμενο γηπεδο δεν γινεται πουθενα στον πλανητη γη!!!!!

Τι σας φταιει το γηπεδο ρε συςςςςςςςς???????Ασε τα κινητα που πεταξατε και ολα τα αλλα!!!!

Αυτη ειναι η αγαπη για την ομαδα σας??????Οι παιχτες απληρωτοι η ομαδα λεφτα δεν εχει και περιμενει να βγαλει κανα εξοδο απο τον κοσμο.

Τωρα τι καταφερανε αυτοι οι αλητες?????Απλα θα φαει πεντε αγωνιστικες και ποσες χιλιαδες ευρω προστιμο και καταφερατε να την βουλιαξετε την ομαδα μεχρι τον πατο!!!!!!!

Εχεις παρακολουθησει ποτε βραζιλιανικο πρωταθλημα;; το τι ξυλο πεφτει εκει;; οταν ξεκινησε ο ριβαλντο να παιζει μπαλα, που επαιζε; δεν εχει δει τετοια; μηπως επαιζε ποδοσφαιρο στον παραδεισο με τους αρχαγγελους; τον γουμενο θελουμε να βουλιαξουμε...ο ΠΑΟΚ θα υπαρχει για παντα, ο γουμενος οχι...μη σωσει και βαλει φραγκο στην τσεπη του...μη σωσει και βγει η ομαδα στην Ευρωπη φετος...να ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ θελουμε...να καταστραφει οικονομικα....θελουμε προεδρο μαγκα, με @@, να γουσταρει την τρελα που εχουμε εμεις για την ομαδα και να μην ειναι στο αρμα του Σωκρατη...αυτη τη στιγμη ο ΠΑΟΚ ειναι υποδουλος στον "Πρωθυπουργο" της χωρας...ενας ηταν ο προεδρος...ΝΙΚΟΣ ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ.... και εν πασει περιπτωση, αυτα μονο στη ΤΟΥΜΠΑ γινονται;; στο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ τι εγινε ρε παιδια;; στο ΟΣΦΠ-ΠΑΟ τι εγινε;; οχι εντος, αλλα εκτος γηπεδου...τα πεσιμματα τα μαχαιρωματα και οι μολωτωφ πεφτανε βροχη...μεχρι και Ρωσοι ηρθαν για το ντερμπι του μισους....απλα ειναι μαγκας ΚΟΚΚΑΛΗΣ που εχει γηπεδο στολιδι, ομαδα στην οποια επενδυσε πολλα λεφτα και την προστατευει, δεν αφηνει πλεον να γινονται τετοιες μ@@@κιες (εντος γηπεδου)...

The Ace
27th February 2006, 16:14
Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο, πέρα από τα δύο προφανή και συνεχιζόμενα λάθη που κάνετε όλοι σας. Και επειδή είμαι σε θέση να γνωρίζω καλύτερα από εσάς, σας πληροφορώ ότι:

1) Η ΠΑΕ και ο Κόκκαλης δεν πλήρωσαν ούτε κατά διάνοια τα χρωστούμενα από τις κλοπές και ξέπλυμα που έκανε ο Κοσκωτάς. Κάποιο -μικρό- ποσοστό των χρωστούμενων, σε δόσεις και με εντελώς χαριστικές ρυθμίσεις. Τα υπόλοιπα τα πληρώσαμε εμείς.

2) Η ΠΑΕ Ολυμπιακός και/ή η Intracom δεν ΕΒΑΛΑΝ ΦΡΑΓΚΟ για την ανακατασκευή του Καραϊσκάκη. Το σύνολο της επένδυσης καλήφθηκε με χρήματα από το ΚΠΣ, με αμιγώς εθνικούς πόρους (Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων), και με δανεισμό (που ξεπληρώνεται μέσω των πάγιων εσόδων που έχει το γήπεδο). Α, και για το δάνειο έχει μπει φυσικά εγγυητής το Δημόσιο, που σημαίνει ότι και κανόνι να βαρέσει η ΠΑΕ αύριο-μεθαύριο, πάλι το ΠΔΕ (δηλαδή εμείς) θα πληρώσει....

Αυτά για αποκατάσταση της αλήθειας.

northern
27th February 2006, 19:15

Μπραβο GeoRx 8,εισαι ο Βασιλιας της αερολογιας... αφησατε την σφαγη στην ακρη κ ασχολειστε με τα επεισοδια που δεν θα γινοντοσαν χωρις το show μπριακου..
καλα εσυ,αλλα κ οι υπολοιποι δεν βλεπετε οτι ο μπριακος μπηκε στο γηπεδο με εντολη να νικηση ο γαυρος,δλδ τι αλλο πρεπει να δει καποιος για να γινει εξαλος,παρωπιδες εχετε,ο αγωνας στο 25 επρεπε να ειναι 3-0,ημαρτον,ενα σωρο φαουλ εξω απ την περιοχη..δεν μπορει καποιο θα βαλει ο Ριβαλντο..,να ξερετε ο ανθρωπος εχει παθει πλακα απο την διατησια κ οχι τα εκτροπα τα οποια ξερει οτι απορεουν απ αυτη,δεν ειναι τυχαιος..,δυο πεναλτυ,ενα σωρο οφσαιντ,μαρκαρισματα οπως γουσταρουν οι παικτες του γαυρου,τι να πεις,τι να παρατηρησεις,κωμικοτραγικ ς ειλικρινα καταστασεις,ασε το σχολιασμο των φασεων στον alpha το βραδυ με τον γλειωδη -γλυφτη παπαδημητριου που εμεινε ταχα εκπληκτος που ΠΑΟΚ εξεδωσε ανακοινωση κατα μπριακου και ολα τα υπολοιπα που ειπε κ σχολιαζε με τον αλλο Παπαρα για τις φασεις.. οτι ναναι..
δεν υποστηροζω οτι ο ΠΑΟΚ ειναι καλυτερη ομαδα,απλα το παιχνιδι αυτο ανηκε 1000% στον ΠΑΟΚ και με το ετσι θελω ο κοκκαλης εστειλε τον μπριακο να το καθαρισει μροστα στα εκπληκτα ματια ολων μας..
..σε καποιους αναλογουν μεγαλα ποσοστα ευθυνων για τα εκτροπα ετσι?

GeoRx 8
27th February 2006, 19:37
Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο, πέρα από τα δύο προφανή και συνεχιζόμενα λάθη που κάνετε όλοι σας. Και επειδή είμαι σε θέση να γνωρίζω καλύτερα από εσάς, σας πληροφορώ ότι:

1) Η ΠΑΕ και ο Κόκκαλης δεν πλήρωσαν ούτε κατά διάνοια τα χρωστούμενα από τις κλοπές και ξέπλυμα που έκανε ο Κοσκωτάς. Κάποιο -μικρό- ποσοστό των χρωστούμενων, σε δόσεις και με εντελώς χαριστικές ρυθμίσεις. Τα υπόλοιπα τα πληρώσαμε εμείς.

2) Η ΠΑΕ Ολυμπιακός και/ή η Intracom δεν ΕΒΑΛΑΝ ΦΡΑΓΚΟ για την ανακατασκευή του Καραϊσκάκη. Το σύνολο της επένδυσης καλήφθηκε με χρήματα από το ΚΠΣ, με αμιγώς εθνικούς πόρους (Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων), και με δανεισμό (που ξεπληρώνεται μέσω των πάγιων εσόδων που έχει το γήπεδο). Α, και για το δάνειο έχει μπει φυσικά εγγυητής το Δημόσιο, που σημαίνει ότι και κανόνι να βαρέσει η ΠΑΕ αύριο-μεθαύριο, πάλι το ΠΔΕ (δηλαδή εμείς) θα πληρώσει....

Αυτά για αποκατάσταση της αλήθειας.Καλα που εισαι και εσυ ο λογιστης του Κοκκαλη και τε ξερεις ολα!!!Δεν θα απαντησω γιατι εχω βαρεθει να λεω τα ιδια και ουτε θα ασχοληθω.

Αλλα μιας και τα ξερεις ολα μαθε οτι ο Κοκκαλης τα πληρωσε ολα μεχρι τελευταιας δεκαρας,αλλα ειναι δυνατον ενας βαζελος να πει την αληθεια????Ποτεεεεεεε μια ζωη ψεματα,και για να τελειωνουμε ασχοληθειτε με το καφενειο σας και αφηστε τον Θρυλο!!!

Northern και εσυ τι θα ελεγες για τη διαιτησια μια ζωη τα ιδια εδω δεν κοιτατε τα μαυρα σας τα χαλια η διαιτησια σας μαρανε.

Αλλα εκει ετσι θελετε πατημα στο λαιμο!!!!

Αντε γειαααααα.

Και να κανονισετε να βγαλετε το λουκετο η πρεπει να παρουμε εγκριση απο το δικαστηριο της Λοζανης?????

Elias_RX8
27th February 2006, 19:43
Ο Κοκκαλης κανει την δουλεια του, ο Μπριακος και ο Γουμενος το ιδιο, και βγαζουν και λεφτα...

Και οι τυποι που κανουν τα επεισοδια επισης την δουλεια τους κανουν.. (και μαλλον πληρωμενη καλα..)

Εσεις γιατι ασχολεισται με το χαλι του ελληνικου πρωταθληματος...?

Και αν ασχολεισται γιατι ετσι σας αρεσει, χωρις να βγαζετε και τιποτα, τουλαχιστον μην ανεχεσται το καφριλικι της εξεδρας των οποιων οργανωμενων και να το καταδικαζετε...

Διοτι, εκτος των αλλων, αυτοι οι ιδιοι ειναι που μπορει μια ωραια μερα να σας καψουν ή να σπασουν το 8αρακι σας χωρις ουσιαστικο λογο, και δεν θα το πληρωσει κανεις ....

The Ace
27th February 2006, 19:49
^^^

To ξέρεις καλύτερα εσύ λόγω του βενζινάδικού σου ή από την πελατειακή σου σχέση με τον Κόκκαλη, ή εγώ που εργάζομαι στο Υπουργείο Οικονομίας και Οικονομικών ? :roll:

Ρε Geo έλεος......δηλαδή ΕΛΕΟΣ.....έχεις καταντήσει περίγελος και γραφικός....αν κοιτάξουμε τα χιλιάδες ανούσια posts που έχεις κάνει, δεν έχεις ΟΥΤΕ ΕΝΑ επιχείρημα...σου παραθέτω αναλύσεις, εξηγήσεις και λεπτομέρειες, και εσύ μόνο "πελάτες" και "λαγούς" και "θρύλος" ξέρεις να λες....

ΕΛΕΟΣ...... :roll:

GeoRx 8
27th February 2006, 19:56
Μαλλον εσυ εχεις γινει περιγελος με τα τοσα ψεματα που γραφεις και με τις βλακειες κατα του Κοκκαλη και στο υπουργειο ρε φιλε ποσα χρονια εισαι και γνωριζεις καμια πενηνταρια χρονια????

