PDA

View Full Version : COMPUTER GAMES

Pages : 1 [2]

john74
11th November 2006, 22:35
Μπορεις και με το Nero,κανεις Open το Iso αρχειο και στο καει αυτοματως σε ενα Dvd.

wallace
11th November 2006, 23:42
παιδες εχει δοκιμασει κανενας το:
-company of heroes?.... με βλεπω να πηγαινω για αναβαθμιση χαχα...

Company of heroes,αρρωστια Στεργιο!!! :D

Στέργιο, όπως το λέει ο Γιάννης!!! Κόλλησα πολύ άσχημα με το παιχνίδι, αλλά επειδή και εγώ χρειάζομαι αναβάθμιση, σταμάτησα να το παίζω...Τρομερή ατμόσφαιρα! Σε μεταφέρει στο κλίμα του Β' Παγκοσμίου Πολέμου!

Περίμενε πάντως τα Χριστούγεννα για αναβάθμιση.Οι τιμές θα πέσουν και άλλο εν όψει των νέων επεξεργαστών της Intel και οι προσφορές θα είναι πολύ μεγάλες, λόγω εορτών!

john74
12th November 2006, 12:38
Στην προηγουμενη σελιδα ειχα δωσει link για το Call of duty 3 για PS2 σε torrent,δυστυχως το rar που κατεβαινει ειναι κλειδωμενο με password το οποιο φυσικα και δεν βρηκα,αλλο link που δουλευει κανονικα (δεν βρηκα κατι αρνητικο στα σχολια)ειναι το : http://torrentspy.com/torrent/905424/PS2DVD_Call_Of_Duty_3_USA_www_GamesTorrents_com

Ελπιζω να σας προλαβα :)

georx8
12th November 2006, 22:30
^Το password απο το rar αρχείο βρίσκεται συνήθως μέσα στον τίτλο του τορρεντ που κατέβασες.Ποστάρισε τον τίτλο του τορρεντ και ίσως σε βοηθήσω.

RotorManiac
13th November 2006, 04:15
οσο αναφορα το Alan Wake θα ναι απιστευτο παιχνιδι.. και ισως το μοναδικο παιχνιδι που δεν θα τρεχει σε μονοπυρηνο επεξεργαστη... :lol:

τωρα πλακα μας κανεις? :shock:
παει με τρελανατε... τι εικονες ειναι αυτες ρε παιδια? απιστευτο, μιλαμε για επομενο generation στα παιχνιδαι με το dx10... μου φαινεται θα μεινω με το κλασσικο μου αγαπημενο online που δεν ειναι αλλο απο το Battlefield 2 και θα ειμαι ησυχος ;-) 8)

john74
13th November 2006, 10:35
^Το password απο το rar αρχείο βρίσκεται συνήθως μέσα στον τίτλο του τορρεντ που κατέβασες.Ποστάρισε τον τίτλο του τορρεντ και ίσως σε βοηθήσω.

Να'σαι καλα Γιωργο,αλλα μου'σπασε τα νευρα διοτι εψαχνα καμια ωρα να το βρω σε διαφορα sites και στο τελος το'σβησα για να μη σπασω το PC.To ξεκινησα ξανα απο την αρχη και τωρα που το κοιταξα ειναι στο 46% αλλα απο το αλλο torrent.Παντως ευχαριστω για την προσφορα :)

rotorman
13th November 2006, 11:55
Για τους λατρεις των Flight Simumators ACE COMBAT the belkan war

Λεωνίδας
15th November 2006, 01:23
Ρε παίδες έχω κατεβάσει 3 φορές το ps2 emulator και για να τρέξει ζητάει το όνομα ενός φακέλου που δεν έχω ιδέα ποιος είναι :x Ρίξτε καμμια ιδέα αν το έχετε κατεβάσει :idea:

rotorman
17th November 2006, 10:41
πολυ καψιμο μιλαμε το Carbon εχθες επαιζα με ενα ρχ8 απο τις 10-3:00 το πρωι και στις 7:00 παω στη δουλεια ειχα να λιωσω ετσι χρονια!

Λεωνίδας
21st November 2006, 14:09
Παίδες βοήθεια :!: Κατέβασα από τα torrents το carbon για ps2 και είναι 65 αρχεία.Απο'κει και μετά τι γίνεται :roll: Πώς το γράφω σε dvd για να παίξει :roll: :?: Μάκη please HELP :!: Tο έχω κατεβάσει και δεν ξέρω πώς να το κάνω να παίξει :(

john74
21st November 2006, 18:50
Ανοιγεις το πρωτο με το Win Rar και το κανεις extract καπου στο σκληρο σου,λογικα το αρχειο που θα σου βγει θα'ναι ISO οποτε θα το καψεις σ'ενα DVD με το Nero. :)

wallace
22nd November 2006, 11:24
Αυτή είναι η διαδικασία,όπως την περιγράφει ο Γιάννης...Δεν έχω μεγάλη εμπειρία από PS2.Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά... :wink:

Revolution
22nd November 2006, 12:29
Ξερει κανεις αν υπαρχει κανα παιχνιδι D1 racing για ps2?

Bgs
22nd November 2006, 13:23
Ξερει κανεις αν υπαρχει κανα παιχνιδι D1 racing για ps2?

http://www.1up.com/do/gameOverview?cId=3151304

Revolution
22nd November 2006, 14:43
ωραιος ρε βαγγο

lotzik
22nd November 2006, 15:04
πήρα το carbon στο ps2 και τα γραφικά του είναι απαίσια (το most wanted σε pc είναι πολύ καλύτερο!) επίσης στα μενού τα γράμματα φαίνονται δεν φαίνονται...

κατα τα άλλα με κρατάει το καλό gameplay..

john74
2nd December 2006, 15:04
Για οσους αρεσκονται να παιζουν GTA και θελουν κατι αντιστοιχο μεχρι να βγει το καινουργιο ,προτεινω το JUST CAUSE σε PS2 το οποιο ειναι ενα GTA με αλλο σεναριο...αρρωστια!!! :D 8)

Revolution
3rd December 2006, 02:56
παιδια κανα site για να κατεβασω παιχνιδια για PC και playstation2 ξερει κανεις?

john74
3rd December 2006, 10:34
παιδια κανα site για να κατεβασω παιχνιδια για PC και playstation2 ξερει κανεις?

http://www.mininova.org
http://isohunt.com
http://www.torrentz.com
http://www.torrents.to
:)

GeoRx 8
9th December 2006, 03:28
Βγηκε καινουργιο Need for speed!!!!Το ειδατε???

john74
9th December 2006, 10:49
Βγηκε καινουργιο Need for speed!!!!Το ειδατε???

Δες στις σελιδες 14-15 Γιωργο,μαλλον το'χουμε τελειωσει κιολας :)

Revolution
9th December 2006, 21:46
Και 2 φορες μαλιστα :D :wink:

Terminator
9th December 2006, 23:18
O συννονοματος μαλλον δεν εννοει το most wanted, αλλα ενα πιο καινουριο δεν θυμαμαι πως το λενε...

GrRx8MaZdA
9th December 2006, 23:21
To carbon...Παει παλιωσε και αυτο και ακομα δεν το αρχισα καταραμενο pc...

decibel
9th December 2006, 23:31
me too. το λαπτοπ δεν το παιζει κ τον σταθερο δεν εχω ακομα αξιωθει να τον συνδεσω μετα απο μετακομιση. :(

gbak
10th December 2006, 01:24
καλα εδω που τα λεμε...το χουν ξεφτυλισει το θεμα στα pc...καθε χρονο θες αναβαθμιση για να παιζεις κανα game σωστο....κατεβασα το spinter cell double agent και ζηταει pixel shader 3 και πανω...για να τρεξει...απαραδεκτοι!!....με καρτα γραφικων atix800xt την πηρα πριν δυο χρονια 500ευρα!!..

GrRx8MaZdA
10th December 2006, 02:31
Eγω τωρα αναγκαστηκα να σκασω 3000 για φορητο με τα παντα τοπ μεσα και αλλα 300για xbox 360 με τρια παιχνιδια..Βεβαια θα μπει στο αμαξι κιολας αλλα θα το περνω και σπιτι που και που...Αντε γιατι αυτος που εχω με geforce 4κατι ειναι για τα μπαζα

RotorManiac
15th December 2006, 00:25
καλα εδω που τα λεμε...το χουν ξεφτυλισει το θεμα στα pc...καθε χρονο θες αναβαθμιση για να παιζεις κανα game σωστο....κατεβασα το spinter cell double agent και ζηταει pixel shader 3 και πανω...για να τρεξει...απαραδεκτοι!!....με καρτα γραφικων atix800xt την πηρα πριν δυο χρονια 500ευρα!!..

ρε συ εδω το FEAR δεν το τρεχει η x800 στο τερμα και ειναι και περσινο παιχνιδι... ασε, αν και με εξεπληξε στο oblivion που τα ειχα σχεδον ολα τερμα, στο fear δεν την παλευει, μονο με μια μεση κατασταση ετρεχε ικανοποιητικα. το double agent με τι settings το εβαλες? εχοντας τερματισει τα αλλα τρια, αξιζει να το κατεβασω, η θα ειναι μια απο τα ιδια?

GReddyRx7
15th December 2006, 01:19

ρε συ εδω το FEAR δεν το τρεχει η x800 στο τερμα και ειναι και περσινο παιχνιδι... ασε, αν και με εξεπληξε στο oblivion που τα ειχα σχεδον ολα τερμα, στο fear δεν την παλευει, μονο με μια μεση κατασταση ετρεχε ικανοποιητικα. το double agent με τι settings το εβαλες? εχοντας τερματισει τα αλλα τρια, αξιζει να το κατεβασω, η θα ειναι μια απο τα ιδια?

Δέν κάνει μόνο μια κάρτα το PC! Το υπόλοιπο μηχάνημα από τί αποτελείται?

gbak
15th December 2006, 02:29
[quote=gbak] το double agent με τι settings το εβαλες? εχοντας τερματισει τα αλλα τρια, αξιζει να το κατεβασω, η θα ειναι μια απο τα ιδια?
Στεργιο δεν καταλαβες ρε φιλε!!...ουτε καν στα settings δεν μπορω να μπω!!
δεν το τρεχει καν!!
απαραδεχτοι οι τυποι!! πλασαρανε το pixel shader 3 ...και τον ηπιαμε!!
ειχα δωσει 500 ευρα πριν δυο χρονια...αντε παμε παλι απο την αρχη!!
τουλαχιστον να το βγαζανε και σε αλλη εκδοση διχως Pixel shader 3....για να μπορουμε να το τρεξουμε και εμεις!! και με χαμηλοτερα settings!!
παλι καλα το τρεξε το λαπτοπι....με atix1600 πανω και dual core intel...το παιχνιδι ειναι γ@ματο!!...αλλα ειναι και 8Giga!!
νομιζω και συ θα χεις προβλημα με την x800pro...που χεις..αν θυμαμαι καλα...δεν υποστηριζει pixel shader 3...ασταα!..

RotorManiac
15th December 2006, 03:24
GReddyRx7: εχεις δικιο αλλα για games δυο μετρανε κατα 90% RAM kai graphics card. ο επεξεργαστης εχει μικρη σημασια. ο 3.4 ειναι υπεραρκετος συμφωνα με τις απαιτησεις, αλλα παπαλα... εχω ενα giga μνημη και βλεπω οτι γεμιζει γρηγορα με τα σημερινα παιχνιδια, θελει παραπανω, πολυ παραπανω... κι εγω 2χρονια το εχω σαν το γιωργο και φαινεται που κολλαει. τελειωνει η μνημη και η καρτα δεν σηκωνει τα καινουρια effects που βαζουν οι προγραματιστες....

γιωργο, δικιο εχεις αλλα εγω δεν το αλλαζω μεχρι να δω τι θα γινει με τα νεα windows και το directX 10. αν παρω τωρα, θα βγει κανα far cry 2 (μου εχουν μεινει οι φωτογραφιες σου!) και θα κλαιμε παλι χαχα...

GReddyRx7
15th December 2006, 03:35
GReddyRx7: εχεις δικιο αλλα για games δυο μετρανε κατα 90% RAM kai graphics card. ο επεξεργαστης εχει μικρη σημασια. ο 3.4 ειναι υπεραρκετος συμφωνα με τις απαιτησεις, αλλα παπαλα... εχω ενα giga μνημη και βλεπω οτι γεμιζει γρηγορα με τα σημερινα παιχνιδια, θελει παραπανω, πολυ παραπανω... κι εγω 2χρονια το εχω σαν το γιωργο και φαινεται που κολλαει. τελειωνει η μνημη και η καρτα δεν σηκωνει τα καινουρια effects που βαζουν οι προγραματιστες....

γιωργο, δικιο εχεις αλλα εγω δεν το αλλαζω μεχρι να δω τι θα γινει με τα νεα windows και το directX 10. αν παρω τωρα, θα βγει κανα far cry 2 (μου εχουν μεινει οι φωτογραφιες σου!) και θα κλαιμε παλι χαχα...

Παίζει μέγιστο ρόλο ο επεξεργαστής πλέον! Βάλε έναν 64bit Athlon π.χ και θα δείς τεράστια διαφορά ακόμα και με την ίδια κάρτα! Πάντως κάτι δέν πάει καλά με το PC σου! Εγώ με P4 3.2 1giga μνήμη και 6600GT το FEAR το τρέχω σφαίρα με όλα τέρμα! :roll:

xania
15th December 2006, 09:39
το παιχνιδι το τερματισα μεσα σε 3 μερες δεν μπορω να πω οτι δεν ειναι καλο , ειναι πολυ καλο αλλα περιμενα πιο μεγαλο βαθμο δυσκολιας και παραπανω πιστες. δεν ξερω αλλα μου φανηκε οτι ηταν πολυ μικρο. τελειωσε τσακ μπαμ.

RotorManiac
16th December 2006, 05:02
Παίζει μέγιστο ρόλο ο επεξεργαστής πλέον! Βάλε έναν 64bit Athlon π.χ και θα δείς τεράστια διαφορά ακόμα και με την ίδια κάρτα! Πάντως κάτι δέν πάει καλά με το PC σου! Εγώ με P4 3.2 1giga μνήμη και 6600GT το FEAR το τρέχω σφαίρα με όλα τέρμα! :roll:

καταρχην athlon 64μπιτο εχω, στα 3.4 που ειναι πραγματικα 2.4 συμφωνα με την AMD... πρωτον τα bit δεν παιζουν ρολο γιατι δεν τα αξιοποιει κανενα προγραμα, ουτε τα windows ουτε το παιχνιδι... δευτερον το εχω ακουσει και διαβασει οτι στα παιχνιδια το μεγαλο ρολο εχει πλεον ο επεξεργαστης πανω στην καρτα γραφικων και οχι τοσο του συστηματος, καθως και η συχνοτητα (hz) της ram στο mainboard και στην καρτα, γι'αυτο ανεβαινουν και οι τιμες κατακορυφα οσο πιο γρηγορη μνημη διαθετει το προιον... τελος παντων...

το Pc μου αν οντως δεν παει καλα ειναι επειδη εδω και 2χρονια που το εχω δεν του εχω κανει ποτε format γιατι... βαριεμαι. παντως πολλα προγραμματα τα παει τελεια, οπως ειπα για το oblivion πιο πανω... δηλαδη εσυ βαζεις τερμα antialising, water resolution σε 1024x768 και τι fps βγαζεις? για κανε ενα τεστ που εχει το παιχνιδι και πες μου... αν ειναι ετσι τοτε ή οι pentium ειναι καλυτεροι ή το συγκεκριμενο τρεχει καλυτερα σε nVIDIA καρτες, που το δηλωνει αλλωστε...

PS αν δεν κανω λαθος, η 6600 πρεπει να ειναι πιο καινουρια απο την x800pro...?

GReddyRx7
16th December 2006, 06:06

καταρχην athlon 64μπιτο εχω, στα 3.4 που ειναι πραγματικα 2.4 συμφωνα με την AMD... πρωτον τα bit δεν παιζουν ρολο γιατι δεν τα αξιοποιει κανενα προγραμα, ουτε τα windows ουτε το παιχνιδι... δευτερον το εχω ακουσει και διαβασει οτι στα παιχνιδια το μεγαλο ρολο εχει πλεον ο επεξεργαστης πανω στην καρτα γραφικων και οχι τοσο του συστηματος, καθως και η συχνοτητα (hz) της ram στο mainboard και στην καρτα, γι'αυτο ανεβαινουν και οι τιμες κατακορυφα οσο πιο γρηγορη μνημη διαθετει το προιον... τελος παντων...

το Pc μου αν οντως δεν παει καλα ειναι επειδη εδω και 2χρονια που το εχω δεν του εχω κανει ποτε format γιατι... βαριεμαι. παντως πολλα προγραμματα τα παει τελεια, οπως ειπα για το oblivion πιο πανω... δηλαδη εσυ βαζεις τερμα antialising, water resolution σε 1024x768 και τι fps βγαζεις? για κανε ενα τεστ που εχει το παιχνιδι και πες μου... αν ειναι ετσι τοτε ή οι pentium ειναι καλυτεροι ή το συγκεκριμενο τρεχει καλυτερα σε nVIDIA καρτες, που το δηλωνει αλλωστε...

Και όμως βοηθάει αρκετά άμα είναι 32 bit ή 64. Τρέξε το 3D mark 2006 και θα δείς κάποια στιγμή μετράει την CPU σου.

Αntialising το έχω πάντα OFF αλλά resolution είχα έαν θυμάμαι καλά 1280X1024 λόγω οθόνης. Πλέον έχω 7800GS στο PC μου και δύσκολο να κάνω το τέστ. Θα προσπαθήσω να την δανειστώ την καρτούλα μου πίσω να το δοκιμάσω άμα είναι.

pioneer
16th December 2006, 12:05

Και όμως βοηθάει αρκετά άμα είναι 32 bit ή 64. Τρέξε το 3D mark 2006 και θα δείς κάποια στιγμή μετράει την CPU σου.

Αntialising το έχω πάντα OFF αλλά resolution είχα έαν θυμάμαι καλά 1280X1024 λόγω οθόνης. Πλέον έχω 7800GS στο PC μου και δύσκολο να κάνω το τέστ. Θα προσπαθήσω να την δανειστώ την καρτούλα μου πίσω να το δοκιμάσω άμα είναι.