Ελεος πραγματικα και δεν καταλαβαινω το κολλημα σου ρε φιλε και γιατι ασχολεισαι κοιταξε το καφενειο σου και ασε τους πρωτους στην ηρεμια τους.

Αλλα καθε μερα δειχνεις με τον καλυτερο τροπο οτι εισαι παναθηναικος τελος!!!!Μη παραμυθιαζεις αλλο τον κοσμο με βλακειες και κομπλεξ.

GrRx8MaZdA
27th February 2006, 19:57
Ολοι οι "κατα" Ολυμπιακου τυχαινει να μιλαν μια ζωη με παραδειγματα και επιχειρηματα..Οι Ολυμπιακοι καθαριζουν με το ετσι θελω..

Τι φωναζεις ρε Ντανη,ποιος θα μας ακουσει...Οσοι περνουν λεφτα γινονται Ολυμπιακοι..Κοντρα στο χρημα δεν πας...

GeoRx 8
27th February 2006, 20:00
Τα επειχηρηματα που ειναι η μαλλον τα ψεματα που λενε και το τεραστιο κομπλεξ που βγαζουνε αλλα δεν πειραζει ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ θα τους περασει.

GrRx8MaZdA
27th February 2006, 20:06
Ολο μπιχτες εισαι ρε Γιωργο..Τι φανατικλα ειναι αυτη??Ολο νεκρους,κοτες,λαγους,βαζελ ι κλπ κλπ και δεν ξερω εγω τι..Τι ειναι αυτα...Σαν ανθρωποι δεν μπορουμε να μιλησουμε??Βλεπεις κανενα να λεει γαυροι,ψαρια,στημενοι και δεν ξερω γω τι...Μιλα με επιχειρηματα στο συγκεκριμενο θεμα..

Αλλα εισαι τοσο φανατισμενος με την ομαδα σου που μπορει 10εκατ Ελληνες να βλεπουν με τα ιδια τους τα ματια την σφαγη αλλα εσυ με κλειστα ματια να συνεχιζεις να υποστηριζεις την ομαδα σου...

Αν καταφερετε να κλειδωσετε και το γενικολογιες ε,τοτε παει πολυ....

GeoRx 8
27th February 2006, 20:38
Ρε παιδια λετε λετε λετε συνεχεια.Ο αλλος οτι εστειλε ο Κοκκαλης τον μπριακο ο αλλος μας εχει πρηξει για τα οικονομικα θεματα αλλα σημερα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν βγηκε να πει για την επιθεση κατα του ΟΥΝΤΕΖΕ απο οπαδους του παοκ με ΜΑΧΑΙΡΙ και του ειπανε οτι ειναι σειρα και αλλων παιχτων!!!Και ο παιχτης ζητησε να φυγει.

Και οτι για τις φασαριες φταινε και αλλοι ειναι μεγαλο λαθος.Απλα οι παοκτζτηδες περιμενανε πως και πως γκολ του Ολυμπιακου για να τα σπασουνε ολα και να τιμωρηθει η ομαδα.Το γραψανε ολες οι εφημεριδες και το ειπανε ολα τα ραδιοφωνα.

Θελετε και αλλα επειχηρηματα?????Υμαρτον και Αντωνακη προσεχε τι γραφεις γιατι ειναι κριμα ανθρωπος με πτυχιο απο τη ΝΑΣΑ να ριχνει το επιπεδο του ετσι και ειναι η δευτερη φορα!!!!

The Ace
27th February 2006, 21:07
Ρε παιδια λετε λετε λετε συνεχεια.Ο αλλος οτι εστειλε ο Κοκκαλης τον μπριακο ο αλλος μας εχει πρηξει για τα οικονομικα θεματα αλλα σημερα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν βγηκε να πει για την επιθεση κατα του ΟΥΝΤΕΖΕ απο οπαδους του παοκ με ΜΑΧΑΙΡΙ και του ειπανε οτι ειναι σειρα και αλλων παιχτων!!!Και ο παιχτης ζητησε να φυγει.

Και οτι για τις φασαριες φταινε και αλλοι ειναι μεγαλο λαθος.Απλα οι παοκτζτηδες περιμενανε πως και πως γκολ του Ολυμπιακου για να τα σπασουνε ολα και να τιμωρηθει η ομαδα.Το γραψανε ολες οι εφημεριδες και το ειπανε ολα τα ραδιοφωνα.

Θελετε και αλλα επειχηρηματα?????Υμαρτον και Αντωνακη προσεχε τι γραφεις γιατι ειναι κριμα ανθρωπος με πτυχιο απο τη ΝΑΣΑ να ριχνει το επιπεδο του ετσι και ειναι η δευτερη φορα!!!!

:roll:

Έχεις χάσει την επαφή με το περιβάλλον.....

Trx8iantafillos
27th February 2006, 21:45
ας τελειωσει το θεμα εδω γιατι ακρη δεν βγαινει...το θεμα ειναι ενα....Γουμενε αδειασε μας τη γωνια ρε

GeoRx 8
27th February 2006, 22:14
^Εσυ οπως το εχω χιλιοξαναπει δεν εχεις επαφη με το περιβαλλον και μαλλον πρεπει πλεον να μπορεις να επικοινωνεις και με εξωγηινους για τσεκαρε το αν ειναι να σε στειλουμε πακετο με τον Μαλεζανι στην Νασα για εξετασεις.

Και πραγματικα δεν ξανα ασχολουμαι με κομπλεξικοτατο παναθηναικο αλλα αν με ξαναπροσβαλεις πραγματικα θα γινει να μη πω καλυτερα.

Και μια φορα να πεις κυριε Σβαρτσενεγκερ οτι ναι ετσι ειναι αλλα μαλλον εχεις δεχτει τρομακτικη πλυση εγκεφαλου γιατι τοσα χρονια εχει περασει απο το μαγαζι τοσος κοσμος και τοσοι παναθηναικοι αλλα τετοιο πραγμα δενε χω ξανασυναντηση και οπως θα μπεις θα σε βαλει ο Βαρδινογιαννης σε μουσειο για σπανιο ειδος παναθηανικου.

asd
27th February 2006, 22:29
Αρκετά διάβασα, πρέπει να μιλήσω.....

Έχετε όλοι πιάσει το φίλο Geo και τον ζαλίζετε...

Καταρχάς, το κόμπλεξ των αντιολυμπιακών είναι προφανές..

και λέω αντιολυμπιακών γιατί πλέον υπάρχουν 2 ειδών φίλαθλοι στην Έλλάδα...Οι Ολυμπιακοί και οι Αντιολυμπιακοί, δηλαδή όλοι εσείς που δεν κοιτάτε τα χάλια των ομάδων σας, αλλά ρίχνετε λάσπη εναντίον της αντικειμενικά ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ομάδας φέτος στην Ελλάδα...

Ξεκινήσαμε να λέμε για το ντέρμπυ αλλά το κόμπλξ σας δεν σας αφήνει, πάλι το γυρίσατε στις γνωστές χιλιοειπωμένες "καραμέλες" σας, για να νοιώσετε καλύτερα...

Ξέρετε μόνο να λέτε τα γνωστά "επιχειρήματα", που επέτρεψέ μου Αντώνη και λοιποί, μόνο επιχειρήματα δεν είναι. Γιατί ανυπόστατες ατάκες του στυλ "Ο Κόκκαλης είναι κλέφτης και θα μπει φυλακή" ή "Ο Κόκκαλης είναι κατάσκοπος ή εξωγήινος" με κάνουν να γελάω και μου θυμίζουν ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ που βλέπουν πολύ ΄Λιακόπουλο...

Στην πραγματικότητα, παραδεχτείτε το, ΟΛΟΙ θα θέλατε να έχετε ένα πρόεδρο σαν τον Κόκκαλη, και να είστε στη θέση του Ολυμπιακού αυτήν την 9ετία, αλλά έχετε κάτι ΠΡΟΕΔΡΑΚΙΑ που σας χρησιμοποιούν και έχουν την ομάδα μόνο για μόστρα για να πάνε μπροστά οι μπίζνες τους (αλήθεια, το Βαρδινογιάννη ΠΟΙΟΣ θα τον ήξερε αν δεν είχε τον ΠΑΟ??? Ξέρετε ότι υπάρχουν εφοπλιστές που είναι 10 κλάσεις παραπάνω, αλλά είναι άγνωστοι στο ευρύ κοινό μόνο και μόνο επειδή δεν χρησιμοποιούν τη ΡΕΚΛΑΜΑ του ποδοσφαίρου!!!)

Αντίθετα ο Κόκκαλης έχει ούτως ή άλλως τη διασημότητα και πριν πάρει το γαύρο...Δεν τον είχε ανάγκη...Αντίθετα γουστάρει να σας πέρνει τα καλύτερα παιχτάκια, τις σημαίες σας μόνο και μόνο για να σας τσαντίσει...

Φυσικά και το καταφέρνει...Σας καρδίζει μέσα και έξω σε όλα τα ντέρμπυ και κλείνει στόματα...Γιατί στόματα κλείνονται μέσα στο γήπεδο, όχι έξω από αυτό...Διαιτησια?????Ναι καλά....Και η Τσέλσι μάλλον πρέπει να υποβάλλει μύνηση στην ΟΥΕΦΑ γιατί την κουτσούρεψαν τις προάλλες....

Όσον αφορά τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ, διαφωνεί κανείς ότι και οι 2 φάσεις των γκολ του Ολυμπιακού είχαν ποδοσφαιρική ποιότητα??? Αυτό σας τσαντίζει...Γινόμαστε ομάδα Ευρώπης ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και το έχετε καταλάβει και τρέμετε...Όσο για τα χρέη, εδώ γελάν...Όσο και αν ισχύουν αυτά που λέει ο Αντώνης, αν ψάξει λίγο καλύτερα θα δει ότι ΟΛΕΣ οι ομάδες χρωσταν στο Δημόσιο...Τώρα το ποιος χρωστάει τα πιο πολλά, αν το δούμε σε βάθος χρόνου είναι υπό συζήτηση και θυμίζει σχολικές συζητήσεις του τύπου "ποιος την έχει πιο μακρυά"...

Αυτά τα ολίγα

Dimzag
27th February 2006, 22:42
Κυριοι MODS δωστε στο Ace και στον GEO κανα 3ημερο BAN γιατι το εχουν παρακανει!!!!Ελεος ρε παιδια και οι 2 ειστε για τα μπαζα πανω σε αυτο το θεμα!!!!!Δεν μπορω να διαβαζω @#$%#@#.....!!!!!Μιλαω παντα και για τους 2...δεν διακρινω κανεναν παρολο που ειναι φιλος μου ο GEO.!!!!