Αν έχεις 32μπιτα Windows, δεν κάνει καμία διαφορά αν έχεις 32μπιτο ή 64μπιτο επεξεργαστή! Μόνο άμα έχεις στήσει x64 win, με αντίστοιχους drivers και αντίστοιχα προγράμματα μπορείς να εκμεταλλευτείς τη διαφορά. Η οποία είναι υπαρκτή αλλά όχι εξωπραγματική (π.χ. 10% αύξηση).

RotorManiac
16th December 2006, 21:49

καλα δεν επιμενω για τα Bit ετσι διαβασα, κι μου ακουγεται λογικο, γι'αυτο στο ειπα.
παντως, οντως μη σε βαζω σε κοπο, δεν χρειαζεται να την δοκιμασεις την καρτα, τωρα καταλαβα. χωρις anti-alising και εμενα το πεταει το παιχνιδι και το κανει κουβαρι κιολας :D πες μου μονο ποτε την ειχες παρει την 6600?
στο fear, που εχει κι αυτο το τεστακι, ειναι καλο να δεις τι εστι anti-alising... κανε δοκιμες και θα καταλαβεις. προσεξε τις γωνιες και ακρες των αντικειμενων, δεν τετραγωνιζουν πουθενα, τα περιεργα χρωματα του νερου και τις αντακλασεις.... μερα με τη νυχτα...

α, και τα 1280 ειναι υπερβολη πιστευω για παιχνιδι, τι το θες, τζαμπα ζοριζεις τα ματια σου, οχι μονο απο τα μικρα γραμματα κτλ αλλα και απο το χαμηλο refresh rate της οθονης, που ως γνωστο πεφτει οταν ανεβαινει η αναλυση. βαλε και την κουραση των ματιων λογω του παιχνιδιου... εκτος αν εχεις καμια Iiyama ή Eizo CRT (oxi flat) που χτυπουσαν τρελες τιμες. πχ η δικια μου iiyama 450pro χτυπουσε 117Hz (!!) στα 1280 και 100Hz στα 1600 (!!!) πριν 7-8 χρονια που την πηρα... :) ηταν απιστευτη οθονη, ποτε δεν με κουρασε, οσες ωρες κι αν καθομουν μπροστα της....

Nasos Mazdaspeed 6
17th December 2006, 14:45
παιδες οποιος θελει και ειναι φιλος του ειδους,ας παρει το medieval total war 2!!!ειχα παιξει και ειχα κολλησει απιστευτα και με το 1 και τωρα η κατασταση μου εχει χειροτερεψει δραματικα :lol: :lol:

GReddyRx7
18th December 2006, 02:38

Αν έχεις 32μπιτα Windows, δεν κάνει καμία διαφορά αν έχεις 32μπιτο ή 64μπιτο επεξεργαστή! Μόνο άμα έχεις στήσει x64 win, με αντίστοιχους drivers και αντίστοιχα προγράμματα μπορείς να εκμεταλλευτείς τη διαφορά. Η οποία είναι υπαρκτή αλλά όχι εξωπραγματική (π.χ. 10% αύξηση).

Αυτό που λές υσχήει στα προγράμματα πιο πολύ. Στα παιχνίδια είναι κάπως διαφορετικά τα πράγματα :wink:

GReddyRx7
18th December 2006, 02:44

καλα δεν επιμενω για τα Bit ετσι διαβασα, κι μου ακουγεται λογικο, γι'αυτο στο ειπα.
παντως, οντως μη σε βαζω σε κοπο, δεν χρειαζεται να την δοκιμασεις την καρτα, τωρα καταλαβα. χωρις anti-alising και εμενα το πεταει το παιχνιδι και το κανει κουβαρι κιολας :D πες μου μονο ποτε την ειχες παρει την 6600?
στο fear, που εχει κι αυτο το τεστακι, ειναι καλο να δεις τι εστι anti-alising... κανε δοκιμες και θα καταλαβεις. προσεξε τις γωνιες και ακρες των αντικειμενων, δεν τετραγωνιζουν πουθενα, τα περιεργα χρωματα του νερου και τις αντακλασεις.... μερα με τη νυχτα...

α, και τα 1280 ειναι υπερβολη πιστευω για παιχνιδι, τι το θες, τζαμπα ζοριζεις τα ματια σου, οχι μονο απο τα μικρα γραμματα κτλ αλλα και απο το χαμηλο refresh rate της οθονης, που ως γνωστο πεφτει οταν ανεβαινει η αναλυση. βαλε και την κουραση των ματιων λογω του παιχνιδιου... εκτος αν εχεις καμια Iiyama ή Eizo CRT (oxi flat) που χτυπουσαν τρελες τιμες. πχ η δικια μου iiyama 450pro χτυπουσε 117Hz (!!) στα 1280 και 100Hz στα 1600 (!!!) πριν 7-8 χρονια που την πηρα... :) ηταν απιστευτη οθονη, ποτε δεν με κουρασε, οσες ωρες κι αν καθομουν μπροστα της....

Έχει όντως διαφορά με το antialising αλλά στις μεγάλες αναλύσεις δέν είναι τόσο χάλια τα πράγματα. Βέβαια παίζει και ρόλο η κάρτα σε αυτό (ATI-Nvidia). Για την ανάλυση παίζει μεγάλο ρόλο η οθόνη TFT phillips 19αρα. Αυτό που λές με τις γραμματοσειρές υσχύει κυρίως σε οθόνες που έχουν σχεδειαστεί να δουλεύουν ανάλυση 1024χ768 και γιαυτό όταν την πάς στα 1280x1024 κάνει τα γράμματα πολύ μικρά. Η δικιά μου τα δείχνει μια χαρά σε αυτήν την ανάλυση! Α και το FEAR δέν έχει 1280χ1024 ανάλυση αλλά 1280Χ960! Σε τόσο υψηλή ανάλυση είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα και δέν χρειάζεται τόσο το antialising.

Mavros Piravlos
26th January 2007, 04:37
Δεν είχα ασχοληθεί με παιχνίδια στο pc ποτέ μου, αλλά με έβαλε στην πρίζα ένας φίλος και κατέβασα το need for speed carbon (μετά από 4 μέρες που ξεκίνησα download) το εγκατέστησα, άρπαξα ένα Rx8 και ξεκίνησα το drift. Αύριο με βλέπω να ψάχνω στο πλαίσιο για χειριστήριο μαζί με τα δωδεκάχρονα :oops: :oops: :oops: θα φορέσω γυαλιά ηλίου 8) και καπέλο και θα πάω…40 χρονών γάιδαρος! :?

zoi
26th January 2007, 10:02
Είσαι ίσος με 3 Χ 12 (36) +4!!!! Που είναι το κακό; Να πας χωρίς καπέλο…

:roll: :P :idea:

john74
26th January 2007, 10:43
Δεν είχα ασχοληθεί με παιχνίδια στο pc ποτέ μου, αλλά με έβαλε στην πρίζα ένας φίλος και κατέβασα το need for speed carbon (μετά από 4 μέρες που ξεκίνησα download) το εγκατέστησα, άρπαξα ένα Rx8 και ξεκίνησα το drift. Αύριο με βλέπω να ψάχνω στο πλαίσιο για χειριστήριο μαζί με τα δωδεκάχρονα :oops: :oops: :oops: θα φορέσω γυαλιά ηλίου 8) και καπέλο και θα πάω…40 χρονών γάιδαρος! :?

Που να παρεις και κανα Playstation για το "παιδι" σου :wink: Εκει να δεις τι εχει να γινει,μιλαω εκ'πειρας,καμενη περιπτωση :)

The Ace
26th January 2007, 12:18

Γιατί ρε συ ? Καλά εγώ είμαι ειδική περίπτωση, καθότι ασχολούμαι με υπολογιστές από τότε που υπάρχουν, αλλά και πάλι θα παίζω κανά καλό παιχνιδάκι μέχρι τα 90 μου :P

wallace
26th January 2007, 18:21

Κώστα...Μπορεί να είμαι 12 χρόνια μικρότερός σου, αλλά αυτό δε με κάνει να ντρέπομαι λιγότερο... :oops:

Για χάρη των NFS μέχρι και τιμονιέρα αγόρασα! :D

gbak
26th January 2007, 23:34
εγω μπηκα στα 31 και λιωνω στο battlefield 2....και σε οτιδηποτε αλλο first person shooter παιζει....τι να λεει ρε παιδες ειναι να το χεις μεσα σου....καταρχας μην ξεχναμε οτι η γενια μας ξεκινησε το gaming....παλιας σχολης amiga user.....

jeter
27th January 2007, 01:27
San Andreas έχει παίξει κανείς?
Με όλους τους κωδικούς όμως...

RotorManiac
27th January 2007, 03:44
...και λιωνω στο battlefield 2....παλιας σχολης amiga user.....

δικος μας εισαι εσυ, περα απο το παλιας σχολης, (ξεχασες το amstrad 6128!) ακομα κι εγω 2χρονια απο τοτε που βγηκε εχω κολλημα με το bf2.... βεβαια μονο σαββατοκυριακα βρισκω χρονο αλλα αξιζει!
εχω 15παιχνιδια μεσα και μονο χωρο πιανουν στο σκληρο, αντε να αφιερωσα 5λεπτα στο καθενα... καθε τρεις και λιγο μου λενε τα windows σβηστε τα αχρηστα εικονιδια ;)

gbak
27th January 2007, 04:30
δικος μας εισαι εσυ, περα απο το παλιας σχολης, (ξεχασες το amstrad 6128!)
xaxaxa..τι ειπες τωρα!! amstrad 6128! και με πρασινο μονιτορ! τον ειχα...καλες εποχες!...αλλα ρε φιλε η amiga ηταν λες και ηλθε απο αλλον πλανητη...πολυ μπροστα!!...οσο αναφορα το battlefield2 Στεργιο....απλα εχω εθιστει!! :lol:

georx8
27th January 2007, 11:36
Την Amiga 2000 εγώ την έχω ακόμη και είναι λειτουργικότατη.
Λέτε να γίνει κάποια στιγμή συλλεκτική; :lol: :lol: :lol:

john74
12th February 2007, 20:01
Εχω παθει πλακα με το Scarface (απο την ομωνυμη ταινια),ενα GTA Style παιχνιδι αλλα με το θεμα της ταινιας,το συστηνω στους λατρεις αυτου του ειδους ανεπιφυλαχτα!!! :D 8)

GtC
12th February 2007, 21:11
Νομίζω ότι όλοι είστε πιτσιρίκια στο θέμα των υπολογιστών
Ο πρώτος μου υπολογιστής ήταν ο ένδοξος ZX Spectrum+ και ο πρώτος ουσιαστικά παιχνιδουπολογιστής.Για καμιά βδομάδα είχα και τον απλό Spectrum αλλά μετά έκανα αναβάθμιση (από τα 16ΚΒ μνήμης στα 48ΚΒ :lol: )
Για να βγει ο Amstrad 6128 μεσολάβησε πρώτα κι ο Commodore 64.
Πριν να περάσω τελικά στα PC είχα κι αρκετούς άλλους : Oric Atmos, Apple IIc,Amiga 500(κι 1-2 ακόμα στο φαρμακείο που δεν θυμάμαι πως λέγονται-νομίζω τον 1 πρέπει να τον έλεγα Tandy) αφού κι ο μπαμπάς μου είναι τρομερός gadgetάκιας και συνεχίζει να είναι ακόμα αν και μόλις πάτησε τα 60
Η ηλικία και η ωριμότητα δεν έχει καμία σχέση με games και computers

Υ.Γ. Κώστα αν δεν πήρες ακόμα τιμονιέρα να ελέγξεις αν μπορείς να πατήσεις και να στερεώσεις καλά τα πεντάλ. Εγώ έχω μια της Logitech και δεν μπορώ να στηρίξω τα πεντάλ(τα πατάω και μαζί με το γκάζι φεύγει κι η πεταλιέρα) με αποτέλεσμα να την έχω χρησιμοποιήσει ελάχιστα
:(

georgge
12th February 2007, 21:18
Υ.Γ. Κώστα αν δεν πήρες ακόμα τιμονιέρα να ελέγξεις αν μπορείς να πατήσεις και να στερεώσεις καλά τα πεντάλ. Εγώ έχω μια της Logitech και δεν μπορώ να στηρίξω τα πεντάλ(τα πατάω και μαζί με το γκάζι φεύγει κι η πεταλιέρα) με αποτέλεσμα να την έχω χρησιμοποιήσει ελάχιστα :(

Γιώργο,
είχα την Logitech Momo και αντιμετώπιζα το ίδιο πρόβλημα. Έβαλα αυτοκόλητη ταινία δύο όψεων και το πρόβλημα λύθηκε.
Αν δεν θέλεις να μπείς σ' αυτή τη διαδικασία, κόψε ένα κομμάτι φτηνή μοκέτα και βάλτο κάτω από τη πεταλιέρα. Θα μειώσει αρκετά το γλύστρημα σε λείο δάπεδο :wink:

gbak
4th March 2007, 22:25
Rainbow six Vegas πολυ καλο! αλλα θελει τρελο συστημα για να τρεξει οπως πρεπει!

nikolasrx8
8th March 2007, 03:10
Παιδια ασχολειται κανεις με το Sims 2 και τα expansions του???

Εδω και καιρο εχω μαζεψει πανω απο 6.000 αντικειμενα και ειδη για το παιχνιδι.
Οποιος θελει ας μου πει να δωσω. :wink:

Υ.Γ. Αν ξερει καποιος αν υπαρχουν καπου lots μεγαλυτερα απο 6x5 γι'αυτο το παιχνιδι, θα ειμουν ευγνωμων.
Θελω να φτιαξω Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ το "The Mall" και δεν εχω αρκετα μεγαλα lots!!!

john74
8th March 2007, 11:32
Τελος του μηνα κυκλοφορει το Command & Conquer 3 : Tiberium Wars,κατεβασα προσφατα το Demo και επαθα πλακα απο τα γραφικα και το gameplay,για μενα ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια του ειδους εαν οχι το καλυτερο!!!

package
8th March 2007, 16:01
Τελος του μηνα κυκλοφορει το Command & Conquer 3 : Tiberium Wars,κατεβασα προσφατα το Demo και επαθα πλακα απο τα γραφικα και το gameplay,για μενα ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια του ειδους εαν οχι το καλυτερο!!!

Γιάννη, τι απαιτήσεις έχει το παιχνίδι?

john74
8th March 2007, 16:14
Κωστα υποθετω οτι οι απαιτησεις του Demo (επισημο site) πρεπει να ειναι ιδιες με τις απαιτησεις του παιχνιδιου,στις παραθετω απο κατω :
REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:

· OS: Windows XP, Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of
Vista are not supported)
· CPU: 2.0 GHz or higher
· RAM: 512 MB or more
· Hard Drive: 1.4 GB or more of free space
· Video: DirectX 9.0c compatible video card. Video card with 64
MB or more memory and one of these chipsets is required: ATI
8500 or greater, NVIDIA GeForce4 or greater. (ATI Radeon 9200
and 9250 PCI, NVIDIA Geforce 4 MX cards not supported.)
· Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

NOTE: While you will be able to play Command & Conquer 3 Tiberium
Wars with the specifications above, play experience may improve if
you have additional RAM, above the required 512 MB.
Αντε να στειλουμε τα αρματα στη μαχη :D

john74
8th March 2007, 18:54
Μολις ειδα στη λιστα με τα top downloads στο mininova οτι βγηκε το Burnout Dominator,αντε να λιωσουμε και κανα λαστιχο :D :D :D

georx8
8th March 2007, 20:16

Πόσοι παίζεται το command & conquer generals ρε παιδιά;Αν είναι να διοργανώσουμε κανα on line battle.
φοβερό παιχνίδι για multiplayer.

john74
8th March 2007, 20:58
Ειμαι λατρης ολης της σειρας και μετα το Generals περιμενω αγωνιωδως το Tiberium Wars,εαν το κανονισετε Γιωργο ειμαι μεσα! :D

john74
9th March 2007, 11:53
Απεναντι ακριβως απο το σπιτι μου χτιζουν μια πολυκατοικια και σημερα ριχνανε πλακα,οποτε ειμαι ορθιος απο τις 7:00,φυσικα δεν ειχα τι να κανω και προς μεγαλη μου εκπληξη το Burnout Dominator ειχε κατεβει,κολαση κυριοι,κολαση,εβγαλα το αχτι μου πρωι πρωι,το παιχνιδι ακολουθει με επιτυχια τα προηγουμενα της σειρας και φυσικα ο σκοπος ειναι ενας,να βγεις πρωτος με καθε τροπο,καταστρεφοντας τα αυτοκινητα των αντιπαλων,εμβολιζοντας τα και με οποιον αλλο διεστραμμενο τροπο επιθυμειτε!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:Και οσον αφορα τις εκρηξεις,τις καταστροφες,τα τρακαρισματα,απλα απολαυστε το!!!Κι ενα review : http://www.gamespot.com/ps2/driving/burnout5/index.html?q=burnout%20dominator

dimos kolovos
9th March 2007, 11:53
εγω παλι εχω κολλησει με το empire earth II.

nikolasrx8 η αδερφη μου παιζει μανιωδως SIMS2.
πως μπορεις να μου στειλεις αυτα τα αντικειμενα να της κανω την εξυπηρετηση????

john74
9th March 2007, 13:24
Πολυ πραμα!!!Το'χω ριξει στα παιχνιδια και ειδα οτι κυκλοφορησε και το GTA Vice City Stories για PS2,το γνωστο πλεον σε ολους στην Vice City αλλα με αλλες αποστολες,το Review : http://www.gamespot.com/ps2/action/grandtheftautovicecitystories/index.html?q=vice%20city%20stories
Τι να πρωτοπαιξει κανεις!!! :D :D :D

nikolasrx8
9th March 2007, 15:57
οποτε ειμαι ορθιος απο τις 7:00,εβγαλα το αχτι μου πρωι πρωι, :shock: :shock: :shock:

Εισαι ανωμαλος... :lol: :lol: :lol:
Και στο χω πει... :lol: :lol: :lol:

nikolasrx8 η αδερφη μου παιζει μανιωδως SIMS2.
πως μπορεις να μου στειλεις αυτα τα αντικειμενα να της κανω την εξυπηρετηση????