GeoRx 8
27th February 2006, 22:43
^Αποστολε ευγε αγοοοορι μου.Οτι καλυτερο εχω διαβασει,καλα που εγραψες αυτες τις αληθειες γιατι βαρεθηκα να διαβαζω τις εκατονταδες ψευτιες του αντωνη και ολο για επειχειρηματα μιλαει αλλα η καρδουλα του το ξερει αν αυτα που γραφει στεκουνε η οχι απλα προσπαθει να ανεβει απο τον πατο που ειναι στην επιφανεια για να παρει οξυγονο που του λειπει.

Αλλα αντωνη ειναι τοσο φοβερος ο τυπος που και αυτα τα φοβερα και ΑΛΗΘΙΝΑ πραγματα που εγραψες θα τα αμφισβητησει κατσε και θα δεις!!!!!!

Αλλα μη δινεις σημασια εχω στο μαγαζι παναθηναικους που ολα αυτα που ειπες τα παραδεχονται και τα λενε και απο μονοι τους.Τελος ασε τους να παλευουνε μπας και βγουνε Ευρωπη!!!!

GeoRx 8
27th February 2006, 22:45
Κυριοι MODS δωστε στο Ace και στον GEO κανα 3ημερο BAN γιατι το εχουν παρακανει!!!!Ελεος ρε παιδια και οι 2 ειστε για τα μπαζα πανω σε αυτο το θεμα!!!!!Δεν μπορω να διαβαζω @#$%#@#.....!!!!!Μιλαω παντα και για τους 2...δεν διακρινω κανεναν παρολο που ειναι φιλος μου ο GEO.!!!!Χαχαχαχα πλακα θα εχει να φαμε και ΒΑΝ μα πολυ πλακααααααα.

GrRx8MaZdA
27th February 2006, 22:48
Mπορει να εγραψες καποια σωστα πραγματα ρε συ Αποστολε αλλα με το τελευταιο σου τα σκωτωσες ολα...Ομάδα Ευρωπης???Μονο μην κλαψουμε παλι του χρονου....Γιατι στην Ευρωπη ειμαστε ενα τουλαχιστον εγω υποστηριζω Ελλαδα No matter χρωμα φανελας..

Αρχικα να ξεκαθαρισω την θεση μου λεγοντας πως εχω σταματησει να πηγαινω στο γηπεδο εδω και 2 χρονια επειδη βαρεθηκα καποιες καταστασεις..Οποτε ειμαι αντικειμενικος οσο γινεται και βλεπω απο αλλη μερια τα γεγονοτα.

Να ρωτησω κατι ασχετο..Στο μπασκετ γιατι κανενας δεν ειπε ποτε τπτ για τον Παναθηναϊκο ή τον Ολυμπιακο που κερδιζουν πρωταθληματα οταν γινεται αυτο??Ε??Μα γιατι ολη η απατη ειναι στο ποδοσφαιρο..Αμα ολοι ηταν ευχαριστημενοι απο την διαφανεια ο κοσμος δεν θα σταματουσε να πηγαινε στο γηπεδο..

Αλλα πλεον ολα εχουν καταντισει βαρετα και ανυποφορα και αυτοι που αγαπουν πραγματικα τις ομαδες τους δεν μπορουν να αντεξουν την κατασταση..Βεβαια κατακρινω τους χτεσινους γιατι μονο να πληγωσουν την ομαδα μας καταφεραν και τπτ παραπανω..Αλλα μην λετε οτι ντραπηκαν οι ξενοι που ειδαν τα αισχη γιατι οταν ηρθαν να παιξουν ηξεραν σε τι πρωταθλημα ερχοντουσαν,κανενας δεν το παρουσιασε για παραδεισο..

Ενα πραγμα για να μην ξανασχοληθω με το sport εδω μεσα η ποιοτητα του πρωταθληματος εχει πεσει παραπολυ...Εχει καταντισει παραπολυ βαρετο..Βλεπεις εναν αγωνα εξωτερικου απο τις 2 χειροτερες ομαδες και ειναι καλυτερος ποιοτηκα απο ενα ντερμι ελληνικων ομαδων...Αυτο λεει πολλα..

Και επειδη ξερω να βλεπω τι γινεται μπροστα μου,δεν με νοιαζει ποσο απατεωνας ειναι ο προεδρος σας αλλα εχω να παραδεχτω οτι με τα λεφτα που μαζευει στην τσεπη του-δεν με ενδιαφερει απο που-καταφερε να φερει παιχτες που αλλιως δεν θα πατουσαν Ελλαδα..Και βλεπουμε που και που και καμια ντριπλα και κανα γκολ που σημαδευουν μια χρονια..Που φτασαμε....

asd
27th February 2006, 23:01
^^Χρήστο συμφωνώ με όσα λες...

Αν διαβάσεις ξανά θα δεις ότι λέω ότι πάμε να γίνουμε ομάδα ευρώπης...Δεν τρέφω αυταπάτες ότι είμαστε...(φυσικά ΦΕΤΟΣ, ούτε ο ΠΑΟ είναι)

Για το μπάσκετ έχεις δίκιο...Κάποτε όλοι για αυτό μιλούσαμε, αλλά αν θυμάσαι λόγω διαφόρων γεγονότων έπεσε η δημοτικότητά του...Τώρα λόγω Ευρωπαικού πάει να ανέβει ξανά...Προσωπικά δεν το παρακολουθώ και χαίρομαι να μαθαίνω ότι πάμε καλά στα ευρωπαικά πρωταθλήματα...Οπότε για πράγματα που δεν παρακολουθώ στενά δεν μπορώ να εκφέρω και γνώμη...

Για τα υπόλοιπα που γράφεις σε καταλαβαίνω...

GeoRx 8
27th February 2006, 23:08
Ωραια το θεμα τελειωσε εγω πραγματικα δεν ξανα ασχολουμαι γιατι βαρεθηκα τελος!!!!!!!

Και οποιος θελει να ριξει ΒΑΝ ας ριξει ουτε που με νοιαζει ουτε που με ενδιαφερει αλλωστε ειναι της μοδας τελευταια οπως και τα λουκετα!!!!

Καλυνηχτα.

Dimzag
27th February 2006, 23:08
Κυριοι MODS δωστε στο Ace και στον GEO κανα 3ημερο BAN γιατι το εχουν παρακανει!!!!Ελεος ρε παιδια και οι 2 ειστε για τα μπαζα πανω σε αυτο το θεμα!!!!!Δεν μπορω να διαβαζω @#$%#@#.....!!!!!Μιλαω παντα και για τους 2...δεν διακρινω κανεναν παρολο που ειναι φιλος μου ο GEO.!!!!Χαχαχαχα πλακα θα εχει να φαμε και ΒΑΝ μα πολυ πλακααααααα.

Δεν νομιζω να βλεπει καποιος οτι κανω πλακα...!!!!

Σοβαρα μιλαω!!!

GeoRx 8
27th February 2006, 23:09
Sorry καληνυχτα ηθελα να γραψω.

GrRx8MaZdA
27th February 2006, 23:10
Δεν ειναι μοδα Γιωργο..Θεμα αυτοσυγκατησης ειναι...

Αμα θες παντως ξερω τους 10 κανονες για να φας μπαν..1ημερο,3ημερο,7ημερο κλπ κλπ..Εμπειρια βλεπεις..χαχαχαχα...πλακα κανω..

GeoRx 8
27th February 2006, 23:21
Απλα εγω προσωπικα ζηατω συγνωμη για τους υπολοιπους που πρηξαμε και ζαλισαμε χωρις να φταιμε αλλα αν ητανε ανοιχτο το thread που επρεπε δεν θα ειχε γινει αυτη η βαβουρα εδω!!!

Και επειδη η λεξη περιγελος με πειραξε παρα πολυ και τα ανουσια ποστς δεν θα ξαναγραψω ποτε!!!!

Τελος.

northern
27th February 2006, 23:24
Νταξει τα ....ποιοτικα γκολ του ολυμπιακου μας πειραξαν κ κλεινει τα στοματα γιατι κερδιζει μεσα -εξω.....οσοι δεν ασχολουνται με την μπαλα καλυτερα να μην γραφουν ας διαβαζουν μονο...

ΔΗΜΟΣ
28th February 2006, 00:02
φαινεται καποιοι ξεχασαν πως ο ΜΕΓΑΛΟΣ ολυμπιακος επερνε τα αποτελεσματα τα τελαιυτεα χρονια μεσα στην ΤΟΥΜΠΑ.....ΞΕΧΑΣΑΝ φαινεται τα ηχογραφημενα των αρχιδιαιτητων που τα προβαλε τοτε η τηλ. και λεγαν πως επρεπε να κερδισει ο ολυμπιακος,πως ο ενας καλυπτε τον αλλο,το πως τα εδειχναν στη δικη της δευτερας...αλλα τοτε μαλλον δεν τη βλεπατε γιατι επεζε στην ετ3 ΜΙΚΡΟ ΚΑΝΑΛΙ που επεζε ταλακιες βλεπεις...ενω τωρα!!!!τα λεει ολα αντικειμενικα...ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΑΛΦΑ εδειχνε τα αισχη των αλλων μεγαλων ομαδων 'θυματων 'ΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΟΥ ΠΑΟΚ...ολοι οι αλλοι ΑΓΓΕΛΟΙ...ποτε μεταξυ τους επεισοδια...για να μην πουμε και για τις τιμωριες...ΝΤΡΟΠΗ καταρχην κ ΕΛΕΟΣ....Κ οσο για αντι ολυμπιακους....ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΟΚΙΑ Κ ΜΟΝΟ ΠΑΟΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΥΝΕΙ ΤΑ ΠΑΟΚΙΑ...οταν ΠΑΟΚ Κ ΑΡΗΣ περνανε τα κυπελα στο μπασκετ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΑΟΚ ΑΡΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑΤΕ...ΓΚΑΛΗ ,ΦΑΣΟΥΛΑ κτλ κτλ...ΕΜΕΙΣ ποτε δεν το καναμε αυτο...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ μονο με την ΟΜΑΔΑΡΑ μας...Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ....φαινεται δεν εχετε παει ποτε ΠΑΟΚ -ΑΡΗΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...σιγα μην γινουμε κ ολυμπιακοι σε λιγο με το δεος της υπερομαδας που εχετε χτισει ...ΑΛΛΑ φαντασου οτι ο ΠΑΟΚ ο καημενος εχει πιο καλη βαθμολογια απο τον ολυμπιακο στην ΕΥΡΩΠΗ ...ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΤΕ...ΕΚΕΙ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΕΙΣΤΕ...εκει που ο τσαμπουκας του προεδρου δεν περναει...ΕΚΕΙ ΕΙΣΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ...ετσι σας"κερδισε" κ η ΡΕΑΛ...ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ...ΧΑΡΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΕΔΡΟ Κ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ...ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΕ ΕΣΑΣ...ας θυμηθουμε τι σας εκανε η ΓΙΟΥΒΕ...δεν θυμαμαι ποσα ΗΤΑΝ?????Κ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΟΛΟΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΕΙΝΑΙ...ακου να τολμουν να σας νικανε...ΙΕΡΟΣΥΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ...αλλα που να βρειτε διαιτητη να σας παιξει ΕΚΕΙ...τον θυμαστε τον διαιτητη που εδειραν οι βαζελοι?οταν επεζαν με εσας?ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?κ ο ιδιος δηλωνε στα καναλια...ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...του ειχαν κατεβασει τη μαπα...κ ουτε μια μυνηση...ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?