Θα σου ερθουν ταχυδρομικως, ή αυτοπροσωπως! ->Π.μ. :P

John74 ξερεις αν θα βγει το Gta που αναφερεις και σε pc?

john74
9th March 2007, 16:02
John74 ξερεις αν θα βγει το Gta που αναφερεις και σε pc?
Θα σε λυπησω ,μαλλον οχι,ειναι απο το PSP και το βγαλανε σε PS2,ευκαιρια να παρεις κι εσυ ενα!!! :D

nikolasrx8
9th March 2007, 17:54
Και να κυκλοφορω με κλειδια,γυαλια,κινητα, mp3 και το psp...
Να παρω και μια μπαλαντεζα 2 χιλιομετρων και θα μαι κομπλε!!! :evil: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Προτιμω παντως να παρω καποια στιγμη το ps3...
Οχι ακομα ομως λογω τιμης, ανεπαρκειας τιτλων και πιθανων προβληματων νεοτητας. :? :roll:

john74
9th March 2007, 18:01
Οχι ακομα ομως λογω τιμης, ανεπαρκειας τιτλων και πιθανων προβληματων νεοτητας. :? :roll:
Και μην ξεχνας,ειναι SONY :twisted: :twisted: αρα δεν θα'χει πολλαααα προβληματα,ισως βεβαια θα ηταν καλυτερα να αναφερθουμε σ'αυτα που δε θα χαλασουν οπως η συσκευασια του,ισως... :twisted: :twisted: SONY εγγυηση 20 μετρων ,απο το καταστημα,μετα δεν καλυπτεσαι και το service αψογο :twisted: ,αλλα δυστυχως υποστηριζεται απο καλες εταιριες με πολυ καλους τιτλους παιχνιδιων... :cry:

nikolasrx8
9th March 2007, 18:31
Και μην ξεχνας,ειναι SONY :twisted: :twisted: αρα δεν θα'χει πολλαααα προβληματα

Θυμαμαι οταν πηρα το NW-HD-3 της Sony ( http://www.ciao.co.uk/Sony_Network_Walkman_NW_HD3_MP3_player_20_GB__5813 182 ), με μεταλλικο περιβλημμα, οθονη που δεν χαραζοταν και μηδενικους αρμους, οτι ηταν κατασκευασμενο στην Ιαπωνια... Επεσε επανω του ενας εξωτερικος δισκος με αλουμινενιο κουτι βαρους περιπου 2 κιλων απο μισο μετρο πανω του και απλα βουλιαξε το περιβλημμα και εσπασε το τζαμι της οθονης. Μετα επαιζε κανονικα!!! (Το συμβαν εγινε 4 μερες αφου το πηρα, ημερα Τριτη και 13 για οσους δεν πιστευουν στις συμπτωσεις.... :evil: :twisted: :twisted: :twisted: )

Που θελω να καταληξω?
Μετεπειτα πηρα το NW-A3000 ( http://www.ciao.co.uk/Sony_Walkman_NW_A3000_MP3_player_20_GB__6365625 )σε ιδια τιμη, το οποιο ειναι πλαστικο του κερατα, με μηδενικη ευκρινεια οθονης την ημερα και πλαινους αρμους που οταν το πιεζεις κανει Σκουικι-σκουικι!!! Περα απο το γεγονος οτι απο τους ιδιους αρμους ειχε γεμισει η οθονη με σκονη απο την 5η-6η μερα... :evil: :evil:
Για ποιο λογο ολα αυτα τα "τυχαια συμβαντα"??? Γιατι στο πισω μερος του η ετικετα γραφει......"Made in Malaysia" αντι για "Made in Japan"

Συνεπως θα το σκεφτω πολυ σοβαρα αν το PS3 δεν κατασκευαζεται στην Ιαπωνια...
Σαν να παιρνεις M-Class απο την Αμερικη...

john74
26th March 2007, 17:07
Πριν απο λιγα λεπτα βγηκε σε torrent το Command & Conquer 3 - Tiberium Wars,7,κατι Gbyte για Dual Layer DVD.Αντε και καλο Download!!!
....................... :D

Mod edit

The Ace
26th March 2007, 18:06
^^^^
Aπλώς να θυμήσω ότι είναι εξαιρετικά επικίνδυνο και φυσικά παράνομο να ποστάρουμε έτσι φάτσα κάρτα το οποιοδήποτε link (είτε προσωπικό είτε P2P) που μπορεί να οδηγήσει σε πειρατικό περιεχόμενο...
Όπως πάντα, οποιαδήποτε τέτοια συζήτηση θα πρέπει να είναι σε προσωπικό επίπεδο, είτε μέσω ΠΜ είτε μέσω e-mail....

john74
29th March 2007, 16:53
Παιδες εχει παιξει κανεις το War Front - Turning Point?Εαν ναι θα 'θελα να ρωτησω κατι για ενα προβλημα που μου παρουσιαζει μετα την 6-7η αποστολη.

RotorManiac
30th March 2007, 03:00
to S.T.A.L.K.E.R. το δοκιμασε κανεις?
το κατεβασα και φαινεται πολυ καλο....

gbak
2nd April 2007, 22:25
to S.T.A.L.K.E.R. το δοκιμασε κανεις?
το κατεβασα και φαινεται πολυ καλο....
αρκετα καλο Στεργιο!!....στην αρχη δειχνει λιγο μουφα..αλλα στην πορεια γινεται χαμος...προχωρα το!

RotorManiac
6th April 2007, 22:20
^ρε συ, τουλαχιστον η αρχη ειναι απογοητευση! δεν μπορεσα ουτε τους πρωτους αντιπαλους να καθαρισω :lol: το gameplay φαινετε λιγο για τον π... γραφικα εχει αρκετα καλα... τι στο καλο?

gbak
8th April 2007, 19:35
^ρε συ, τουλαχιστον η αρχη ειναι απογοητευση! δεν μπορεσα ουτε τους πρωτους αντιπαλους να καθαρισω :lol: το gameplay φαινετε λιγο για τον π... γραφικα εχει αρκετα καλα... τι στο καλο?

μαν προχωρα και θα δεις....χαμος... στην αρχη εισαι noob και δεν εχεις τιποτα και ειναι βαρετο...μετα ομως αρχιζει ο πανικος μιας και εισαι κανονικος s.t.a.l.k.e.r.. :lol:
βεβαια θελει και δυνατο μηχανημα το παιχνιδι αν τυχον το καταλαβες...ειναι θεοβαρο..

john74
1st October 2007, 13:07
Το καινουργιο COH ειναι γεγονος,ειναι ουσιαστικα ενα expansion αλλα stand alone και για τους λατρεις του ειδους εδω ειναι το review :
http://www.gamespot.com/pc/strategy/companyofheroesopposingfronts/review.html?sid=6179920

Jarmen
5th November 2007, 13:43
Παιδιά είμαι κολλημένος εδώ και χρόνια με το C&C zero hour.Φυσικά και έχω παίξει άπειρα παιχνίδια από τα άλλα.Αν θέλετε να παίζετε μέσω adsl υπάρχει ένα προγραμματάκι που λέγεται Hamachi.Αυτό φτιάχνει ενα εικονικό τοπικό δίκτυο και μπορείτε να παίζετε άπειρα.Προσοχή!!!!!1Συμβουλή. κάθε φορά που το κλείνετε να κάνετε απεγκατασταση και σβίσημο από το σκληρό με (SEARCH) στο σκληρό σας γιατί εγκαθιστά κάτι περίεργα αρχεία και κάνει την adsl να σέρνεται.τα ωραία έχουν και τα αρνητικά τους.Θα το βρείτε πολύ εύκολα στο Google.Καλό λιώσιμο!!!

john74
8th November 2007, 14:36
To Call Of Duty 4 ειναι πλεον γεγονος,αφου βοηθησαμε ολοι μας στη νικη των συμμαχων στο 2ο παγκοσμιο (χωρις εμας δε θα γινοταν τιποτα) και αφου τελειωσανε πλεον οι μεγαλες μαχες του 40' παμε τωρα σε πιο μοντερνες καταστασεις,το review ακολουθει στο παρακατω link κι εχει παρει 9ρι!!!
http://www.gamespot.com/pc/action/callofduty4modernwarfare/index.html?tag=result;title;1

john74
9th November 2007, 12:38
Χτες ειχα την πρωτη game επαφη με το Call of duty 4,το παιχνιδι εχει απιστευτα γραφικα,καταπληκτικη κινηση και φοβερη ατμοσφαιρα.Δυστυχως δεν ειχα χρονο να ασχοληθω περισσοτερο,ξεκινησα μονο για να ριξω μια ματια και ασχοληθηκα σχεδον 1 ωρα!!!Ειναι απο τα παιχνιδια που λες "αντε και αυτη η πιστα" "λιγο ακομη και το κλεινω" "ενα check point και κανω save" και σε παιρνει το πρωι...Οσοι απο σας εχετε χρονο ν'ασχοληθειτε μ'αυτο το προτεινω ανεπιφυλακτα,οσοι δεν εχετε τοτε ετοιμαστειτε να κοψετε υπνο! :wink:
Ριξτε και μια ματια στα minimum requirements για να γνωριζετε με τι εχετε να κανετε :

S: XP or Vista
Processor: 2.6ghz Pentium IV or equivalent (3.2ghz recommended for Vista)
RAM: 1024mb (1536mb recommended for Vista)
Video Card: DirectX 9-compliant Shader 3.0 card with 128 MB of DDR Video Memory (256 MB recommended) AGP 8x or PCI-Express x16
Sound Card: 16-bit DirectX 9-compliant sound card

DirectX9 for XP and 10 for Vista, 8 gigs HD space + 600mb for swap file.

Supported chipsets:

Nvidia Geforce 6/7/8 series

ATi X800 or higher

john74
12th November 2007, 16:26
Πριν απο λιγο ειδα οτι κυκλοφορησε το πολυποθητο Crysis, εαν θυμαστε το Far cry ουσιαστικα ειναι το νουμερο 2 αλλα πολυ πολυ ανωτερο.Το review μπορειτε να το δειτε εδω :
http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/index.html?tag=result;title;0
και εδω ειναι τα requirements και για ΧΡ:
Minimum Requirements

CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista), Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista), AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or better
RAM: 1GB (1.5GB on Windows Vista)
Video Card: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or better
VRAM: 256MB of Graphics Memory
Storage: 12GB
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
ODD: DVD-ROM
DirectX: DX9.0c or DX10

Recommended Requirements

CPU: Core 2 Duo/Athlon X2 or better
RAM: 1.5GB
Video Card: NVIDIA 7800 Series, ATI Radeon 1800 Series or better
VRAM: 512MB of Graphics Memory
Storage: 12GB
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
ODD: DVD-ROM
DirectX: DX9.0c or DX10

Ευχομαι πολυ ελευθερο χρονο στους Gamers διοτι εγω δεν τον διαθετω σε τετοιο βαθμο,αλλα τα Χριστουγεννα ειναι κοντα!!! :wink:

VENIAMIN PARALAKIS
12th November 2007, 16:56
Αν και με παιχνίδια δεν έχω πολύ χρόνο να ασχολειθώ έπαθα πλάκα με το Clive Barkaer's Jericho.Άν βγει σε ταινία θα γράψει ιστορία στα θρίλερ.Και είχα τρομάξει με το Doom 3!!!

john74
12th November 2007, 17:11
Το Jericho παρ'οτι ειχα ακουσει κι εγω οτι ηταν καλο,προσωπικα δεν ενθουσιαστικα,τα γραφικα δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο,ο καθε εχθρος ηθελε τονους πυρομαχικα για να ψοφησει και το game play ηταν μετριο,ηταν ομως αρκετα ατμοσφαιρικο.Μαλιστα εαν θυμαμαι καλα το Gamespot του εδινε η 6 η 6.5,το Doom 3 ηταν σαφως ανωτερο!!!Βενιαμην παιξε το Call of duty 4 και θα με θυμηθεις!!! :D :wink:

john74
14th November 2007, 15:35
Ηρθε η ωρα να καψουμε τα λαστιχα μας,επιτελους κυκλοφορησε το Need For Speed Pro Street,απ'οτι ειδα εχει βγει για PC,PS2,PS3,XBox360 ακολουθει το review για PS2 ,αντε γιατι ολο βαρα βαρα με ενα ματζαφλαρι συνεχεια (First person shooter) θα ξεχασουμε πως οδηγουνε!!!
http://www.gamespot.com/ps2/driving/needforspeed/review.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;reviews

Dark
15th November 2007, 18:47
αντε γιατι ολο βαρα βαρα με ενα ματζαφλαρι συνεχεια

http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a050.gif

john74
15th November 2007, 19:59
Ξερεις τι οικονομιες εχουνε καταστραφει...τονοι πυρομαχικα!!! :lol: :lol: :lol:

john74
16th November 2007, 11:54
Χτες εριξα ενα βλεφαρο στο Need For Speed,το Video της αρχης διχνει 2 7αρια να "σφαζονται",δεν ξερω εαν η πορεια του παιχνιδιου ειναι ετσι αλλα φαινεται εθιστικο!!! :D
Οσο για το Crysis,τι να πω,μαλλον θα παθω Crysis εαν δε παιξω καθολου μια μερα!!! :roll: :wink:

Rx8_man
25th January 2008, 21:54
καλα το καινουριο pro2008 ειναι γ%90)_&@
εχω φαειιιιιι κολλημαααα...

SPYROS901
25th January 2008, 22:22
Eγω πολυ Νeed for speed pro street....Αλλα δεν εχει πολλα μποντυ κιτ για το 8αρι :cry: Ξερει κανεις αμα θα βγει τιποτα καινουργιο για pc με φτιαξιμο αυτοκινητων και γενικοτερα με βελτιωτικα και τετοια?Οπως to Need for speed Underground2???

Rx8_man
26th January 2008, 19:53
βγαλε απ το δικο σου και βαλλε...
στο Need for speed
χαααααα...

SPYROS901
26th January 2008, 20:52
E ρε να γινοτανε Αρθουρε χαλαρα θα το εκανα.Αμα εμπαινα και εγω ολοκληρως να ρειξουμε κανα drift ακομα καλυτερα χαχαχα :lol:

VENIAMIN PARALAKIS
26th January 2008, 21:51
"john74" έγραψε
Το Jericho παρ'οτι ειχα ακουσει κι εγω οτι ηταν καλο,προσωπικα δεν ενθουσιαστικα,τα γραφικα δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο,ο καθε εχθρος ηθελε τονους πυρομαχικα για να ψοφησει και το game play ηταν μετριο,ηταν ομως αρκετα ατμοσφαιρικο.Μαλιστα εαν θυμαμαι καλα το Gamespot του εδινε η 6 η 6.5,το Doom 3 ηταν σαφως ανωτερο!!!Βενιαμην παιξε το Call of duty 4 και θα με θυμηθεις!!! :D :wink:

Βάλε από πίσω να ακούς necromantia-Scarlet evil witching black και μετά τα λέμε!!!ΧΧΑΧΑΧΑ η απόλυτη ατμόσφαιρα τρόμου!!!

Dark
1st February 2008, 01:19
Δυστυχως εχω εγκαταλειψει τα videogames αρκετα χρονια,λογω υποχρεωσεων,προσφατα ομως ειδα μια φωτογραφια που με πηγε πολλα χρονια πισω.Νοσταλγησα τις στιγμες που μαζευομασταν πιτσιρικαδες στα σπιτια και λιωναμε μπροστα απο την τηλεοραση.Η φωτογραφια αυτη μου εφερε στο μυαλο αναμνησεις,στιγμες που ειχα ξεχασει καν οτι τις εχω ζησει.Θελω να την μοιραστω μαζι σας....

http://www.imageshack.gr/files/2kiwo43yamb1t936ryp3.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=2kiwo43yamb1t936ryp3.jpg)

john74
27th February 2008, 17:47
Μετα απο πολυ καιρο απραξιας και παιχνιδιων με χαμηλο ενδιαφερον η αν θελετε για παιχτες με χαμηλο IQ ,κυκλοφορησε επιτελους κατι αξιολογο.Ο τιτλος ονομαζεται Frontlines Fuel of War και στο Preview οι παιχτες του Gamespot του εχουν δωσει 8αρι!!!Αρκετα υψηλη βαθμολογια,το παιχνιδι ειναι φυσικα First person shooter,αντε να βγαλουμε λιγο τον Rambo απο μεσα μας!!!Το preview ειναι εδω :
http://www.gamespot.com/pc/action/frontlinesfuelofwar/index.html?tag=result;title;1

Requirements and Features
Developer(s) Kaos Studios
Publisher(s) THQ
Engine Unreal Engine 3.0
Platform(s) Xbox 360, Windows
Release date February 25, 2008 [1][2]
Genre(s) First-person shooter, Action
Mode(s) Single player, Multiplayer (Up to 64-Player via PC Internet or Lan or up to 16 Players by using the Xbox 360 as the server or up to 50 using Xbox Live Dedicated servers via Xbox Live)
Rating(s) ESRB: Teen (T)[3]
System requirements CPU: Pentium 4 2.5GHz+ or equivalent AMD Athlon+

RAM: 1GB
HD: 3GB
GPU: NVIDIA 6 or higher w/256MB or ATI Radeon X1K Series or higher w/256MB
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

Για αυτους που σκεφτονται το Downloading απλα να αναφερω οτι το παιχνιδι ειναι 2 DVD και μαλιστα γεματα!!! :wink:

john74
28th February 2008, 12:06
Τελικα η δε θα βγαζουν τιποτα η θα τα βγαζουν ολα μαζι κι αλλος τιτλος Turning Point: Fall of Liberty πολλα υποσχομενος με μονο Preview προς το παρων απο το Gamespot : http://www.gamespot.com/pc/action/fallofliberty/index.html?tag=result;title;1
φαινεται "δυνατο" ,μετα απο τοσο καιρο απραξιας θα ξαναβγαλουμε τα μαντζαφλαρια και θα πυροβολουμε οτι κινειται!!!Ογκος για οσους σκεφτονται να το κατεβασουν,περιπου 7GByte!!! :wink:

john74
3rd March 2008, 11:48
Το ΣΚ αναλωθηκα σε μαχες,λοιπον το Frontlines Fuel of War εχει απιστευτα γραφικα και Gameplay,θα το ελεγα εθιστικο απο ενα σημειο και μετα ,απο τα καλυτερα παιχνιδια του ειδους,οσοι κυριοι θελουν να εκτονωθουν ,παρακαλω πολυ,ελευθερα!!! :twisted: :wink:
Τωρα το αλλο Turning Point: Fall of Liberty δεν ειναι στο ιδιο επιπεδο διοτι ειναι μεταφορα απο XBox 360 αλλα ειναι αρκετα ατμοσφαιρικο και ειναι παντα με Γερμανους εναντιον Κοσμου!!!Οποτε εαν σας τι βαραει που ερχεται ο Γερμαναρας με το τουρμπισμενο γεματο αναβολικα προσθιοκινητο με τα 300 αλογα και σας τι λεει,ειναι ευκαιρια να του ξηγησετε λιγο καυτο μολυβι!!! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