Yiannis
28th February 2006, 02:03
σεμνα μαγκες.... :wink:

GrRx8MaZdA
28th February 2006, 03:54
Διωξαν τον Θεμο απο τον ΑLPHA λεει..Εβριζε την διοικηση του σταθμου λεει και ηταν προσβλητικος κλπ και τον διωξαν...

demmis
28th February 2006, 03:56
το εφαγε και αυτος το μπανακι του

dimos kolovos
28th February 2006, 04:27
καποια πραματα που λεει ο συνονοματος ΔΗΜΟΣ περι ευρωπης με εκφραζουν απολυτα. οχι μονο για τον ολυμπιακο αλλα και για τον παναθηναικο και αεκ. δεν ειμαι φανατικος οπαδος (απο μικρος δηλωνω ΑΕΚ, δεν ξερω γιατι) και παρακολουθω μονο ευρωπαικα παιχνιδια που εχουν ενδιαφερον.
δεν μπορει λοιπον ο οποιοσδηποτε ολυμπιακος ή παναθηναικος ή αεκ να θεωρει οτι ειναι η ομαδαρα μεσα στο ιδιο μαντρι (την ελλαδα) και να βγαινει ευρωπη και να ειναι για κλαμματα.
το οτι ο ολυμπιακος παιρνει πρωταθλημα και ντερμπι ΤΟΣΟ ευκολα και δεν μπορει να σταυρωσει ενα καλο αποτελεσμα στην ευρωπη θα επρεπε να μας στεναχωρει ολους (ολυμπιακους και αντιολυμπιακους).
οχι μονο ξεβρακωνεται ο ιδιος απεναντι στους "εταιρους" μας αλλα ξεφτιλιζονται και ολες οι υπολοιπες ελληνικες ομαδες που θελουν να εχουν και βλεψεις για ευρωπαικη διακριση.
καταντησαμε να εχουμε ομαδες για να συμπληρωνουμε τους ομιλους και να παιρνουν βαθμους οι αδυναμες ευρωπαικες για να εχει ενδιαφερον ο θεσμος, και εσεις καθεστε και ασχολειστε για το αν τα γκολ του ολυμπιακου στον παοκ ηταν ποιοτικα.

peloponisios
28th February 2006, 12:31
Ρε πότε παίζει ο Αντιολυμπιακός; Θα κάνει καμιά μεταγραφή ο πρόεδρος; ¶κουσα θα πάρουμε Κουτσοσπύρο του χρόνου με αλέ προπονητή!

Να 'στε καλά γονείς που δεν με κάνατε ΟΣΦΠ. Φίου...
Μαγαζάκι γωνία και το RX8 forum. Παντού σαν τις ακρίδες εξαπλώνονται. Μην ρίχνετε μπαν, τζάμπα πάει. Τώρα... "έγινε"

aleX8
28th February 2006, 15:53
Χτες Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου, 2006 10:45 am, 41 χρήστες συνδεδεμένοι. ¶ντε πάμε να 50αρήσουμε σιγά-σιγά, όσο πάμε και πληθαίνουμε :wink:

zoom8
28th February 2006, 17:21
"Και επειδη η λεξη περιγελος με πειραξε παρα πολυ και τα ανουσια ποστς δεν θα ξαναγραψω ποτε!!!!"

GeoRx8 το παραπανω ειναι το πιο ουσιωδες post που εχεις κανει γωρω απο το θεμα.Για αυτο λοιπον καλυτερα να μην γραψεις ξανα για ποδοσφαιρο.Καλυτερα να ασχοληθεις με το τενις που ναι και στην μοδα τωρα τελευταια,αλλα και παλι ο φανατισμος που σε διακρινει θα σε οδηγησει να λες παλι ατακες τους στυλ "Και στο τενις ο ολυμπιακος ειναι καλυτερη ομαδα"

Nick_RX_8
28th February 2006, 20:01
...στην οποία περίπτωση πάω πάσο, γιατί δεν έχει νόημα να συζητάμε καν...
__________ :roll:

Απλα εγω προσωπικα ζηατω συγνωμη για τους υπολοιπους που πρηξαμε και ζαλισαμε χωρις να φταιμε αλλα αν ητανε ανοιχτο το thread που επρεπε δεν θα ειχε γινει αυτη η βαβουρα εδω!!!
Τελος.
__________ :roll:

Αφου βλεπετε οτι δεν εχει νοημα η συζητηση ας ηρεμησουν τα πνευματα, και ας ασχοληθουμε ολοι με το κοινο μας ενδιαφερον !! RX - 8 !!

dimos kolovos
28th February 2006, 20:13
πραγματικα παιδια εγω δεν διαβαζα καθολου το thread με τα αθλητικα γιατι δεν ασχολουμαι, αλλα οταν ειδα χτες οτι μεταφερθηκε η διαμαχη ΚΑΙ εδω στεναχωρεθηκα. εβλεπα ατομα ,τα οποια στα υπολοιπα θεματα ανταλλασανε αποψεις περι των 8αριων, να βριζονται για το ποδοσφαιρο λες και εχουν μετοχες. μηπως θα επρεπε να απαγορευτουν τελειως οι συζητησεις περι ποδοσφαιρου??? δυσκολο βεβαια αλλα μονο κακο κανουν τετοια θεματα.
αντε ηρεμα τωρα να πουμε και καμμια αερολογια. :)

Alx & Σάκης
28th February 2006, 22:15
Σε καποια αλα forum,στα αθλητικα, συζητανε μονο για τα πρωταθληματα αλων χωρών... Αγγλια Ισπανια Ιταλια κλπ!
Μηπως να γινοτανε το ιδιο και εδω..?

Mavros Piravlos
1st March 2006, 02:40
Πολύ ήσυχη βραδιά σήμερα,
ούτε ένα ban…
λείπουν και οι περισσότεροι…

μπάν μπαν σε σκότωσα…

Dimzag
1st March 2006, 02:43
Λειπει ο συνηθεις υποπτος....γιαυτο μαλλον!!!!

GeoRx 8
1st March 2006, 02:47
Αφου θελει φασαρια ο Κωστας κατσε να κανουμε λιγη!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Λοιπον καλο μηνα να εχουμε γιατι μπηκε ο Μαρτης και να φυγει γρηγορα και αυτος ο μηνας και να ερθει το Πασχα να φαμε τα ψητα μας (λες και δεν τρωμε καθολου) και να φυγει και ο αλλος και να ερθει ο ΜΑΗΣ!!!!

Κωστα παει η ηρεμια μολις την ξαναχαλασα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GeoRx 8
1st March 2006, 03:05
Μεχρι και το σκουτερ μου ειναι Rx-8 απλα λιγο αναποδα,και σημερα το περασα και ενα κερωμα κι αυτο για να αστραφτει. :wink:

GeoRx 8
1st March 2006, 03:08
Και αλλη μια για να το δειτε ολοκληρο.Ειναι της Χοντα για οσους αναρωτηθουνε ειναι 50cc παει πολυ καλα το σασι του ειναι αλουμινενιο και ειναι ολοκαινουργιο και με δισκοφρενο και πισω.Το εχω καταβολευτει και περιμενω να καλοκαιριασει για να το κυκλοφορω ολη μερα.

Οπωτε καταλαβαινετε οτι το πραγματικο RX-8 θα βγαλει αραχνες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GrRx8MaZdA
1st March 2006, 10:21

Σε ποιον αναφερεσαι?? :twisted:

Dimzag
1st March 2006, 11:26

Ποιον υποθετεις....???? :D

package
1st March 2006, 12:25
Απλά θέλω να πω, οτι οι πρόεδροι Παναθηναικού και ολυμπιακού τα τσεπώνουν και όλοι οι υπόλοιποι μαλώνουμε για βλακείες, λες και έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Καλημέρα σε όλους.

nikolasrx8
1st March 2006, 12:27

Ποιον υποθετεις....???? :D

Χρηστο μαααλλον (διατηρωντας επιφυλαξεις) εννοει τον Δημο.
Αχ ρε Δημο τι σε επιασε? Γιατι βρε αγορι μου?! :roll: :roll: :roll:

nikolasrx8
1st March 2006, 12:31
Καλημερα! Καλο μηνα! :lol: :lol: :lol:
Μπηκε και η Ανοιξη...8) 8) 8)
Η εποχη των ανοικτων ηλιοροφων!!! 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
Μαρτης, :lol: Ντεμης :lol: (Απριλης!),Μαης,Ιουνιος...
(Ντεμη να εισαι επειικης, επικαλουμαι προσωρινη απωλεια συνειδησης... :roll: :roll: :shock: :idea: :?: :!: )

Σημερα ειμαι πολυ happy boy και δεν ξερω το γιατι!!! :lol: 8) :idea: :?: :!: 8) :lol: :D :o :P :wink:

nikolasrx8
1st March 2006, 12:52
Ban ο Δημος, Ban κι ο Θεμος... :idea: :!: :!: :!:
Καλυτερα γιατι δεν καταλαβαινα ποτε τι μουρμουριζε_ΔΕΝ μιλαγε...
Κριμα παντως γιατι θα μου λειψουν τα Υπεροχα βιντεακια απο τις εκπομπες του!!!!
Καλως "πειραζε" την διοικηση στην εκπομπη του,
κακως τους εβριζε στην εφημεριδα του!... :roll:

Chris
1st March 2006, 14:54
Για το λαο μου.......... http://www.spoonfedindustries.com/pages/2/index.htm

http://zna.nu/searchgirl_eng.php

nikolasrx8
1st March 2006, 14:58

http://zna.nu/searchgirl_eng.php
Εισαι πολυ naughty boy!!! :wink: :wink: :wink:

GrRx8MaZdA
1st March 2006, 15:11
Εχετε κωλλημα με το αν.μπλοκ... ;)

Aλλα παρτε ενα λινκ που εχει τα παντα...Το βλεπω να αδειαζει το club...

www.freeones.com

nikolasrx8
1st March 2006, 15:18
Εχετε κωλλημα με το αν.μπλοκ... ;)

Aλλα παρτε ενα λινκ που εχει τα παντα...Το βλεπω να αδειαζει το club...

www.freeones.com

Παμε για αλλα ΒΑΝ μου φαινεται...
Χρηστααακο? καλμου αγορι το καλοκαιρι που θα πας διακοπες? Μαλλον θαλασσα γιατι θα κανεις ποοολλα banακια!!! :lol: :lol: :lol:

GrRx8MaZdA
1st March 2006, 15:23
Aσε μας ρε....Εγω απορω γιατι δεν εχεις φαει εσυ ακομα να μας αφησεις στην ησυχια μας!!Αντε βαψτο μπλε και πετα το στη θαλασσα!!Αντε γεια!!

wallace
1st March 2006, 15:23
O λαός σου νομίζω πως μπορεί να σε ευχαριστήσει Χριστόφορε, όμως πιστεύω πως θα ήταν προτιμότερο να μην δημοσιοποιούνταν τέτοια links μέσα στο forum...