john74
5th March 2008, 14:23
Καιρος ν'αλλαξουμε και λιγο ρεπερτοριο και να ξεφυγουμε λιγο απο τα FPS και να βαλουμε το μυαλουδακι μας σε χρηση με ενα Adventure το οποιο φαινεται αρκετα καλο διοτι οι Users, του εχουν δωσει 9.6 παρακαλω!!!Το Adventure ονομαζεται Jack Keane και το Preview (παρ'ολο που εχει κυκλοφορησει δεν εχει Review ακομη) ειναι εδω : http://www.gamespot.com/pc/adventure/jackkeane/index.html?tag=result;title;0
Εμενα παντως μου θυμιζει τα παλια καλα Adventures της Lucas Art που επαιζα στην Amiga ,Monkey island ,Indianna Jones και δε συμμαζευεται!!! :D

john74
19th March 2008, 16:34
Σημερα γυρισα πισω στο χρονο και πιο συγκεκριμενα πηγα στο ετος 1994 οπου τοτε ημουν ενας ευτυχισμενος κατοχος μιας Amiga 500 και ειχε βγει εκεινη την εποχη το παιχνιδι Beneath A Steel Sky,ενα Point & Click Adventure που φαινοτανε πολλα υποσχομενο για την εποχη.Τοτε το παιχνιδι ειχε ογκο 13 δισκετες και για κακη μου τυχη κολλαγε σε ενα συγκεκριμενο σημειο οχι γιατι ειχε καποιο Bug αλλα επειδη ηταν φτιαγμενο για την Amiga 1200 που ειχε βγει εκεινη την εποχη.Δυστυχως ποτε δεν μπορεσα να περασω εκεινο το σημειο που κολλαγε, μεχρι πριν απο καποια χρονια που κατεβασα εναν Amiga emulator στο PC και ξαναρχισα να παιζω παλι το παιχνιδι,βεβαια το σημειο αυτο περαστηκε αλλα κολλησα παρακατω που ζηταγε εναν κωδικο απο το manual που φυσικα δεν ειχα μετα απο τοσα χρονια.Σημερα ανακαλυψα το παιχνιδι ξανα σε Free πλεον εκδοση και για PC.Το βρηκα εδω : http://www.unet.univie.ac.at/~a0200586/videogames/steelsky/download.html
οποιος "παππους" ειχε λοξα με τα adventure σιγουρα θα το θυμαται ,εγω παντως εχω ηδη γυρισει 14 χρονια πισω... :D

john74
24th March 2008, 11:31
Το ΣΚ αναλωθηκα για λιγο με το expansion pack του πολυ γνωστου Command & Conquer 3 το οποιο ονομαζεται Command & Conquer 3: Kane's Wrath,δυστυχως δεν ειναι stand alone και ειναι και μεγαλο σε ογκο (πανω απο 7Gb) αλλα ειναι ακριβως στα ιδια πρωτυπα του C & C 3 και φυσικα οπως μαρτυραει η ονομασια παιζεις με τους "κακους".Για μενα ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια strategy και κραταει σταθερα τα πρωτεια σε γραφικα και gameplay οπως σχεδον ολη η σειρα Command & Conquer αλλωστε!!!Το Preview ειναι εδω : http://www.gamespot.com/pc/strategy/commandconquer3kaneswrath/index.html?tag=result;title;0

john74
24th March 2008, 13:32
Και αφου εχω παρει μονοτερμα αυτη τη σελιδα μεχρι στιγμης και αναφερθηκα στη σειρα Command & Conquer να ενημερωσω τους Fans οτι το καλοκαιρακι (μαλλον) αναμενουμε τη συνεχεια του Red Alert ,το νουμερο 3 δηλαδη.Ενα μικρο Preview εδω : http://www.gamespot.com/pc/strategy/redalert3/index.html?tag=result;title;0
Θυμαμαι το πρωτο Red Alert που εδειχνε το φανταστικο σεναριο ,οτι γυρισε καποιος πισω στο χρονο και σκοτωσε τον Χιτλερ πριν γινει μεγαλος και τρανος για να αποφυγει ο κοσμος τον 2ο παγκοσμιο ,αλλα τα σχεδια ανετραπησαν απο τους Ρωσσους!!!Εδω λοιπον εχουμε την 3η συνεχεια του φανταστικου αυτου σεναριου!!!

john74
17th April 2008, 17:05
Ολη η σελιδα δικια μου ειναι!!!Λοιπον για τους φιλους των FPS κυκλοφορησε η συνεχεια του πετυχημενου Rainbow Six Vegas,το review ειναι εδω http://www.gamespot.com/pc/action/rainbowsixvegas2/index.html?tag=result;title;0
Πολυ καλο gameplay και απο λιγο που ασχοληθηκα μαζι του μου αρεσανε πολυ 2 χαρακτηριστικα,
1) μπορεις να χτυπησεις τους αντιπαλους σου μεσα απο ξυλινα κουτια,πορτες,πινακιδες και φυσικα τζαμια,οι σφαιρες τα διαπερνανε κανονικα
2) ειναι το πιο ευθυβολο παιχνιδι του ειδους που εχω παιξει,οπου σημαδευεις εκει παει!!!
Αντε λοιπον ,ελατε να βοηθησουμε να καθαρισει το Vegas απ'τους κακους!!!

john74
27th April 2008, 17:21
Εαν το μηχανημα σας ειναι σχετικα δυνατο,εαν θελετε να παιξετε ενα FPS λιγο διαφορετικο απο τα αλλα,εαν ταυτοχρονα σας αρεσει η φυση και να περνατε μεσα απο τα φυτα τα οποια παραμεριζουν τοτε προτεινω το Turok,ενα FPS που διαδραματιζεται σε εναν αλλο πλανητη με δεινοσαυρους ,ενα μικρο review μπορειτε να δειτε εδω :
http://www.gamespot.com/pc/action/turok/index.html?tag=result;title;0
Να προσθεσω οτι το παιχνιδι εχει μεγεθος 12,5 Gbyte!!!

The Ace
30th April 2008, 11:14
Εαν το μηχανημα σας ειναι σχετικα δυνατο,εαν θελετε να παιξετε ενα FPS λιγο διαφορετικο απο τα αλλα,εαν ταυτοχρονα σας αρεσει η φυση και να περνατε μεσα απο τα φυτα τα οποια παραμεριζουν τοτε προτεινω το Turok,ενα FPS που διαδραματιζεται σε εναν αλλο πλανητη με δεινοσαυρους ,ενα μικρο review μπορειτε να δειτε εδω :
http://www.gamespot.com/pc/action/turok/index.html?tag=result;title;0
Να προσθεσω οτι το παιχνιδι εχει μεγεθος 12,5 Gbyte!!!

Υπήρχε ένα παιχνίδι Turok πριν από αρκετά χρόνια στο PC. Τι έγινε, μπερδεύτηκαν ? Τα έμπλεξαν λίγο μου φαίνεται....

Για όσους δεν θυμούνται, το Turok ήταν FPS παιχνίδι, όπου αντίπαλοί σου ήταν δεινόσαυροι, είχε spells και όπλα, και ήταν αρκετά καλό (για την εποχή του τρομερά γραφικά).

Όσον αφορά τις αναφορές του John στο παρελθόν, έχω σχεδόν 100GB με emulators, abandonware παιχνίδια κ.α. για να θυμάμαι το παρελθόν....

john74
30th April 2008, 12:19
Δεν το ειχα παιξει ποτε το παλιο αλλα ειδα screenshots τωρα που εψαχνα το καινουργιο,οι απαιτησεις του παλιου ηταν Pentium 133!!!!!!!!
Φαινεται οτι εχουν αρχισει να ξεμενουν απο ιδεες γι'αυτο αναβιωνουν τους παλιους τιτλους (οπως με τις ταινιες),εδω βγαλανε ξανα το GTA IV στο PS3 & XBOX 360 με καλυτερα γραφικα και το Gamespot του εδωσε 10!!!Τι να λεμε τωρα... :lol: :lol: :lol:

andrx8
30th April 2008, 16:36
το turok το τερματισα πριν δυο μερες στο ps3 πραγματικα πολυ καλο fps και αξιζει να το δουν οσοι τους αρεσουν αυτα τα παιχνιδια

RENESIS
30th April 2008, 19:03
το turok το τερματισα πριν δυο μερες στο ps3 πραγματικα πολυ καλο fps και αξιζει να το δουν οσοι τους αρεσουν αυτα τα παιχνιδια
Φιλε μου καλως ηρθες,αν θελεις περασε απο εδω->http://www.rx8club.gr/viewtopic.php?t=2504&start=510 να μας πεις λιγα λογια εσενα και να σε γνωρισουμε καλυτερα,ευχαριστω!

Ενα πολυ καλο παιχνιδι στρατηγικης που μου αρεσε πολυ και παιζεται μεσω internet ειναι και αυτο->http://gr0.ds.ignames.net/15927.html,φυλετικες μαχες λεγετε,οσοι πιστοι προσελθετε! :wink:

andrx8
1st May 2008, 14:02
παιζει κανεις nfs pro street online απο δω?