Αυτό αποτελεί προσωπική μου άποψη.¶λλωστε οι περισσότεροι πιστεύω πως έχουν να προτείνουν κάποιο 'ενδιαφέρον' link και πίστεψέ με υπάρχουν και πολύ καλύτερα...! Αν τα γνωρίζεις και πόσταρες τα παραπάνω, μάλλον δεν αγαπάς πολύ το λαό σου...ή τα κρατάς για τον εαυτό σου... :D :twisted: :D :twisted: :D :twisted:

wallace
1st March 2006, 15:25
Δυστυχώς δεν το πρόλαβα στην προηγούμενη δημοσίευση μου... :evil: :evil: :evil:

Το ίδιο ισχύει και για σένα bro...!!! :twisted: :roll:

GrRx8MaZdA
Ο Μακης ξεπερασε τις βαζελινες και ξεκινησε αντεπιθεση..Για πες μας εσυ μιστερ!!

nikolasrx8
Αυτό αποτελεί προσωπική μου άποψη.¶λλωστε οι περισσότεροι πιστεύω πως έχουν να προτείνουν κάποιο 'ενδιαφέρον' link και πίστεψέ με υπάρχουν και πολύ καλύτερα...! Αν τα γνωρίζεις και πόσταρες τα παραπάνω, μάλλον δεν αγαπάς πολύ το λαό σου...ή τα κρατάς για τον εαυτό σου... :D :twisted: :D :twisted: :D :twisted:

Μακη μου, τσαμπα βγηκες ΔΣ?! Ποσταρε τα link A.S.A.P.!!! :lol: :lol: :lol:
Ολα τα Club Members περιμενουν π.μ. σου!!! :lol: :lol: :lol:

Chris
1st March 2006, 15:26
O λαός σου νομίζω πως μπορεί να σε ευχαριστήσει Χριστόφορε, όμως πιστεύω πως θα ήταν προτιμότερο να μην δημοσιοποιούνταν τέτοια links μέσα στο forum...

Οπως ειπες Μακη μου δν πρεπει να βαζουμε περιεργα Links στο forum και ειμαι απολυτα συμφωνος :wink: για το λογο αυτο τα συγκεκριμενα ειναι πολυ light και δν ενοχλούν απλα ετσι για να ξυπνουν... :lol:

nikolasrx8
1st March 2006, 15:27
Aσε μας ρε....Εγω απορω γιατι δεν εχεις φαει εσυ ακομα να μας αφησεις στην ησυχια μας!!Αντε βαψτο μπλε και πετα το στη θαλασσα!!Αντε γεια!!
Μπααα... Θα το βαψω μπορντω σαν CarinaΕ... Ακουει ο John74?! :lol:

wallace
1st March 2006, 15:29
Εντάξει! Όπως είπα, αποτελούν προσωπική μου γνώμη...Όπως αγαπάτε... 8)

nikolasrx8
1st March 2006, 15:31
Πλακα-πλακα εχει δικιο ο Μακης...
Sex-sites (even light), παρανομα πραγματακια, αντιγρ cd, κλπ ειναι ολιγον τι ασχημα να φαινονται... Ας τα κανουμε "πισω απο τις κουρτινες"...
:idea: Γι αυτο οπως ειπα στειλτα σε ολους με π.μ.!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! :idea:

GrRx8MaZdA
1st March 2006, 15:34
Κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ομως ετσι.Ολοι τα κανουν αυτα που ειπες.Anyway...

nikolasrx8
1st March 2006, 15:37
Τι να κανουμε ρε Χρηστο,Life is Life!

john74
1st March 2006, 15:39
Ελα να σου δειξω την Carina του γειτονα,Sinka ειναι κι αυτη :twisted: :twisted: :twisted:

Red F16
1st March 2006, 15:44
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ:
Να βγάλετε όλοι το παπάκι από τη διεύθυνση του mail σας. Υπάρχει κίνδυνος να κολλήσετε τη γρίππη των πουλερικών... :roll:

nikolasrx8
1st March 2006, 15:49
Ελα να σου δειξω την Carina του γειτονα,Sinka ειναι κι αυτη :twisted: :twisted: :twisted:
#$%^@#!^#$@^#$!%@# :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Αφου ειπε ο Geo οτι ειδε ενα πανω σε νταλικα, ξενερωσα ΕΝΤΕΛΩΣ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Μην παιζεις με τον πονο μου... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

GrRx8MaZdA
1st March 2006, 15:50
^Το στρωσιμο του 8ριου ειναι παντα επιβλαβες για την υγεια Γαλατεια... ;) ;)

Shinka Carina ε???αχαχαχαχα...Παντως πολλα Shinka 8ρια θα εχουμε συντομα!!

Red F16
1st March 2006, 15:56
^Το στρωσιμο του 8ριου ειναι παντα επιβλαβες για την υγεια Γαλατεια... ;) ;)

Δικαιούμαι κι εγώ πού και πού να λέω καμμιά κρυάδα...

Στρώσιμο??? Last year!!!

Τώρα στρώνω μια Cayman S στο Need for Speed. Μάλλον αυτό θα μ' έχει πειράξει και το χαλάζι που έφαγα χθες στο κεφάλι... :roll:

nikolasrx8
1st March 2006, 15:57
Shinka Carina ε???αχαχαχαχα...Παντως πολλα Shinka 8ρια θα εχουμε συντομα!!
Don't mess with me, you silly little lambo-doored boy...
Ευτυχως που εχεις και ηλιοροφη γιατι αν περιμεναμε να ανοιξουν τα παραθυρα σου... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Just kidding!!!
Για τους μη γνωστες, ο Χρηστος κι εγω εχουμε μια σχεση μισους-αγαπης :!:

GrRx8MaZdA
1st March 2006, 16:00
Θες να σου δειξω ποσο ωραια ανοιγουν τα παραθυρακια απο την θεση του οδηγου??
Γιατι τοσους μηνες που θα εχεις να οδηγησεις,σιγουρα θα το εχεις ξεχασει

wallace
1st March 2006, 16:04
Θες να σου δειξω ποσο ωραια ανοιγουν τα παραθυρακια απο την θεση του οδηγου??

Τελικά....ανοίγουν τα δικά σου; :D :D :D

GrRx8MaZdA
1st March 2006, 16:06
Θα σου βγαλω video ρε λουλου για να δεις!!
Γυρνατε στα παλια γιατι δεν εχετε αφορμη για κατι νεο!!χεχε!!
Αθηνα Here we come...again!!

nikolasrx8
1st March 2006, 16:08
Αντι να του φαει τη γλωσσα η γατα, του φαγε τα καλωδια η πορτα!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GrRx8MaZdA
1st March 2006, 16:10
ΠΟΥ ΝΑΙ ΤΟ SHINKA OEO???

Aσε ξερω πανω στο φορτηγο!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΧΑΧΑΧΑ

nikolasrx8
1st March 2006, 16:14
Ξεχνα το Shinka απο την στιγμη που μπορει να εχω και cruise control, και navi+extras απο το παλιο...
Ξερεις οτι το Shinka το ηθελα γιατι μου αρεσε και δευτερον εχουμε γινει ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΛΑ τα κοκκινα...
Καθε χωριο και ενα! :twisted: :twisted: :twisted:

john74
1st March 2006, 16:19
Τωρα τελευταια αυξανουν και τα Μπλε!!!Βρε μηπως και να παρουμε Parts με διαφορα χρωματα?Sinka φτερα,Blue οροφη,Red πορτ μπαγκαζ :lol: :lol: :lol: Ετσι για να διαφερει!

nikolasrx8
1st March 2006, 16:25
Τωρα τελευταια αυξανουν και τα Μπλε!!!Βρε μηπως και να παρουμε Parts με διαφορα χρωματα?Sinka φτερα,Blue οροφη,Red πορτ μπαγκαζ :lol: :lol: :lol: Ετσι για να διαφερει!

Ναι και να τα κανουμε σαν τα Polo Arlekin 1996 ("ειδικη" εκδοση με διαφορα χρωματα)...!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Και μετα να βαλουμε πορτες προς τα πανω!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(Οχι θα μου γλιτωνες Χρηστακο!!! Σοβαρα τωρα,θες να δημοσιευσω το βιντεο που ανοιγεις την πορτα? :idea: )

package
1st March 2006, 18:31
Θα πάει κανείς Πάτρα το 3ήμερο?

Chris
1st March 2006, 18:33
http://users.ira.sch.gr/kiosterakis/test.html
Για να δουμε ποσο εξυπνοι ειστε???

package
1st March 2006, 18:40
10 στις 11 Χριστόφορε. Και μου ζήτησαν να πάω να δουλέψω μαζί τους.

GeoRx 8
1st March 2006, 20:47
Στην νταλικα Νικο και πηγαινε στο τελωνειο!!!Αυτο τωρα ειδη καποιος το κυκλοφορει.

GeoRx 8
2nd March 2006, 02:26
http://users.ira.sch.gr/kiosterakis/test.html
Για να δουμε ποσο εξυπνοι ειστε???Χαχαχα εμενα μου ειπε οτι Σιγουρα εισαι καλος στα σπορ!!!!!!

Τι εγινε τελευταια με κυνηγαει το αθλημα. :wink:

GeoRx 8
2nd March 2006, 02:32

http://zna.nu/searchgirl_eng.phpΔηλαδη Χριστοφορε απο Μοσχα για Ελλαδα ποσο στοιχιζει ξερεις???? :lol: :lol: :lol:

Renesis_power
2nd March 2006, 02:35
Χαχαχα εμενα μου ειπε οτι Σιγουρα εισαι καλος στα σπορ!!!!!!

Τι εγινε τελευταια με κυνηγαει το αθλημα. :wink:

:lol: :lol: που ειχαμε μεινει λοιπον αγαπητε Γεωργιε :lol: :P

gbak
2nd March 2006, 21:22
Μετα απο μια διημερη βολτα...με τον Παναθηναικο στην Βενετια...που δυστηχως εχασε για δευτερη συνεχομενη φορα εκτος.. απο την Μπενετόν...αντικρυσα και αυτο....ΠΛΩΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦ!! :shock:

GrRx8MaZdA
3rd March 2006, 00:04
XAXAXAXA...Που να ισσοροπησεις εκει πανω????

http://warnet.ws/img/66/gif/1.gif

gbak
3rd March 2006, 00:40
^ΧΑΧΑΑ.......Ωρεεε τσακισμα η ξανθια... :lol: :lol:

GeoRx 8
3rd March 2006, 02:33
Εβλεπα το Fera Factor και η δευτερη δοκιμασια ητανε να ξαπλωσεις σε ενα χαντακι και να σου ριξουνε τρεις χιλιαδες σκορπιους!!!!!Ο αντρας το εκανε και εκατσε εκει μεσα για τρισημιση λεπτα αλλα οι δυο γυναικες μπηκανε παθανε σοκ και ψυχολογικα και βγηκανε κλαμενες!!!

GeoRx 8
3rd March 2006, 02:36
Ρε παιδια τι τουμπα εφαγε η ξανθια τωρα το ειδα!!!!Παντως το μαρμαρο τυχερο με αυτο που εκατσε επανω του εεεεεε????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Nick_RX_8
3rd March 2006, 04:08
...Παντως το μαρμαρο τυχερο με αυτο που εκατσε επανω του εεεεεε????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Σωστος !! Και η γραβατα... πολυ τυχερη και αυτη :lol: :lol: :lol:

nikolasrx8
3rd March 2006, 14:12
Πριν απο λιγο ειδα...
"Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 53000 θέματα
Τα μέλη μας είναι συνολικά 1548
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η θεοδοσης δαλλας "
Αντε να τα 100.000σουμε...!!! :lol: :lol: :lol:

RXakias
3rd March 2006, 15:21
Γεια σας παιδες !!!
και εγω τωρα ειμαι στην ολλανδια στο αεροδρομιο στο σκιπολ και περιμενω πτηση για κορεα με την ΚΛΜ και δεν εχασα ευκαιρια μπηκα στο wireless του αεροδρομιου να μπω στο κλαμπ να σερφαρω!!!
see you soon

gbak
3rd March 2006, 18:14
^ΧΑΧΑ...Ωραιος ο Nick!!....εγω παντως θα καθομουνα στο Amsterdam για λιωσιμο και απιστευτες γυναικες...παρα να φευγα για Κορεα... :lol: :lol:

Sundancekid
3rd March 2006, 20:34
Red Light District! οεο

GeoRx 8
3rd March 2006, 20:37
Τις αποκριες τι θα ντυθειτε ρε παιδια?????

Αετο θα πεταξετε τη Δευτερα?? :lol: :lol: :lol:

Αμα μπειτε παντως στο Φερραρι τσατ θα δειτε οτι υπαρχουνε 26.000 μελη και τα θεματα ειναι 1.650.300 :shock: :shock:

Sundancekid
3rd March 2006, 20:42
...Και απ ' αυτους οι 6 εχουν Φεραρρικα, οι αλλοι dream on, dream onnnn που λεει και το τραγουδι...
Κατι για γκρουπ κοτες και κινητα τηλεφωνα (υποκλοπες) εχω ακουσει κατω στη Πατρα..
Αρχιζει και φορτωνει παντως η ΕΟ για κατω, σημερα που γυρναγα απο Κορινθο.

panos2712
3rd March 2006, 22:52
Θα ηθελα δημοσια να ευχαριστησω μεσα απο την καρδια μου καποια απο τα μελοι του forum μας για την ηθικη συμπαρασταση και ενδιαφερον που εδιξαν για το προβλημα που αντιμετοπιζω.

GeoRx 8
4th March 2006, 14:29
^Τι επαθες Πανο??

Blacktan
4th March 2006, 15:40
Τις αποκριες τι θα ντυθειτε ρε παιδια?????

:shock:

εγω θα ντυθω DIMZAG ..... :lol: :lol: :lol:

RXakias
4th March 2006, 19:58
Γεια ! και απο κορεα!
Ειμαι στο ξενοδοχειο της hyundai απεναντι απο τα ναυπηγια της ιδιας εταιριας για να κανω sea trial και παραλαβη ενος new building πλοιου.
Τα ναυπηγεια εχουν μηκος 22 χιλιομετρα!!!
τεραστιες εκτασεις!! εχω τρελαθει
οι ανθρωποι ειναι ετη φωτος μπροστα απο εμας.
το ιντερνετ του ξενοδοχειου κατεβαζει με 900kbps!!!!!!!
δειτε τι φιγουραρει στο αεροδρομειο........

GeoRx 8
5th March 2006, 02:23
Νικο τελικα πηγες Κορεα?????

Ειδες η Aston Martin τι εργαλειο ειναι????Αυτη που βλεπεις κανει 230.000 ευρω!!!!!

Και λεει κερδισε με οπωτε για τσεκαρε μπας και ερθεις με αυτο πισω????? :lol: :lol: :lol:

GeoRx 8
6th March 2006, 00:37
Ειχα πει οτι δεν θα ξαναγραψω αλλα δεν μπορω δεν αντεχω οταν βλεπω αυτον τον Υπερ Παιχτη να βαζει τετοια γκολ!!!!

Για αλλη μια φορα παραμιλησε ολη η Ελλαδα και μεχρι και οι δημοσιογραφοι καταπιανε την γλωσσα τους.Ρε παιδια ειναι φοβερος μπορει να βαλει γκολ και απο εξω απο το γηπεδο.

Sorry αλλα αυτους τους παιχτες πρεπει να τους αναφερουμε και να υποκλινομαστε!!!!

Μπραβο παιχταρα RIVALDOOOOOOOOOOOOOOO

GrRx8MaZdA
6th March 2006, 01:02
Αυτο δεν το βαζε κανενας αλλος..Ολη η φαση απο την αρχη ηταν @#@#@ τα!!!Κορυφη ο τυπος..Ακομα προσπαθω να κανω τετοια σεντρα..Γιωργαρα μην μας το λες καθε Κυριακη..Ολοι το ξερουμε ο τυπος ειναι Βραζιλιανος..Φτανει αυτο..

GeoRx 8
6th March 2006, 01:14
^Σωστοοοοοςςςςς :wink:

GrRx8MaZdA
6th March 2006, 05:40
MoΛις ειδα την πιο gay ταινια της ζωης μου..Το μπροουκμπακ κατι mountain...

Ακομα αναρωτιεμαι την υποθεση και ποσο straight είναι αυτος που εγραψε το σεναριο...Θα μου πειτε ηθελε να περασει ενα μην..Αλλα οχι και οσκαρ για 2 ωρες τσοντα και μαλιστα τετοιου είδους...
Εγω αποτι ειχα ακουσει περιμενα αντε κανα ψιλο φιλακι...
Και νομιζα οτι η ταινια Μεγας Αλεξανδρος ήταν gay...Καμια σχεση

Gay Mountain επρεπε να το πουν...Τι ηταν αυτο ρε παιδια...Παλι καλα που ειχα καλη παρεα και ειχα κατι αλλο να ασχοληθω...

georgge
6th March 2006, 11:34
Gay Mountain επρεπε να το πουν...Τι ηταν αυτο ρε παιδια...Παλι καλα που ειχα καλη παρεα και ειχα κατι αλλο να ασχοληθω...

Τον Μάκη με τις βαλβολίνες? :shock:

georgge
6th March 2006, 14:06
Ποιο είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις Καθαρά Δευτέρα?

Κατεβαίνεις 10:00 το πρωί στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και "σκουπίζεις" Τσιμισκή, Μητροπόλεως... Ατελείωτο drift στους υπέρ-γλιστερούς δρόμους του κέντρου, χωρίς στρουμφάκια, με ελάχιστο κόσμο και ένα-δύο αυτοκίνητα !!! Έγινε του "Rockport" αλλά χωρίς chase (ευτυχώς) και μετά επιστροφή στο σπίτι για χαρταετό.

Ελπίζω να περάσατε όλοι καλά.
Καλή επιστροφή στους ταξιδεύοντες :wink:

FRAGISKOS
6th March 2006, 14:48
Έπεσε στα χέρια μου βιντεάκι με το club μας από Μέγαρα (4/9/05) και απ'ότι είδα μόνο 1 κόκκινο ρχ μπόρεσε και ντριφτάρισε. Τι έγινα ρε παιδιά; Όλο μούτρα έβλεπα στη στροφή που ήταν η κάμερα.

Dimzag
6th March 2006, 14:53
Έπεσε στα χέρια μου βιντεάκι με το club μας από Μέγαρα (4/9/05) και απ'ότι είδα μόνο 1 κόκκινο ρχ μπόρεσε και ντριφτάρισε. Τι έγινα ρε παιδιά; Όλο μούτρα έβλεπα στη στροφή που ήταν η κάμερα.

Μονο ο Αντρεας(op.lock) τα κανει αυτα....!!!!

GeoRx 8
6th March 2006, 20:14
Τα χερια σημερα φωτιες βγαλανε λογο του αετου!!!

Καλα φευγει ο ατιμος προς τα πανω αλλα μετα και με τοσο δυνατο αερα αντε να τον κατεβασεις,πωπωπωωω με τιποτα δεν κατεβαινε.

RXakias
6th March 2006, 22:08
Νικο τελικα πηγες Κορεα?????

Ειδες η Aston Martin τι εργαλειο ειναι????Αυτη που βλεπεις κανει 230.000 ευρω!!!!!

Και λεει κερδισε με οπωτε για τσεκαρε μπας και ερθεις με αυτο πισω????? :lol: :lol: :lol:

Ναι κορεα ειμαι γιωργο !!!

Τρελο εργαλειο εβγαλα αρκετες φοτο αλλα δεν θελω να φουλαρω το σερβερ το ξερω υπαρχει προβλημα.

Οντως το ειχαν βγαλει στο σφυρι με κληρωση . Εγω επεξα τωρα........
ενας θεος ξερει.

GeoRx 8
7th March 2006, 01:08
Το πολυ πολυ στην επομενη συναντηση να ερθεις με Aston Martin και να βαραμε τα κεφαλια μας στις κολωνες του Δελτα. :lol: :lol: :lol:

RXakias
7th March 2006, 10:16
Μακαρι γιωργο απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!
Μιλαμε οτι το αμαξι ειναι θεοτρελο εργαλειο !!!

Blacktan
7th March 2006, 11:27
Kαλημερα Κυριοι ...

ενα καινουριο τραγουδι ....