BrokenArrow
3rd May 2008, 19:57
πεζει κανεις (ΜΜΟ) massively multiplayer online games
οπως : Lineage 2, World Of Worcraft (WOW) κλπ... :rotfl: :?:

Dark
4th May 2008, 16:06

2 απο εμας εδω μεσα,το εχουμε ριξει στο travian.Και πολυ μας ειναι... 8)

BrokenArrow
10th May 2008, 00:10

Δεν εχει τυχη να το δω ποτε αυτο το game, δειτε λιγο αυτο : www.ageofconan.com
για τους fan των ΜΜΟ
release date 23/05/08

Rx8_man
25th December 2008, 07:32
Βρηκα ενα μινι game με ρχ8... πλακα εχει :lol:

Mazda Mania λεγετε!

http://www.gamesfreak.net/games/Mazda-Mania_3065.html

neokosmi
11th January 2009, 22:25
Επαιζα για πολυυυυυυυυυ καιρο age of empires 2 conquerors και για αρκετο καιρο age of empires 3. Και τα 2 τα επαιζα βεβαια online.
Εχει ασχοληθει κανενας με τα συγκεκριμενα παιχνιδια;

ONikosEimai
4th August 2009, 16:23
έπαιζα wow 4 χρόνια περίπου στον Khadgar server μέχρι που παράγγειλα το RX8 :)

και εκεί έπαιζα στον s3 που τελείωσε πριν κανά 2 εβδομάδες...

Δεν εχει τυχη να το δω ποτε αυτο το game, δειτε λιγο αυτο : www.ageofconan.com
για τους fan των ΜΜΟ
release date 23/05/08
και αυτό το έπαιξα με το που ξεκίνησε αλλά 2 μήνες μετά το παράτησα για το wow.

Τώρα πια (καλοκαιράκι κιόλας) δεν παίζω τίποτα, μόνο απλά πράγματα όπως το http://www.spikything.com/games/mazdamania/ για να περάσει η ώρα ;)

ONikosEimai
8th March 2010, 15:08
Καλημέρα σας.

Αυτό το καιρό παίζω ένα παιχνιδάκι με αυτοκίνητα που κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλό και τσάμπα !!! (Όχι εντελώς τσάμπα βέβαια αν έχεις ιδιαίτερες προτιμήσεις).

Project Torque το λένε.

Ρίξτε μια ματιά στο site τους (http://project-torque.aeriagames.com/). Έχει πολλές όμορφες in-game φωτογραφίες και videos που θα σας εντυπωσιάσουν.

Με λίγα λόγια να σας πω τι παίζει.

Καταρχήν είναι αρκετά μεγάλο να το κατεβάσεις (>1GB) και μόλις το τρέξεις 1η φορά, κάνει ένα μεγάλο update.

Κάτι άσχημο που παίζει είναι πως κάποια στιγμή σταμάτησαν επιτρέπουν την πρόσβαση από την Ευρώπη οπότε πριν μπεις στο παιχνίδι, φτιάχνεις ένα VPN με Αμερική ώστε να πάρεις Αμερικανικό IP και να σε αφήσει το παιχνίδι να κάνεις login.

Κατά τα άλλα το παιχνίδι είναι τέλειο !!!

Είναι on-line RPG style δηλαδή παίζεις αγώνες, κερδίζεις XP (Experience points και ανεβαίνεις level), RP (Racing Points που τους ξοδεύεις για να φτιάξεις το αυτοκίνητό σου ή να αγοράσεις καινούργιο).

Έχουν δώσει μεγάλη βάση στο drifting οπότε με οποιοδήποτε αυτοκίνητο και να διαλέξεις θα το ευχαριστηθείς. Επίσης μεγάλη βάση έχουν δώσει στην εμφάνιση του αυτοκινήτου που για κάθε μοντέλο έχουν σχεδιάσει φοβερά πράγματα π.χ. αεροτομές, ζάντες, πλαϊνά, μπροστινά, πίσω.

Έχει και πάρα πολύ καλά γραφικά !!! Βλέπεις το αυτοκίνητο που τρέχεις και δεν το πιστεύεις πόσο γυαλίζει και πόσο καθαρό είναι. Βέβαια παίζει ρόλο και τι PC έχεις, προσωπικά με ένα Core duo 2,4GHz με 2GB RAM και μια 8800GTX NVidia δεν έχω κανένα πρόβλημα και το παίζω με ανάλυση 1900x1200.

Το μόνο άσχημο είναι πως αν θες να αγοράσεις το RX-8 (το έχει και αυτό φυσικά) πρέπει να ανεβάσεις αρκετά levels και να πληρώσεις :(

Ως τσαμπέ παιχνίδι και με το VPN που αναγκαστικά πρέπει να κάνεις, έχει και τα προβληματάκια του αλλά δεν είναι τόσο σπαστικά ώστε να μην το παίξεις. Έχω κλείσει μήνα που το παίζω και θα συνεχίσω ;)

Η ίδια εταιρία έχει και άλλα παιχνίδια RPG όπως το shaiya (Lineage style) στο οποίο έχω ένα χαρακτήρα 30 level που τον έχω παρατήσει, τσαμπέ και αυτό.

Αν ασχοληθεί κανένας με το παιχνίδι και θέλει κάποια βοήθεια, ας επικοινωνήσει μαζί μου για να φτιάξουμε και οδηγίες χρήσης/εγκατάστασης. Ίσως και ξεχωριστή ενότητα ;)

Μην ξεχάσετε να δείτε το video trailer εδώ (http://project-torque.aeriagames.com/media/movies/PT01)

Nikos_Rx
20th April 2010, 23:04
Εγώ από καιρό έπαιζα τα need for speed: underground, most wanted, carbon, pro street undercover & shift και ειναι αλλα πόσα... Κορηφές παιχνίδια για του λάτρες των αυτοκηνήτων!

Young Schumacher
21st April 2010, 17:52
Εγω παιζω Online game στο internet 2 χρονια τωρα στο Battleknight.Απο δικα μου στον υπολογιστη παιζω Grand Theft Auto, Need For Speed και οτι αλλο προκυψη.Στο Playstation 1 (το οποιο το εχω καταργηση),στο 2 & στο 3 παιζω Gran Turismo, Tomb Raider, Motor Storm, Need For Speed, Colin Mcrae Dirt αλλα και PSP που και που.

alexis cosmo
21st April 2010, 18:17
εγω παιζω ραλακι στο αταρι.
χαχαχα

Young Schumacher
21st April 2010, 18:26
Καλο ειναι και αυτο.Αθανατο αταρι χαχαχαχαχα

Nikos_Rx
21st April 2010, 21:32
Καλά και τα Grand Theft Auto είναι άλλη φάση!!! Κυρίος το San Andreas είναι κορυφή.

Young Schumacher
22nd April 2010, 16:45
Οντως αν και τα εχω τερματισει ολα.Το Grand Theft Auto San Andreas το εχω τερμασισει στον υπολογιστη.Ενω το Grand Theft Auto HD το τελευταιο το εχω τερματισει 2 φορες στο Playstation 3.Τωρα εχω το Motor Storm Pacific Rift & Need For Speed Shift.Ολα τα λεφτα ειναι.Φυσικαι και αυτα στο Playstation 3.Θα τα φαω και αυτα που θα μου παει χαχαχαχαχαχα

Nikos_Rx
22nd April 2010, 18:46
Μια φορά το San Andreas και δυο το Grand Theft Auto HD με πόσες ώρες την ημέρα παιχνίδι? Εγώ το San Andreas το εχω φτάσει μέχρι την μέση περήπου, με καμιά 7-8 new game... Aλλά δεν παύει να είναι κορυφή!

Young Schumacher
22nd April 2010, 19:44
Ασε μιλαμε για 8 ωρες και κατι παραπανω.Αστα τα Σαββατοκυριακα λιωνο κανονικα λεμε χαχαχαχα.Αλλα που εισαι που και που ομως.Οχι καθε Σαββατοκυριακο.Μην τρελαθεις

ONikosEimai
22nd April 2010, 22:34
Καλημέρα σας.

Αυτό το καιρό παίζω ένα παιχνιδάκι με αυτοκίνητα που κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλό και τσάμπα !!! (Όχι εντελώς τσάμπα βέβαια αν έχεις ιδιαίτερες προτιμήσεις).

Project Torque το λένε.
.
.
.
Μην ξεχάσετε να δείτε το video trailer εδώ (http://project-torque.aeriagames.com/media/movies/PT01)

Μόλις εχθές βρήκα πως υπάρχει και μια έκδοση με το όνομα Level-R (http://levelr.gamigo.com/) το οποίο είναι για την Ευρώπη και δεν χρειάζεται κόλπα όπως VPN, proxifier κλπ.

Δεν είναι ακριβώς το ίδιο παιχνίδι, έχει κάποιες διαφορές. Βέβαια αυτοκίνητα και πίστες όσο είδα είναι ίδια. Μπορεί να δώσω μεγαλύτερη έμφαση οπότε κάποια στιγμή θα σας μεταβιβάσω την εμπειρία μου.

Nikos_Rx
23rd April 2010, 00:20
Ασε μιλαμε για 8 ωρες και κατι παραπανω.Αστα τα Σαββατοκυριακα λιωνο κανονικα λεμε χαχαχαχα.Αλλα που εισαι που και που ομως.Οχι καθε Σαββατοκυριακο.Μην τρελαθεις

Μόνο τα Σαββατοκύριακα... Κάθε μέρα! m_od