"οπως μαλωνουνε ο σκυλος με την γατααααααααα,μπλα μπλα μπλα ,
σταματα πια τα τετοια να μου σπας , να μου πετας συσκευασιες μαργαρινης , ελα να κανουμε την πιπα της ειρηνης , μπλα μπλα μπλαααααα"

ξερει κανεις τον τιτλο και τον τραγουδιστη ??

panos2712
7th March 2006, 11:35
Το παιζω καθε βραδυ Χαρη, αλλα δεν τον θυμάμαι. Ο τιτλος ειναι η πιπα της ειρηνης. θα το δω και θα ενημερωσω για τον τραγουδιστη. Καλημερα

Mits
7th March 2006, 11:42
H πιπα της ειρηνης-Μιχαλης Εμιρλης. :wink:

Blacktan
7th March 2006, 12:04
thanks guys ...

Aυτη την πιπα ηθελα ... Της ειρηνης .... :) :) :) :) :) :)

georgge
7th March 2006, 20:03
thanks guys ...

Τη "Μagic Life" την ξέχασες? :lol:

Dimitra
8th March 2006, 11:48
Xαρουλη Καλημερααααααααααααααααα ......

GeoRx 8
8th March 2006, 12:09
Εγω χθες το βραδυ εκανα προσευχη και ειπα στον Θεουλη να μην γερασει ποτε μα ποτε αυτος ο ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΙΧΤΗΣ ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ!!!!!!

Να παμε 100 χρονων και να τον βλεπουμε ρε παιδια!!!Ειναι μαγος ο ανθρωπος και για μενα ειναι ο καλυτερος παιχτης ολων των εποχων!!!

Blacktan
8th March 2006, 12:13
Xαρουλη Καλημερααααααααααααααααα ......

καλως την κιτρινουλα μας !!!! :D

Red F16
8th March 2006, 16:10
thanks guys ...

Καλά βρε Χαρούλη, αφού ξέρεις γιατί δε μιλάς? Μήπως θέλεις να σε μαλώσω?

Blacktan
8th March 2006, 16:25
:( :( .....

ξεχαστηκα !!!!!!!

:)

dimos kolovos
8th March 2006, 21:19
Εγω χθες το βραδυ εκανα προσευχη και ειπα στον Θεουλη να μην γερασει ποτε μα ποτε αυτος ο ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΙΧΤΗΣ ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ!!!!!!

Να παμε 100 χρονων και να τον βλεπουμε ρε παιδια!!!Ειναι μαγος ο ανθρωπος και για μενα ειναι ο καλυτερος παιχτης ολων των εποχων!!!

πωπω τι εκανε παλι το παλικαρι χτες!?!?!?!?!?!
4 αμυντικους τους εκανε ******* (και στη φαση του γκολ και στη φαση που τους ειχε γυρω του και δεν μπορουσαν να του την παρουν μεχρι που του εκαναν φαουλ) :!: :!: :!:

*****MOD EDIT

aleX8
9th March 2006, 15:06
Ήταν που θα χιόνιζε "λίγο" στα Β.Π. Ορίστε κατάσταση χθες και σήμερα :D

http://images5.pictiger.com/thumbs/51/d1648e98d40937b55b90ffd30886ae51.th.jpg (http://server5.pictiger.com/img/171053/cars-and-motors/-photo-album-09-03-06-xionia-jpgs-img-6451.php) http://images5.pictiger.com/thumbs/b8/423f61aecbcb34dda7f870ea041ed7b8.th.jpg (http://server5.pictiger.com/img/171054/cars-and-motors/-photo-album-09-03-06-xionia-jpgs-img-6453.php) http://images5.pictiger.com/thumbs/ad/78ff195bad261f77cc0d5643c78a73ad.th.jpg (http://server5.pictiger.com/img/171055/cars-and-motors/-photo-album-09-03-06-xionia-jpgs-img-6456.php) http://images5.pictiger.com/thumbs/b4/2db0ff29b42d8d116a96fd1bc5f52db4.th.jpg (http://server5.pictiger.com/img/171056/cars-and-motors/-photo-album-09-03-06-xionia-jpgs-img-6455.php)

Image Hosting by PicTiger (http://www.pictiger.com)

speed8
9th March 2006, 15:09
Σώπα ρε φίλε!!!! :shock: :shock: :shock:

Blacktan
9th March 2006, 15:27
ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ !!!! ΝΤΡΟΠΗ !!! :)

aleX8
9th March 2006, 15:48
^ Πες τα ρεμαλοκούνελε :lol: . Πλάκα-πλάκα χθες όταν γύρναγα σπίτι, ξεκίνησα από το Μαρούσι με 7 βαθμούς Κελσίου και όταν έφτασα σπίτι, είχε 1 βαθμό :shock: . Καλά οι δρόμοι δεν το συζητώ, είχαν ήδη περάσει γκρέιντερ και οι δρόμοι ήταν για σούπες. Μέχρι και το Land Cruiser πήγαινε πέρα-δώθε (χωρίς full 4κίνηση, μη χέσω :D )

Blacktan
9th March 2006, 15:52
ωστε ετσι εεεεεε ??

εχεις ΚΑΙ land cruiser !!!

πολυ πεινα ρε παιδι μου οι Β.Π !!! :)

Το ΚΡΑΤΟΣ ΦΤΑΙΕΙ παλι !!!!

aleX8
9th March 2006, 15:54
^ Της εταιρίας είναι ρε (πω πω χειρότερα μου φαίνεται πως τα κάνω τα πράγματα) :mrgreen:

Blacktan
9th March 2006, 16:19
ααααααα .... Δουλευεις και σε εταιρεια που σου παρεχει αυτοκινητο ανω των 2lt off road κτλ ??

ΑΡΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ εισαι ... Υψηλα ισταμμενο !!!

ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ....

GrRx8MaZdA
9th March 2006, 16:42
Χαχαχα σχολιο για ταινια που πηγα να κατεβασω και ευτυχως δεν το εκανα...Τι εγραψε ο τυπος που την ειδε:

"Επρεπε να ακολουθησω το ενστικτο μου και να κατσω στην τουαλετα να χ...ω παρα να παω σινεμα και να δω αυτο το πραγμα"

αχαχαχαχαχαχα

aleX8
9th March 2006, 17:25
ααααααα .... Δουλευεις και σε εταιρεια που σου παρεχει αυτοκινητο ανω των 2lt off road κτλ ??

ΑΡΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ εισαι ... Υψηλα ισταμμενο !!!

ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ....

Στη μητέρα μου το έχουν δώσει ρε όργιο, όχι σε μένα :twisted:

nikolasrx8
9th March 2006, 17:45
Χαχαχα σχολιο για ταινια που πηγα να κατεβασω και ευτυχως δεν το εκανα...Τι εγραψε ο τυπος που την ειδε:

"Επρεπε να ακολουθησω το ενστικτο μου και να κατσω στην τουαλετα να χ...ω παρα να παω σινεμα και να δω αυτο το πραγμα"

αχαχαχαχαχαχα
Ποια ταινια?! Προστατεψε μας!!!

nikolasrx8
9th March 2006, 17:46
Αξιζει να παω να δω το "Ροζ Πανθηρας" και το "Βλεπω τον θανατο σου 3" η να κατσω κι εγω να χ$%ω?!?!?! :lol: :lol: :lol:

aleX8
9th March 2006, 18:08
^ Χαριτωμένη ταινία ο Ροζ Πάνθηρας αλλά δεν συγκρίνεται με τα παλιά. Ο Peter Sellers δεν αντιγράφεται με τίποτα. Το βλέπεις ευχάριστα πάντως. Το άλλο δεν έτυχε να το δω

The Ace
9th March 2006, 18:33
Αξιζει να παω να δω το "Ροζ Πανθηρας" και το "Βλεπω τον θανατο σου 3" η να κατσω κι εγω να χ$%ω?!?!?! :lol: :lol: :lol:

Kαι τα δύο σε divx, και πολύ τους είναι....νομίζω να κατάλαβες :wink:

Δυστυχώς το Panther είναι πολυυυυυυύ τραβηγμένο, ενώ το Βλέπω το Θάνατό σου είναι περισσότερο από το ίδιο, άρα βαρετό και αναμενόμενο....

peloponisios
10th March 2006, 13:58
Syriana δες, αλλά έχοντας κοιμηθεί καλά και με προσοχή. Ωραία ταινία, ωμή παράθεση μπίζνες.

GeoRx 8
11th March 2006, 01:30
^ Χαριτωμένη ταινία ο Ροζ Πάνθηρας αλλά δεν συγκρίνεται με τα παλιά. Ο Peter Sellers δεν αντιγράφεται με τίποτα. Το βλέπεις ευχάριστα πάντως. Το άλλο δεν έτυχε να το δωΣυμφωνω απολυτα και καλα που υπαρχει και η κρατικη τηλεοραση και βαζει τις ταινιες αυτου του φοβερου ηθοποιου.Ειδικα οταν πλακωνοτανε με τον υπηρετη του ητανε ολα τα λεφτα!!!!

Ρε παιδια εκει στη Θεσσαλονικη πεστε σε αυτο το Μακεδονια TV να βαλει κανα καινουργιο επεισοδιο στο Cheaters ολο τα ιδια δειχνει!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xristoss
11th March 2006, 01:54
ο ροζ πανθηρας μιλαμε γεια πολυ γελιο :D :D :D :D

GrRx8MaZdA
11th March 2006, 06:03
Ρε παιδες αυτο που ζηταω ειναι εκτος τοπου και χρονου-τελειως ασχετο αλλα δεν εχω να χασω κατι...
Ξερει μηπως κανεις που μπορω να βρω ή που να ρωτησω για ενα παλιο μοντελο απο παπουτσια για μπασκετ της nike???
Eιναι τα FlightPosite 1 σε χρυσα τα οποια τα ειχα πριν αρκετα χρονια και ειναι μακραν το αγαπημενο μου παπουτσι για μπασκετ και κανω πως και πως να τα βρω τωρα να τα ξαναγορασω....

dimos kolovos
11th March 2006, 16:34
χρηστο η ΝΙΚΕ τωρα τελευταια εχει τρελαθει να ξαναβγαζει παλια σχεδια παπουτσιων στην παραγωγη(μαλλον στερεψε απο ιδεες:) )
δεν ξερω ποιο ακριβως ειναι το μοντελο που θες αλλα ειχα παει στο "the mall" στην αθηνα στο καταστημα της ΝΙΚΕ και ειχα δει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ παλια σχεδια. ακομα και τα πρωτα JORDAN, FORCE, FLIGHT κλπ.
ριξε μια ματια σε κανενα αποκλειστικο καταστημα ΝΙΚΕ εκει πανω μηπως πετυχεις κατι;)

RaZoR
11th March 2006, 16:38
και εγώ θελω να ρωτήσω κατι ασχετο....
εχετε δει την καινουρια διαφήμηση του citroen c4.... αυτή που λεει 'στη ζουγκλα της πόλης κάποιος πρέπει να επικρατήσει', και έχουν όλοι κεφάλια από ζώα?
ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που παίζει στο background???

stefanosktm
11th March 2006, 16:52
προσφατα ειδα το ροζ πανθηρα πολυ γελιο

επισης ειδα το big mama 2 παρα πολυ ωραιο και πολυ γελιο

το final destination 3 θα το δω συντομα

αυτα τα ολιγα.

FcW_JaLeCo
12th March 2006, 00:56
και εγώ θελω να ρωτήσω κατι ασχετο....
εχετε δει την καινουρια διαφήμηση του citroen c4.... αυτή που λεει 'στη ζουγκλα της πόλης κάποιος πρέπει να επικρατήσει', και έχουν όλοι κεφάλια από ζώα?
ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που παίζει στο background???
Αυτo που λεει "soco questa una piena, baila morena..." αρκετα παλιο τραγουδακι all time classic κομματι. Νομιζω Baila ή Βaila Morena λεγεται :) το θελω κι εγω :wink:

Mavros Piravlos
12th March 2006, 03:46
Ο Peter Sellers δεν αντιγράφεται με τίποτα.
Εγώ πάντως έχω να πω τα χειρότερα για την ταινία.
Καμία σχέση απολύτως με τις προηγούμενες.
Η μόνη σκηνή που μου άρεσε...
http://rapidshare.de/files/15276501/PinkP.wmv.html

RaZoR
12th March 2006, 16:14
Αυτo που λεει "soco questa una piena, baila morena..." αρκετα παλιο τραγουδακι all time classic κομματι. Νομιζω Baila ή Βaila Morena λεγεται
Ωραίος ωραίος.... αυτό ήταν, το βρήκα και το κατέβασα... :) 8)

GeoRx 8
13th March 2006, 01:59
Για μενα κορυφαιοι κωμικοι οι Πητερ Σελλερς και Λουι Ντε Φινες!!!!

Γελιο μεχρι να λυποθυμησεις.

GrRx8MaZdA
13th March 2006, 02:01
Axxxxxxxx αυτο το μαυρο το μαλλι...Αχχχχ...

GeoRx 8
13th March 2006, 02:14
Οχι ρε Νικο με προλαβες εκει που πηγα να γραψω αντε παμε για την επομενη βλεπω λουκετο και απαντηση!!!

Μου χαλασες το σερι!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Την επομενη Κυριακη θα ειμαι πιο γρηγορος. :wink:

Αντε ντε θα γραψεις την επομενη????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nick_RX_8
13th March 2006, 02:15
Και παλι σε προλαβα... :lol:
Ηδη εχει ανοιχτει θεμα... :wink:

GeoRx 8
13th March 2006, 02:17
Τωρα το εφτιαξες στα σιγουρα γιατι πριν δυο λεπτα δεν υπηρχε??? :lol: :lol: :lol:

GrRx8MaZdA
13th March 2006, 03:15
Γιωργη πρεπει νασαι no1 στην δηλωση συμμετοχης και πρωτος στα ακυρα!!χεχεχε

Blacktan
13th March 2006, 11:27
Peter Selers "The party"

Birdy nam nam ....

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ !!!

nikolasrx8
13th March 2006, 15:09
Τελικα το Βλεπω το θανατο σου ηταν υπερπροβλεψιμο (αφου ολοι θα πεθανουν!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) αλλα πραγματικα μονο μια σκηνη με εκανε να χ@$#τω επανω μου: 2 τοπλες (χαλια :? ) τυπισσες κανουν σολαριουμ,φρακαρουν τα καπακια τους, ανεβαινει η θερμοκρασια,καιγονται,εγκα υματα παντου, σπανε οι λαμπες,τραυματιζονται και μετα γινονται μπαρμπεκιου... Αρπαγμενο bbq!!! Κριμα...κι ηθελα να παω να μαυρισω...!!!χαχαχαχα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aleX8
13th March 2006, 15:42
ilias για πες μου τελικά μετά από την εμπειρία σου το Σάββατο...............Καλό το 8άρι ή και αυτό για τον........? :lol:

GeoRx 8
13th March 2006, 20:49
Για τον Ηλια ειμαστε ολοι για τοοον.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

package
13th March 2006, 22:39
Κουμπάρε, θέλω να μου λυθεί και εμένα η απορία της υπογραφής σου.

OP. LOCK
13th March 2006, 22:53
θα σου λυθει συντομα...

package
13th March 2006, 23:04
Eτσι :D :D :D :D :D :D :!: :!: :!:

ilias
14th March 2006, 02:23
ilias για πες μου τελικά μετά από την εμπειρία σου το Σάββατο...............Καλό το 8άρι ή και αυτό για τον........? :lol:

κατι κανει Αλεξ! :)

Blacktan
14th March 2006, 10:50
I WONDER WHICH IS THE MOST POWERFUL IN THE CLUB....

....MINE or DIMZAG 's..??

Βacktan`s my best man !!! :) :) :) :) ;) ;) :)
θα σας λιωσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ω και τους 2 !!!!!

Dimzag
14th March 2006, 12:29
Εισαι μακρια πια...!!!!

aleX8
14th March 2006, 14:11
Male vs Female
http://www.bozzetto.com/flash/fem_male.htm

ilias
15th March 2006, 15:10
ρε παιδια μηπως ξερετε που μπορω να βρω οτιδηποτε φωτογραφιες των ολυμπιακων αγωνων σε υψηλη αναλυση?

rotorman
15th March 2006, 15:22
http://images.google.gr/images?q=olympic+games+2004&svnum=10&hl=el&lr=&sa=N&imgsz=xxlarge

για δοκιμασε εδω

FcW_JaLeCo
15th March 2006, 17:30
To corbis.com ηταν καποτε με διαφορα το καλυτερο site με εικονες!!

Δειτε λιγο αυτο για τους Ολυμπιακους
http://pro.corbis.com/search/searchFrame.aspx
γενικα μπορεις να βρεις τα παντα (λογικο ε?) αλλα θελει registration προσεξα...

package
15th March 2006, 17:32
Παιδιά υπάρχει ένα βιντεάκι που δείχνει πώς στήθηκε η τελετή έναρξης και λήξης σε γρήγορη κίνηση. Το έχει κανείς?

Dimzag
16th March 2006, 17:58
I WONDER WHICH IS THE MOST POWERFUL IN THE CLUB....

....MINE or DIMZAG 's..??

Αντρικο..... ωραια υπογραφη φιλε μου... :wink: :!: :!:

GeoRx 8
18th March 2006, 01:14
Η απαντηση ειναι πολυ δυσκολη ρε παιδι μου!!!

Εσειςςςςςςςςςς εισαστε οι γρηγοροτεροι!!! :D :D :D :D

wallace
18th March 2006, 02:00
...Χρονια καλα και Κ.Μ.Σ.π.Σ .... το πιασες το υπονοουμενο εεεεε ??????????

χαχαχαχαχα

Πας για δεύτερο mod edit μέσα σε μία εβδομάδα, ηλιοκαμμένο αγόρι...Θα σου γίνει παρατήρηση...! :twisted: :twisted: :twisted:

GeoRx 8
19th March 2006, 20:00
Σημερα στο Ναυπλιο πετυχα και καποιο Χοντα κλαμπ και υπηρχανε πολλα civic λιγα Typer και κανα δυο S2000 αλλα υπηρχε και ενα θεικο κοκκινο NSX με Γερμανικα νουμερα!!!!!

Ητανε κανας χοντακιας απο εδω μεσα????

nikolasrx8
19th March 2006, 22:59
υπηρχε και ενα θεικο κοκκινο NSX με Γερμανικα νουμερα!!!!!

Αν ειχε πεντακτινες (διπλες) ζαντες ειναι Κρητικος αυτος που το χει!

john74
21st March 2006, 14:41
Παιδες μια απορια,ξερει κανεις το Mazda 626 1.6 του 86'-87' τι ιπποδυναμη ειχε?Ειναι μια απορια που εχω αρκετο καιρο και δεν εχω βρει κατι συγκεκριμενο στο internet.

GeoRx 8
22nd March 2006, 00:40
Δημο αυτο το παιδακι στην υπογραφη σου εχει φαει πολυ ξυλο ρε φιλε!! :lol: :lol: :lol:

ΔΗΜΟΣ
22nd March 2006, 00:42
που παει μονο του ρε φιλε μεσα στο δασος?και χωρις τη μαμα?και αν ηταν και ο κακος ο λυκος εκει?τοτε καλα να παθει να βαλει μυαλο να μη μιλαει σε αγνωστους μονο του.... :shock: :shock: :shock: ΤΙ ΕΙΠΑ ΠΑΛΙ ΡΕ......

GrRx8MaZdA
22nd March 2006, 00:45
Φαινεται ποσο αγαπαει ο Δημος τα παιδακια!!χεχεχε
Και που ναβλεπες τι ειχε βαλει πριν...

GeoRx 8
22nd March 2006, 00:48
Λοιπον αυριο το πρωι θα βαλω τον μικρο ξερεις αυτος που σου εφαγε τα μπισκοτα να δει την υπογραφη σου και να τρομαξει για να μη παει στο δασος ποτε μονος του! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε παδια τον αλλον τον ειδατε που φιλησε την κομπρα 11 φορες στο κεφαλι της?????Μιλαμε μου εγινε η τριχα καγκελο.

11 φορες θα την πυροβολουσα στο κεφαλι οχι να φιλησω αυτην την αηδια.

ΔΗΜΟΣ
22nd March 2006, 00:53
χεχεχχχεχεχεχχεχεχεχ

package
22nd March 2006, 11:01
Ρε παδια τον αλλον τον ειδατε που φιλησε την κομπρα 11 φορες στο κεφαλι της?????Μιλαμε μου εγινε η τριχα καγκελο.

11 φορες θα την πυροβολουσα στο κεφαλι οχι να φιλησω αυτην την αηδια.

Τι σου έγινε κάγκελο? :wink: :wink: :wink: :wink: :oops: :oops:

panos2712
22nd March 2006, 11:05
Το Σαββατο 08-04-2006 εχει opening day (το γνωστο στους Θεσ/νικιους) το carshop.
Salazar μαντεψε. θα εχει και φαγητο :lol: :lol:

GeoRx 8
22nd March 2006, 12:14
Κωστα με την κομπρα μπροστα σου μονο η τριχα μπορει να σου γινει καγκελο τι αλλο μπορει Κωστακη?????

Δεν ητανε η Παμελα Αντερσον για να γινεις ολοκληρος καγκελοπορτα!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

package
22nd March 2006, 12:22
Σωστόςςςς :wink: :wink: :wink: :wink: ή η πιο ωραία γυναίκα του κόσμου που ακούει Monica Bellucci :!: :!: :!:

GeoRx 8
22nd March 2006, 12:24
Καλα η Μονικα ειναι η τελειοτερη γυναικα που εχει φτιαξει ο Θεος!!!

Ειναι σαν να βλεπεις ενα αγαλμα,αλλα μαλλον οποιος την κοιταει μενει σαν αγαλμα!! :lol: :lol: