PDA

View Full Version : Ο,τι χειροτερο έχω δει......

Pages : [1] 2

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 16:06
Λοιπον ανοιγω αυτο το θεμα για να ποσταρουμε Pics απο ο,τι εκτρωμα έχουμε δει να κυκλοφορει στους δρομους....

Αρχιζω με το σημερινο μου....

Το Τερας του Πολυεστερα...
Πως γινεται ενα αμαξι οταν ξεπερνας τα ορια τελείως...

Και όμως κάποτε ήταν Ford Focus!!

http://www.bonkee.com/GigaBonkee/userfiles/GrRx8MaZdA/teras%20poliestera%202.jpg

http://www.bonkee.com/GigaBonkee/userfiles/GrRx8MaZdA/teras%20poliestera%203.jpg

http://www.bonkee.com/GigaBonkee/userfiles/GrRx8MaZdA/teras%20poliestera%204.jpg

ilias
6th May 2005, 16:08
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Blacktan
6th May 2005, 16:09
καλα κανει και το πουλαει

Speez
6th May 2005, 16:09
Τί είν'τούτο!?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ΕΛΕΟΣ!
Πάρτε το από μπροστά μου!

ΥΓ: ...και πυροβολήστε τον ιδιοκτήτη αφού βγάλετε το αυτοκίνητο από τη μίζερη ζωή του και το πάτε για ανταλλακτικά! Ήμαρτον!

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 16:12
Μια κοντινη το καπω...

http://www.bonkee.com/GigaBonkee/userfiles/GrRx8MaZdA/teras%20poliestera%201.jpg

Yiota
6th May 2005, 16:12
Το θέμα δεν είναι πόσο ακαλάισθητα είναι αυτά τα οχήματα που κυκλοφορούν κατά μυριάδες, αλλά η ηλιθιότητα που κυρίεύει τους ιδιοκτήτες τους. Αλλά ας σκεφτούν τι θα πάθουν οι υπερεκτιμημένοι κουβάδες τους αν δεν προσγειωθούν.

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 16:13
Γιωτα έγινες πολυ fast answer....Με το που πατησα υποβολη είδα την απαντηση σου απο κατω....Μπράβο....

Καλα ρε αλητες ποσο γρηγορα ποσταρετε... :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

aleX8
6th May 2005, 16:14
Μπλέ βαφή και στον αφρό της θάλασσας να μην το βλέπω. Έχω δει καγκουριές και καγκουριές...αυτός είναι το καγκουρό το ίδιο :) http://www.techhelpers.net/e4u/animal/tier19.gif

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 16:15
Παιδια εγω για την ζαντα το ποσταρα το focus....Το bodykit μαρεσει παραπολυ...Αφου λεω να παρω και ένα για το Avensis του father...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Yiota
6th May 2005, 16:17
προσέξατε το μήνυμα στον τοίχο; Τίποτα δεν είναι τυχαίο...
χι

Yiota
ναι, είμαι τίγκα ενέργεια

northern
Στυλατο το focus..για τον Αρη :shock: :lol: :lol:

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 16:21
Ποιο μήνυμα???Τι λεει???Ενα γκραφιτι μονο έχει αλλα δεν καταλαβαινω...Ισως το κανε αυτος ο καγκουρ για να ταιριαζει με το τερας του...χαχαχα..

Εχω και αλλα παρομοια τερατακια...PLease guys όχι pics απο νετ Μόνο pics απο cars που έχετε δει μόνοι σας...Και απο μηχανακια αμα λάχει να ουμ...

peloponisios
6th May 2005, 16:22
Α εμένα μ'αρέσει πάρα πολύ!!!! Δεν μου λες; Της kikko είναι ή της Mattel; Πόσα πιάνει; Με εσωτερικής καύσης είναι ή ηλεκτροκίνητο;

Τι; Δεν είναι τηλεκατευθυνόμενο;;;

Ρε παιδιά τον παρεξηγήσατε. Το πρωί είναι ένας εργαζόμενος(προφανώς τυρέμπορας) αλλά το βράδυ μεταμορφώνεται στον SuperWoodPecker και αυτό είναι το WoodPeckerMobile! Και τώρα το πουλάει γιατί φτιάχνει άλλο που θα κάνει το ράμφος πάνω κάτω.... Χοχχχχοοοοχο το μάτι μου!

northern
6th May 2005, 16:23
Για την δικη της pic μιλαει

Yiota
6th May 2005, 16:24
Γράφει "Λευτεριά στους φυλακισμένους"
Τη συγκεκριμένη φωτόστούκα την έβγαλα η ίδια όταν το μετέφερε (προφανώς) ο γερανός.

STATHIS
6th May 2005, 16:28
κάπου στην Βενιζέλου...?
χι...
"Λευτεριά στην Τσετσενία" , που έλεγε και ένας γνωστός....Χαααααάρρρηηηηη?? ??

jordanwbrx8
6th May 2005, 16:33
βλέπω ...αυτό το κόκκινο...(τι είναι τούτο???) και μου έρχεται εμετός... :? :shock: σκεφτείτε τι παληκάρι θα είναι αυτός που θα το έχει :D :D :D

ilias
6th May 2005, 16:35
Έχω δει καγκουριές και καγκουριές...αυτός είναι το καγκουρό το ίδιο :) http://www.techhelpers.net/e4u/animal/tier19.gif

Λυθηκα!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 16:40
Kαπου τον ειχα πετυχει νύχτα τον τυπο...Full neon και στην τσίτα Μαριαντα Κεφαλά-Μακης Χριστοδουλοπουλος(αυτο ήταν το πιο soft που ακουγε)-και αλλα παρομοια club-dance κομματια!!χαχαχαχαχα...Το πορτοκαλι-μωβ γυαλακι τη νυχτα θεωρειται απαραιτητο αξεσουαρ...

LoM-
6th May 2005, 16:52
Χαχα δείξε μου το κάρο σου να σου πω ποιος είσαι :) Αθλιο απορώ πως το οδηγάει αυτό το πράμα!Κ έλεγα ότι η μαύρη celica της θεσσαλονίκης είναι υπερβολική!ps.yiota ωραίο avatar(yuna!)

northern
6th May 2005, 17:01
Kαπου τον ειχα πετυχει νύχτα τον τυπο...Full neon και στην τσίτα Μαριαντα Κεφαλά-Μακης Χριστοδουλοπουλος(αυτο ήταν το πιο soft που ακουγε)-και αλλα παρομοια club-dance κομματια!!χαχαχαχαχα...Το πορτοκαλι-μωβ γυαλακι τη νυχτα θεωρειται απαραιτητο αξεσουαρ...
blue sky και ζυγο θα συχναζει standard :lol:

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 17:11
Η celica της Θεσνικης πριν γίνει εκτρωμα...Φανταστειτε πως έιναι τωρα...

http://www.bonkee.com/GigaBonkee/userfiles/GrRx8MaZdA/celica%20carfour.jpg

peloponisios
6th May 2005, 17:15
Πατρινό καρναβάλι για πάντα.... έλα να δεις τι θα πει πατρινόοοοο.... Και το πρώτο άρμα της καρναβαλικής παρέλασης, η Κωλοφωτιάααα!!!

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 17:21
Aντρεα δεν το χεις δει ακομα bro πως ειναι τωρα..Οταν το δεις τότε θα καταλαβεις τι θα πει wide bodykit+wannabesupra(just in look)

demmis
6th May 2005, 17:39
το συνκεκριμενο focus το ειχε παρουσιαση καποιο περιοδικο βελτιωσης πριν κανα διμηνο μου φαινεται

οντως ομως κακογουστο..αλλα περι ορεξεως και περι καλαισθησιας........

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 17:41
Afου δεν αρεσε και σε σενα το θεμα ελειξε...χαχαχαχα...

demmis
6th May 2005, 17:44
Ετσι μου ρχετε να σου σπασω 1000 καπω veilside στην κεφαλα σου

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 17:46
Που νατα σηκωνεις τωρα τα καπω εσυ...??Αστο καλυτερα..Ποναν και τα ποδια σου...Μια απο το συμπλεκτη και μια απο τα γηρατια....χαχχαχαχαχαχαχα.. .Τωρα να σε δω αλητη!!!!

topaz
6th May 2005, 17:52
Παιδιά τι καβούρια ήταν αυτά!!!??!?!?

Πραγματικό αίσχος το Focus. Καλα ελπίζει να το πουλήσει έτσι; Σαν τι? ΕΚΣΚΑΦΕΑ? :D :D

demmis
6th May 2005, 17:53
ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ

Ασε τα χαζα τωρα και κοιτα στο αλλο τοπικ και βρες μας τιποτα ομορφες σιτουλες

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 17:55
Παιδιά τι καβούρια ήταν αυτά!!!??!?!?

Πραγματικό αίσχος το Focus. Καλα ελπίζει να το πουλήσει έτσι; Σαν τι? ΕΚΣΚΑΦΕΑ? :D :D

Πλακα πλακα επειδη υπαρχει αυτος δεν πιανουν χιονι οι δρομοι στην Θεσσαλονικη....Μπορει να το αγορασει ο Δημος που ξερεις??? :roll: :lol:

RENESIS
6th May 2005, 21:06
Ρε Χρηστο ειδα το μεσημερι το focus και μου κοπηκε η ορεξη!Τι ειναι αυτα που βαζουν καποιοι οι ανθρωποι,θα μας τρελανουν με αυτες τις μοντιφες τους!Το ψηφιζω για την μοντιφα του μηνα! :)

GrRx8MaZdA
6th May 2005, 22:36
Εγω πάλι τον ψηφιζω για τον μεγαλυτερο καγκουρ today....γιατι 2morrow ολο και καποιος θα τον ξεπερασει...

LoM-
7th May 2005, 00:56
Ρε η celica πριν την ολοκληρωτική μετάλαξη ήταν τελείως αίσχος!Τωρα κατά τη γνώμη μου δεν είναι χάλια απλώς υπερβολική :)

GrRx8MaZdA
7th May 2005, 01:22
Ρε η celica πριν την ολοκληρωτική μετάλαξη ήταν τελείως αίσχος!Τωρα κατά τη γνώμη μου δεν είναι χάλια απλώς υπερβολική :)

Ναι λίγοοοοο υπερβολικ΄...0-100 σε μια βδομαδα χωρις κίνηση στο δρομο για να μπορεσει να αναπτυξει χωρις φόβο.... :twisted: :wink: :lol:

RotorManiac
7th May 2005, 01:41
Εγω πάλι τον ψηφιζω για τον μεγαλυτερο καγκουρ today....γιατι 2morrow ολο και καποιος θα τον ξεπερασει...

πραγματικα ισως να μην γινει ποτε αυτο Χρηστο... δεν εχω ξαναδει χειροτερο.
Το καημενο το αμαξακι τι επαθε, λες κα ιτο μισουσε ο ιδιοκτητης του ειναι... σαν ΧΙΜΑΙΡΑ το εκανε...

TITANIUMRX
7th May 2005, 02:49
Παιδιά,ο συγκεκριμένος ιδιοκτήτης του εκτρώματος,όντας Σαλονικιός,παρεξηγήθηκε με τους Αθηναίους συναδέλφους του στο club Focus,επειδή τον γιούχαραν όταν τους το παρουσίασε.Εγώ απορώ πώς δεν τον έδειραν κιόλας.Παει το άμαξι,ξεφτιλίστηκε τελείως........

Yiannis
7th May 2005, 03:28
:lol: :lol: τι? focus ειναι αυτο? Σαν αυτοκινητο του Δημου που τρωει σκουπιδια ειναι :P :D

jin kazama
7th May 2005, 03:31
Ο RotorManiac έγραψε:
Το καημενο το αμαξακι τι επαθε, λες και το μισούσε ο ιδιοκτητης του ειναι... σαν ΧΙΜΑΙΡΑ το εκανε...

Mod you are the best..........

Στο Βιλαμπάχο .....γελάν ακόμα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skywalker
7th May 2005, 05:08
Παντως εγω λεω οτι ο κατοχος του εχει γουστο....lol(απο το πολυ warcraft βαριεμαι να βαλω φατσουλα και γραφω lol)

ben7
7th May 2005, 05:30
Το συγκεκριμενο αμαξι (να το κανει ο Θεος ετσι που το καταντησε ο ιδιοκτητης) το ειχε εξωφυλλο στο Burn Out,αν δεν κανω λαθος,πριν κανα 2μηνο και εγραφε:''The mosquito...'' ΕΛΕΟΣ ετσι φωναζαμε ενα παλικαρι στο σχολειο ο οποιος ηταν τερμα κοκκαλιαρης και ειχε μια μυτη σαν...αεροδρομιο!!!!
Λες να ειναι ο ιδιος???????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Yiota
7th May 2005, 10:52
κάπου στην Βενιζέλου...?
χι...
"Λευτεριά στην Τσετσενία" , που έλεγε και ένας γνωστός....Χαααααάρρρηηηηη?? ??

Ήταν εκεί για κάμποσες μέρες. Τον λυπήθηκα τον καημένο που το' παθε πάντως. Λιώμα το αμαξάκι

STATHIS
7th May 2005, 12:02
Γι αυτό χαντρούλα μπλε στο αμαξάκι μας και αγιασμό της μηχανής στον ¶γιο Ιωάννη τον Ρώσο Yiota...
Εκτός κι αν το κάνουμε ομαδικά αυτο παίδες σε επόμενη συνάντηση, η διαδρομή προσφέρεται, θα με θυμηθείτε ... μήπως να το μεταφέρουμε αυτό σιγά σιγά..?

LoM-
7th May 2005, 12:34
Πλάκα πλάκα η μαύρη celica με τόσο πολυέστερα που έχει πάνω θα έχει γίνει χαλαρά 2 τόνους :D Τα πίσω φώτα της είναι πολύ γύφτικα πάνωτς :D

Yiota
7th May 2005, 13:23
Γι αυτό χαντρούλα μπλε στο αμαξάκι μας και αγιασμό της μηχανής στον ¶γιο Ιωάννη τον Ρώσο Yiota...
Εκτός κι αν το κάνουμε ομαδικά αυτο παίδες σε επόμενη συνάντηση, η διαδρομή προσφέρεται, θα με θυμηθείτε ... μήπως να το μεταφέρουμε αυτό σιγά σιγά..?

Αν είναι να έρθει στούκα, θε να 'ρθει. Σε μένα μετά από αγιασμό βρήκε να πέσει μια και να με κάνει λιώμα. Κακή της ώρα της...&*&%%!!
Bad karma

STATHIS
7th May 2005, 13:40
μήπως ήταν νοθευμένος Yiota μου σαν τα ποτά στο mostar...??

Fidelio
7th May 2005, 15:29
NO COMMENTS :lol: :lol: :lol:

LoM-
7th May 2005, 15:36
Πιλοτήριο! :P

RENESIS
7th May 2005, 16:12
Ειπαμε ρε φιλε να βαλεις κανενα οργανακι για να ξερεις τι γινετε,αλλα εσυ θα ελεγα οτι το παραγ@μ@σες,ΕΛΕΟΣ!

Nick_RX_8
7th May 2005, 17:58
Ο τιτλος του thread "Ο,τι χειροτερο έχω δει......"
Λοιπον το χειροτερο απ' ολα νομιζω εγω, ειναι να μπαινεις στο forum να διαβασεις 5-6 πραγματα να ενημερωθεις,και να βλεπεις εκατονταδες post απο τα οποια το 90 % ειναι μπουρδες και κοτσανες οπως λεει και ο φιλος μας ο Blacktan.
Εδω και μερικες μερες ανοιγω το computer να διαβασω τα νεα post και βλεπω κατι νουμερα 150 - 190 - 210 post.
Τι να πω ρε παιδια ? συγκρατηθειτε λιγο.
Δεν μπορει καθε τι που μας κατεβαινει στο κεφαλι να το γραφουμε εδω μεσα.
Και καθε μερα προσθετονται και νεα μελη στην παρεα μας και η κατασταση γινεται χειροτερη.
Ο ενας απανταει στη βλακεια του αλλου και παει λεγοντας.
Γραφει ο ενας κατι σοβαρο,κατι ενδιαφερον, και απαντανε απο κατω αλλοι 20 γραφοντας μπουρδες.Για σοβαρευτειτε λιγο. Που θα παει αυτη η κατασταση.
Αν θελετε να πειτε κατι ο ενας στον αλλο,ή να κανετε χαβαλε υπαρχει και το chat οπου εκει μπορουν να μιλανε ανετα και μαζι οσοι θελουν.
Εγω πραγματικα λυπαμαι τον εαυτο μου, γιατι ερχομαι με ορεξη να διαβασω κατι χρησιμο, και υστερα απο 1 ωρα διαβασμα εχουν σπασει τα νευρα μου με ολες αυτες τις βλακειες.
Ασε που θελω να postαρω και μερικα νεα και χρησιμα θεματα, και δεν το κανω γιατι δεν βρισκω χρονο υστερα απο 1-2 ωρες διαβασμα.
Θα παω στην Κρητη για επαγγελμ.λογους. Φανταζομαι τι θα βρω υστερα απο μια βδομαδα που θα γυρισω... :roll:

GrRx8MaZdA
7th May 2005, 18:54
^ Δεν νομιζω να αναφερεσαι στο ανοιγμα νέου θεματος που έκανα???

Αν όχι,συμφωνω απολυτα με οσα λες...Αν ναι διαφωνω μονο σε αυτο το σημειο

Nick_RX_8
7th May 2005, 20:21
Ρε συ Χρηστο θελω να καταλαβαινομαστε.
Και βεβαια δε με πειραξε το θεμα που ανοιξες.Ισα ισα που ειναι και καλο.
Γενικως μιλαω εγω... απλα σ'αυτο το θεμα λογω τιτλου ταιριαξαν αυτα που ηθελα να γραψω. :wink:

Fidelio
7th May 2005, 21:09
Ειπαμε ρε φιλε να βαλεις κανενα οργανακι για να ξερεις τι γινετε,αλλα εσυ θα ελεγα οτι το παραγ@μ@σες,ΕΛΕΟΣ!

Φανταζομαι οτι δεν απευθυνεσαι σε εμενα :)

RENESIS
7th May 2005, 21:16
Ελα ρε nick τι εγινε,τι επαθες?Μην τα παιρνεις ολα και τοσο σοβαρα,δεν μπορει ολοι μας να γραφουμε παντα σοβαρα,θα κανουμε που και που και την πλακα μας,αλλωστε μια παρεα δεν ειμαστε,δεν θα κανουμε και το χαβαλε μας?Δεν λεω οτι σε γενικες γραμμες δεν εχεις δικιο,το αντιθετο μαλιστα,υπαρχουν στιγμες που τα πραγματα ξεφευγουν αρκετα και γι'αυτο το λογο υπαρχουν οι κ.mods,για να "συμορφωνουν" τον κοσμο!Στο συγκεκριμενο θεμα καποιος βαζει μια φωτο-καγκουρια και εμεις οι υπολοιποι το σχολιαζουμε,δεν βλεπω κατι το μεπτο.Anyway,πιστευω οτι ειμαστε σε πολυ καλο δρομο οσο αφορα το forum μας και κανουμε παρα πολυ καλη παρεα!

RENESIS
7th May 2005, 21:18
Απευθυνομαι στο κατοχο του αυτοκινητου! 8)

GrRx8MaZdA
7th May 2005, 23:10
Ο Nick ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.....

To θεμα ειναι να βοηθαμε όμως και μεις το εργο των Mods και να ποσταρουμε βλακειες με κάποιο μέτρο....

RotorManiac
8th May 2005, 04:05
Νικο δεν το ειπα και στο flame???? δεν ειπα θα σας βαλω μπουρλωτο, μια-δυο ωρες πριν το ποσταρεις εσυ αυτο... βραδυ εκανα log out και την αλλη μερα το απογευμα βρηκα 400ποστ... σε λιγοτερο απο 24 ωρες! οταν ερθεις απο την κρητη φιλε...αστο, απλα αστο...

Fidelio
9th May 2005, 15:27
Απευθυνομαι στο κατοχο του αυτοκινητου! 8)

... και πιστευεις οτι θα μπαινει στο forum μας και θα διαβαζει :) (το λεω γιατι γραφεις σε δευτερο προσωπο :) ). Για την ιστορια το αμαξι δεν ειναι ρχ8, νομιζω ειναι celica (ή τσελιγκα ? :lol: )

231
9th May 2005, 16:05
Μήπως είναι το εσωτερικό από το Focus?

Walker
9th May 2005, 16:54
celica είναι το αυτοκίνητο κρίνοντας από την κεντρική κονσόλα

RotorManiac
9th May 2005, 19:24
χαχα!! κατι ηξερε η ΕΛΜΑ και εφερε το challenge me look cosmo!! LOL :lol: αλητες να δω ποιος θα το επαιρνε ετσι...

GrRx8MaZdA
9th May 2005, 19:32
E καλα δεν ειναι και τόσο ασχημο...Αν βγαλεις τις ζάντες και την αεροτομή,είναι ίδιο με το δικό σου εμφανισιακα!!! :D
Just kidding man

RotorManiac
9th May 2005, 22:53
δεν εχεις αδικο... χεχε! πως ειναι ετσι ρε συ σαν τραγικη κωμωδια της αρχαιοτητας, οταν βλεπω την φωτο γελαω... :lol:

Pani74
9th May 2005, 23:13
Εντάξει ρε παιδιά, μην υπερβάλλουμε. Και η αεροτομή μια χαρά είναι. Μόνο οι τροχοί που είναι λίγο Ηyundai Accent

JpoL
9th May 2005, 23:26
Στέργιο να μαντέψω ότι το τρακτεράκι είναι και Αμερικάνικο και Αυτόματο?

Double Trouble!!!! 8)

RENESIS
10th May 2005, 17:39
Ε!Ενταξει δεν ειναι και πολυ χαλια,αυτη η ζαντα ειναι που του χαλαει ολο το look!

RotorManiac
10th May 2005, 18:00
ειναι 16αερς. τα λαστιχα φαινονται χαλια Γρηγορη... ειναι οντως αμερικανικο αυτοματο...

RENESIS
10th May 2005, 23:12
ειναι 16αερς. τα λαστιχα φαινονται χαλια Γρηγορη... ειναι οντως αμερικανικο αυτοματο...
Οι 16αρες θα ειναι οτι πρεπει για πιστα!Μπορουμε να παραγγειλουμε τετοιες απο την ελληνικη αντιπρ/πια αραγε?Αυτοματο ειναι? :shock: Μπρρρρ...ρρρ!

GrRx8MaZdA
11th May 2005, 00:42
Φιλε σκεφτηκες αν τα φρενα σου χωρανε σε 16ρες???

RENESIS
11th May 2005, 17:02
Αυτο δεν το ξερω γιατι δεν την εχω ψαξει ακομα την δουλεια,αλλα αν δεν χωρανε δεν θα τα βαψω και μαυρα! 8)

GrRx8MaZdA
11th May 2005, 17:14
Στο λεω εγω..Σε 16ρες δεν χωρανε..Οποτε μην σκεφτεσαι καν τραμπα 16ρες για την πίστα...

RENESIS
12th May 2005, 01:32
Με 17αρες θα γινει δουλεια,γνωριζεις? :roll:

GrRx8MaZdA
12th May 2005, 01:48
Λογικά ναι αλλα γιατι να χαλαστεις για 12λεπτά στην πίστα???

RENESIS
12th May 2005, 02:23
Αν παω πιστα δεν θα κατσω μονο 12 λεπτα...! 8) Αναρωτιεμαι αν υπαρχουν σιδερενιες 17αρες ειδικα για RX-8,ξερεις για χειμερινα και...οτι προκυψει! :wink:

GrRx8MaZdA
12th May 2005, 02:57
Τοτε φίλε σε αυτο το thread θα φιγουραρει και φωτο απο το ¨χειμερινο¨ σου 8ri....

GrRx8MaZdA
28th May 2005, 13:57
Και επειδη οι καγκουρες δεν σταματαν σε τπτ...
Να και η υπερβολή στα neon!!!Δεν μπορειτε να φανταστειτε πως φωτιζε απο κοντα...

Και μαλιστα η αλλη καγκουρια(ή μια απτις καγκουριες...) ειναι οτι το ειχε αφησει ετσι να φωτιζει και την ειχε κανει για καφε ο τυπος....

http://www.bonkee.com/GigaBonkee/userfiles/GrRx8MaZdA/kagkour.jpg

xristos
28th May 2005, 15:10
αυτο το FOCUS το ξερω ειναι ενας στην τριανδρια

GrRx8MaZdA
28th May 2005, 18:01
Xρηστο Πιο "κατω" το αραζει όμως....
Ρε συ Χρηστο εσυ που εισαι χαμενος???Θα ρθεις σε καμια συναντηση να τα πουμε ρε φιλε??

chrisalex
31st May 2005, 22:15
Πως το βλεπετε με μουσουδα απο rx8?Πωλειται στα 23000 κ ειναι 300 αλογα........

RENESIS
1st June 2005, 01:31
Δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει εξωτερικα,αλλα αν ειναι 300 ps...θα το ξανασκεφτω! 8)

GeoRx 8
7th June 2005, 12:04
Παιδια ξεχασα να σαs πω και ενα αλλο ασχημο,την προηγουμενη βδομαδα μου ηρθε ενα κοκκινο cosmo και βλεπω στον ουρανο μια τρυπα στα πλαγια του λεω τι ειναι αυτο???και μου λεει με μια ανεση α τιποτα μωρε εφυγε ενα κεραμιδι απο την ταρατσα του σπιτιου μου και το τρυπησε μιλαμε εγω επαθα εγκεφαλικο που το ειδα και αυτοs ανετοs,το καημενο το αμαξακι σε τι χερια εχει πεσει???

RENESIS
7th June 2005, 20:25
Το θεμα ειναι να μην σου τυχει τιποτα,αν σου τυχει μετα αναγκαστικα πρεπει να το παιξεις ανετος,δεν θα πεθανουμε κι'ολας! 8)

Speez
13th June 2005, 00:14
Δυστυχώς δεν είχα τα μέσα μαζί μου να αποθανατίσω μια στιγμή μεγάλου ελληνικού μεγαλείου από αυτές που συναντούμε συχνά-πυκνά στους δρόμους μας αλλά μπορώ να την περιγράψω και τα σχόλια δικά σας...

Μεσημέρι στην παραλιακή, στο ύψος του Λαγονησίου...
Προπορευόμενη μηχανή μικρού κυβισμού με τρεις επιβαίνοντες και τελευταίο πίσω-πίσω ένα μικρό παιδί (δεν ήταν πάνω από 10 ετών) το οποίο κρεμόταν από τον δεύτερο επιβάτη για τη ζωή του αφού δεν χωρούσε να κάτσει στο κάθισμα και κυριολεκτικά κρεμόταν στον αέρα...

Κανένας από τους τρεις δεν φοράει κράνος αλλά το μικρό παιδί φοράει... κόκκινο σωσίβιο! http://instagiber.net/smiliesdotcom/cwm/3dlil/eek2.gif http://instagiber.net/smiliesdotcom/cwm/3dlil/eek2.gif :roll:

RENESIS
13th June 2005, 01:20
Ο κλασικος ο μ@λ@κ@ς ο Ελληνας!

GeoRx 8
13th June 2005, 14:06
Παιδια αυτα μονο στην Μπανανια γινονται,εγω το εχω δει αυτο το περιστατικο παρα πολλεs φορεs και κατι αλλο που βλεπω συχνα ειναι με τουs γυφτουs που φορτωνουνε τα DATSYN με καρεκλεs μεχρι τον ουρανο ξερετε αυτεs που πουλανε τωρα το καλοκαιρι και στην τελευταια καρεκλα πανω πανω καθονται παιδακια,αυτο δεν ειναι τρομερο που ειναι η τροχαια να του κοψει τον κωλο φετεs???Αλλα η τροχαια κοιταει την ζωνη η αν εχειs καρτα καυσαεριων.

topaz
13th June 2005, 14:53
Καλα που τα βρίσκετε αυτα; Εχω λιώσει στο γέλιο! Κι αλλα κι αλλα!!! :mrgreen: :D

GeoRx 8
14th June 2005, 01:18
Ελα μια μερα στο μαγαζι και εκει να δειs γελια που θα ριξειs με αυτα που θα δειs στο δρομο,βρε θα ξεραθειs σου λεω αλλα και θα κλαψειs.

Chris
14th June 2005, 01:29
Γυρνώντας σήμερα το βράδυ και έχοντας βάλει την εξατμισή μου και τα φιμέ με προσπερνά μια κοπέλα (χαρά εγώ) Την ακολουθώ και πριν το Λαγονήσι της βγαίνει ένας μαλ@@@ς και κάνει αναστροφή. χάνει η κοπελιά τον έλεγχο και να η τούμπα. ¶στα τα είδα όλα γιατί ερχόταν καταπάνω μου. Σταμάτησα και την έβγαλα από μέσα. Αυτοκίνητο άχρηστο ΤΟΥΟΤΑ. Η κοπελιά άθικτη. Να ναι καλά ο αερόσακος και η ζώνη...¶στα δν ξέρεις από που θα σου ρθεί

RENESIS
17th June 2005, 02:31
Ρε παιδια μπορει να ακουγετε λιγο σκληρο αλλα απορω μερικες φορες με τα γουστα καποιων ανθρωπων,ειναι ζαντες αυτες τωρα? :roll:

GeoRx 8
17th June 2005, 02:37
Ερχεται ενα corolla σημερα στο μαγαζι και μου ερχεται μυρωδια απο πολυ ζεστα φρενα,σταματαει και βλεπω απο τα ταμπουρα του καπνουs του λεω ρε φιλε με χειροφρενο παs γιατι τα φρενα σου εχουνε καει????και μου λεει οχι παλι ρε φιλε και ελεγα τι μυριζει ετσι και ο βλακαs μου ειπε οτι μολιs το ειχε παρει απο το σερβιs γιατι πριν τρειs ημερεs ειχε παει καπου παλι με ανεβασμενο χειροφρενο και τα εκαψε τα φρενα.Μιλαμε οτι χτυπιοτανε και να μου λεει ποσο βλακαs ειναι.Ρε κατι οδηγοι που υπαρχουνε στο δρομο.

GrRx8MaZdA
17th June 2005, 02:39
xaxaxa...ξεχασε χειροφρενο πανω και πηγαινε ο λακαμας???Σωστοςςςςςςςςς!!!! αντασου να περνε 8ρι..Θα γεμιζαμε το τι προβληματα σας εχουν παρουσιαστει!!lol

northern
17th June 2005, 18:08
xaxaxa...ξεχασε χειροφρενο πανω και πηγαινε ο λακαμας???Σωστοςςςςςςςςς!!!! αντασου να περνε 8ρι..Θα γεμιζαμε το τι προβληματα σας εχουν παρουσιαστει!!lol
Kαι να το δει κανεις ασχετος να βγαζει καπνους... εκτακτο παραρτημα τα 8αρια παιρνουν φωτια στο ασχετο, προβληματικα προβληματικα...lol

RotorManiac
17th June 2005, 18:25
γιατι, συχνα μερικοι κανουν θειικα πραγματα! γυναικες που εχουν φυγει απο βενζιναδικο με την αντλια μαζι εχω δει σε βιντεο :lol:

GeoRx 8
20th July 2005, 01:04
Παιδια για να μην ανοιγουμε αλλο θεμα και για ξενη εταιρια χθεs ειδα απο εναν απο τουs ποιο ακριβουs τιμοκαταλογουs αυτοκινητου και ηταν για Πορσε Καγιεν το εκελισε εναs πελατηs και μου εφερε και ειδα τον τιμοκαταλογο για το συγκεκριμενο αυτοκινητο θα σαs πω μερικα που θυμαμαι γιατι τα αξεσουαρ τηs ειναι ατελειωτα,λοιπον φωτα Bi-Xenon τιμη 6000ευρω εξωτερικη ρεζερβα 1300 ευρω μεταλλικο χρωμα 1450ευρω τριπτρονικ 7500 το τουρμπο απο 450αλογα να στο κανουνε 500 25500ευρω κουρτινακι πισω 500ευρω και πολλα πολλα αλλα που δεν τα θυμαμαι κατι τρελλεs τιμεs δηλαδη αν παs και βαλειs ολα τα εξτρα το αμαξι θα σου παει 200000ευρω για πλακα οχι το τουρμπο το S παιδια η Πορσε ειναι η πιο ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ εταιρια που υπαρχει τον χρονογραφο στο ταμπλω το χρεωνει 1100ευρω ειπαμε να βγαλει αλλα οχι ετσι.

RotorManiac
20th July 2005, 02:50
μα δεν ειναι παραλογοι, λογικοτατοι ειναι!! οχι μονο στην πορσε, σε ολες αυτες τις εταιριες, ξερεις τι κανουν?
απλα λειτουργουν οπως οι πελατες τους!!!! ;-) ;-)

τι κανουν οι πελατες, δεν εχουν ιδεα και ρωτανε: τι ειναι αυτο? χρονογραφος. ωραιο ειναι βαλτο! εκεινο? καλυτερα φωτα. Βαλτα! το αλλο? ε... καλο φαινεται, απλα βαλτο!!
εχω ζωντανο παραδειγμα, δεν στα λεω ετσι... κυρια που την γνωριζω προσωπικα (μητερα για την ακριβεια) καπως ετσι πηρε την μαυρη cayenne turbo που κυκλοφορει στη θεσσαλονικη και δεν τις εφταναν τα 450 αλογα, οποτε τα εκανε 600 :shock: χαχα! μου εχει υποσχεθει και βολτα!!

να σου πω κατι γιωργο, αμα ημουν ο μανιατοπουλος, το ιδιο θα εκανα!! ;-)
ας μην σου αναφερω και παραδειγμα απο Βορειο-ιταλιανους... εκει θα φρικαρεις τελειως!!

topaz
20th July 2005, 10:07
Καλώς ή κακώς, η Porsche έχει πουλήσει τον πάτο της από Cayenne... Παιδιά ειλικρινά δεν φαντάστηκα ποτέ ότι υπάρχουν τέτοιοι κομπλεξάρες άνθρωποι.
Γιατι νομίζω το να αγοράζεις ένα πανάκριβο SUV το οποίο έχει και άθλια εμφάνιση μονο και μονο για να λες ότι έχεις Porsche μου φαίνεται ελεεινό... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Walker
20th July 2005, 10:15
Παιδια για να μην ανοιγουμε αλλο θεμα και για ξενη εταιρια χθεs ειδα απο εναν απο τουs ποιο ακριβουs τιμοκαταλογουs αυτοκινητου και ηταν για Πορσε Καγιεν το εκελισε εναs πελατηs και μου εφερε και ειδα τον τιμοκαταλογο για το συγκεκριμενο αυτοκινητο θα σαs πω μερικα που θυμαμαι γιατι τα αξεσουαρ τηs ειναι ατελειωτα,λοιπον φωτα Bi-Xenon τιμη 6000ευρω εξωτερικη ρεζερβα 1300 ευρω μεταλλικο χρωμα 1450ευρω τριπτρονικ 7500 το τουρμπο απο 450αλογα να στο κανουνε 500 25500ευρω κουρτινακι πισω 500ευρω και πολλα πολλα αλλα που δεν τα θυμαμαι κατι τρελλεs τιμεs δηλαδη αν παs και βαλειs ολα τα εξτρα το αμαξι θα σου παει 200000ευρω για πλακα οχι το τουρμπο το S παιδια η Πορσε ειναι η πιο ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ εταιρια που υπαρχει τον χρονογραφο στο ταμπλω το χρεωνει 1100ευρω ειπαμε να βγαλει αλλα οχι ετσι.

Η τιμολόγηση προϊόντων και υπηρεσιών (positioning στο marketing), σκιαγραφεί και το target group της κάθε επιχείρησης. Σαφέστατα και τα αξεσουάρ αυτά δεν κοστίζουν τα χρήματα που ζητούν, όμως υπάρχουν πελάτες οι οποίοι επιθυμούν να πληρώσουν κάτι παραπάνω προκειμένου να "ξεχωρίζουν" (added value) από τους υπόλοιπους. Ο καταλληλότερος τρόπος για να το πετύχει αυτό μια εταιρεία είναι η υψηλή τιμολόγηση των προϊόντων / υπηρεσιών της αποκλείοντας έτσι τη "μάζα". Ταυτόχρονα, λόγω του μικρότερου όγκου πωλήσεων της (βλ. περιορισμένο target group ή αλλιώς niche market) η τιμή των προϊόντων / υπηρεσιών της εταιρείας, θα πρέπει να είναι τέτοια έτσι ώστε να διασφαλίζεται η βιωσιμότητά της και η κερδοφορία της. Αυτό εξηγεί τις τιμές των αξεσουάρ που αναφέρονται παραπάνω

gregory
20th July 2005, 10:30
OIKONOMOTEXNIKH αναλυση by Σπηλιος :D :D :D

RotorManiac
20th July 2005, 23:49
σωστοι ολοι, αλλα κωστα αμα θελεις SUV το συγκεκριμενο ειναι το καλυτερο και το ομορφοτερο, κατ'εμε παντα. πιο καλο θα ειναι της μαζντα βεβαια, αλλα αυτο δεν εχει βγει ακομα για να μιλαμε. το concept παντως ειναι πολυ ωραιο

topaz
21st July 2005, 10:18
^ Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα! :D :D :D :D :D :D

To cocpit παντως είναι σαν πιλοτήριο! Εκατοντάδες κουμπιά! LOL! :P

jin kazama
23rd July 2005, 18:16
Δείτε κι αυτό !!!

topaz
23rd July 2005, 19:52
Hahahhaha!

Τι είναι, πολυβόλα??? :D :D :D :D :D :D :D :D

Dimzag
24th July 2005, 17:51
Ο BATMAN εβγαλε το αμαξι του σε ασπρο τωρα..... :o :o :o

GeoRx 8
24th July 2005, 18:25
ΑΙΣΧΟΣ ΑΠΑΙΣΙΟ

GrRx8MaZdA
24th July 2005, 21:37
Καλα θα του κοβει τρελα ολη αυτη η ιστορια...Εγω παλι εχω δει κουπε με εξατμιση και καταλυτη εξω απο το μπροστα φτερο στο ύψος τον μπροστινών φαναριων

jin kazama
25th July 2005, 21:50
Τα νέα οχήματα των Υποβρυχιων Καταστροφών :lol: :lol: :lol:

GrRx8MaZdA
25th July 2005, 22:58
Χαχαχαχα...Αγριο floodαρισμα!!!

GeoRx 8
26th July 2005, 00:52
Παιδια σημερα ειδα ενα AUDI TT με Πορσε ζαντεs μπροστα και RS4 πισω ρεεεεεε εχει τρελλαθει ο κοσμοs.

jin kazama
27th July 2005, 12:34
Και μια photo για τους φίλους που έχουν lampo...

γιανα βάλουν μία και καλή τον ταύρο μέσα τους :twisted: :twisted:

RENESIS
27th July 2005, 15:18
Ειναι κερατας και το δειχνει,δεν ντρεπεται ο ανθρωπος! :)

Chris
28th July 2005, 15:48
Μόλις γύρισα από το γκαραζ της εταιρείας που δουλεύω. Το αφεντικό μου απέκτησε την Μ6 bmw παίδες....Αρρώστια....To τέλειο. Οπότε τώρα το γκαράζ της εταιρείας μας είναι σαν το γκαραζ του gran Tourismo. Δηλαδή Audi S3, Audi RS6, Volvo 70R, Audi RS2, BMW M6, Grand Cherokee, Sl 55amg. κ.α Αυτοκτωνώωωωωωωωωωωωω

peloponisios
28th July 2005, 16:41
Μόλις γύρισα από το γκαραζ της εταιρείας που δουλεύω. Το αφεντικό μου απέκτησε την Μ6 bmw παίδες....Αρρώστια....To τέλειο. Οπότε τώρα το γκαράζ της εταιρείας μας είναι σαν το γκαραζ του gran Tourismo. Δηλαδή Audi S3, Audi RS6, Volvo 70R, Audi RS2, BMW M6, Grand Cherokee, Sl 55amg. κ.α Αυτοκτωνώωωωωωωωωωωωω

Ρε Χριστόφορε, πότε πρόλαβε και την παρέλαβε;;;;
Και τι σόι εταιρία είναι αυτή; Σωματεμπορίας; :shock:

Ρε ξεπλένηδες, μάυρο χρήμα, μαύρα αυτοκίνητα.... Πάντως πες τους ότι τα στήνεις με τη Μ6 όποτε θέλει, να καραφλιάσει, άλλωστε τον έχεις... :D

Γκαράζ σείχηδων!

spirozz
28th July 2005, 16:51
μήπως χρειάζονται παρκαδόρο στο πάρκιν της εταιρίας σου;;;;;;;;;
:D :D :D :D :D :D :D :D

northern
28th July 2005, 16:55
Σιγουρα δεν ειναι "οτι χειροτερο εχεις δει" αυτα τα αυτοκινητα :D 'η μισεις το αφεντικο σου?

Chris
28th July 2005, 17:15
Είναι η πρώτη Μ6 στην Ελλάδα...και την έχει ο γίος του αφεντικού μου, που είναι και γαμώ τα παιδιά όπως όλη η οικογένεια. Η εταιρεία είναι ναυτιλιακή και Σπύρο ήδη δήλωσα στην εταιρεία για παρκαδόρος..Όσο για την κόντρα δν το βάζω διότι θα το σκίσω....σταματημένοςς

TITANIUMRX
28th July 2005, 19:24
Το Rs6 το έχεις πάντως,σε τελικές πάντα.Σήμερα υπόκειψε ένα στα τραύματά του,από επίθεση Cosmo :wink:

(Ευτηχώς που έχει κόφτη τελικής στα 250)

energetic
29th July 2005, 14:28
Λοιπον για κοιταχτε μια μπουκα που εχει βαλει ο τυπος! :lol:

http://www.funny-games.biz/pictures/car/tailpipe.jpg[/img]

aleX8
29th July 2005, 14:33
:shock: Σαν τα προφυλακτικά μου είναι αυτο :lol: . Εντάξει παίζει να είναι και κανα Photoshop αυτό. Αν είναι όντως αληθινή φωτό...συλλυπητήρια

energetic
29th July 2005, 15:11
Δεν ειναι photoshop! Ειναι αληθινη φωτο απο Αγγλια!

Μιλαμε για πολυ ελευθερη ροη καυσαεριων! ΧΕ! ΧΕ!

spirozz
29th July 2005, 15:33
αν βάλω δύο τέτοια τελικά στο ρχ :shock: :shock: και μία παρομοίων διαστάσεων εισαγωγή :shock: :shock:
πόσα άλογα λέτε να πάρω;;;;;;χιχιχιχιχιχιχι :D :D :D :D :D

red runer
29th July 2005, 20:00
Ο νομος λεει οτι μπαινει πρεπει και να βγαινει τωρα αυτος την εξοδο την εκανε λιγο βρετανικη χιχιχι

GeoRx 8
30th July 2005, 01:06
Αυτο ειναι μπουρι απο σομπα χαχαχαχα.

energetic
30th July 2005, 13:38
Sketo BATMOBILE! 8)

Blacktan
30th July 2005, 21:17
καλως τον Μαριο .....

RotorManiac
3rd August 2005, 05:53
Είναι η πρώτη Μ6 στην Ελλάδα...

ενας γνωστος εισαγωγεας γερμανικων αυτοκινητων εδω στην θεσσαλονικη μενει πολυ καντα σε μενα και εχει παρει εδω και καποιες μερες μια Μ6 για παρτυ του... ακουσα οτι αυτη ηταν η πρωτη στην ελλαδα.
μηπως ρε συ τελικα ολοι εχουν κολλημα να ονομαζουν το δικο τους 'οτι ειναι το πρωτο' ;-) λες και το εργοστασιο τα στελνει ενα-ενα τα αμαξια :)

red runer
3rd August 2005, 12:43
Καπου κατω στο καπο εχει ενα σηματακι που εχει τον αυξων αριθμο ας μας τον δειξει να ξερουμε ποιο βγηκε πρωτο η απο την αδεια κυκλοφοριας καλυτερα ημ/νια πρ. κυκλοφοριας

northern
3rd August 2005, 12:47
Η λογικη τους ειναι απλη... πανακριβο αυτοκινητο,ιδιαιτερο,μολις κυκλοφορησε.. αρα ειμαι ο πρωτος που το πηρε lol

Chris
3rd August 2005, 13:07
Ρε παιδιά το πρώτο από ελληνική αντιπροσωπεία..και στο φινάλε καλορίζικο και στους 2

RotorManiac
4th August 2005, 00:24
^ακριβως... αν ειχα μια 6αρα δεν θα με απασχολουσαν τετοια πραγματα ;-)

2fast2furious
9th August 2005, 15:07
δειτε και αυτα

2fast2furious
9th August 2005, 15:09
και αυτα

package
9th August 2005, 15:15
Που μπορούμε να προμηθευτούμε τις παραπάνω εξατμίσεις?

northern
9th August 2005, 15:23
χαχα,η αεροτομη στην mercentes ειναι cadroni&tripani performance.

GrRx8MaZdA
9th August 2005, 16:40
Vag και εσυ τετοιο αεραγωγο οροφής όπως στη φώτο 2 θές???πολυ expensive mod το κόβω...χεχεχε

jin kazama
10th August 2005, 11:47
Απλά ............... απίθανα !!

energetic
11th August 2005, 17:54
Thanks blacktan για το welcome!

Αυτη η φτερουγα ειναι μουρλια! :shock:

http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/052961.jpg

xristoss
27th September 2005, 01:35
:cry:

GeoRx 8
27th September 2005, 14:24
Το καινουργιο γκολφ GTI. :shock: :shock:

red runer
27th September 2005, 19:34
Εινα τα νεο τυπου Crash test Real καταστασεων??????

northern
27th September 2005, 20:03
Πιο golf gti? απλο Golf και αν ειναι .. η μηχανη το honda το RC πρεπει να ειναι,πω τι στουκα δεν πρεπει να την εβγαλε καθαρη κανεις :(

GeoRx 8
28th September 2005, 00:39
Πιο golf gti? απλο Golf και αν ειναι .. η μηχανη το honda το RC πρεπει να ειναι,πω τι στουκα δεν πρεπει να την εβγαλε καθαρη κανεις :(Το ξερω οτι δεν ειναι GTi πλακα εκανα. 8)

xristoss
29th September 2005, 01:52
οχ :(

GeoRx 8
30th September 2005, 01:09
Αμαν ρε Χρηστο μαs εκανεs την καρδια περιβολι τωρα τι μαs το εδειξεs αυτο τωρα.Και σιγουρα αυτοs η αυτοι εχουνε σκοτωθει εκει μεσα.

xristoss
30th September 2005, 02:07
sorry :?

Spirtos
30th September 2005, 14:39
:cry: :cry: Πω Πω :!: :!: Πως έγινε έτσι το Titanium

xristoss
1st October 2005, 03:03
ΚΑΛΟΟΟΟΟ :roll:

GeoRx 8
1st October 2005, 10:02
Αυτο σιγουρα^ μονο στην Ελλαδα μπορει να εχει γινει ουθενα αλλου στον κοσμο. :shock: :wink:

TOMASSINO
1st October 2005, 12:27
^Δεν θα το ελεγα..Πηγαινε μια βολτα Ινδια και θα δεις εκει πατεντες!

package
3rd October 2005, 18:31
Παιδιά προσοχή στο δρόμο. Τα μάτια σας 14. Πήγα σήμερα στο συνεργείο για να κάνω το σέρβις των 10.000χλμ. Εκεί βρίσκοταν ένα μπλέ 8άρι χτυπημένο μπροστά δεξιά και αρκετά χτυπήματα γυρω γύρω και απο κάτω. Το κόστος των ανταλλακτικών χωρίς εργασία ανέρχεται στις 28.000 €. Δεν έχω να πώ τίποτα άλλο. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

FcW_JaLeCo
3rd October 2005, 19:28
αχ ρε pachage τι μου θυμιζεις τωρα, 3 μερες δεν μπορω να κοιμηθω μετα το ασχημο περιστατικο που επαθα, ουτε να το θυμαμαι δε θελω, προσοχη λενε ολοι αλλα ποτε δε ξες απο που θα σου ερθει... το μονο που θα πω ειναι οτι η εξατμιση (ολοκαινουργια RacingBeat) τη γλιτωσε με ελαφρες γρατζουνιες. Shit happens.

package
3rd October 2005, 20:22
Γιατί Γιάννη? Τι έπαθες? Το έχεις γράψει? Πάντως σου εύχομαι να είναι το τελευταίο.

GtC
3rd October 2005, 21:18
Παιδιά προσοχή στο δρόμο. Τα μάτια σας 14. Πήγα σήμερα στο συνεργείο για να κάνω το σέρβις των 10.000χλμ. Εκεί βρίσκοταν ένα μπλέ 8άρι χτυπημένο μπροστά δεξιά και αρκετά χτυπήματα γυρω γύρω και απο κάτω. Το κόστος των ανταλλακτικών χωρίς εργασία ανέρχεται στις 28.000 ¤. Δεν έχω να πώ τίποτα άλλο. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Όταν εγώ λέω ότι όλοι πρέπει να έχουμε μικτή ασφάλεια .... :(
Όταν ανοίξουν η αερόσακοι το κόστος εκτοξεύεται. Κι έχουμε πολλούς, αχρείαστοι να'ναι

gbak
3rd October 2005, 21:38
Περαστικα βρε φιλε.....ολοι τα χουμε περασει...

RotorManiac
3rd October 2005, 21:46
παιδια εδω εχετε ξεφυγει απο το θεμα
ειναι για ασχημα αμαξια, και καγκουριες που βλεπουμε και οχι για στουκες. υπαρχει αντιστοιχο τοπικ crash 'n' burn. ψαξτε το
ολα τα ασχετα θα σβηστουν...

GrRx8MaZdA
3rd October 2005, 21:46
^Σωστος...Και οπως γραφω στο πρωτο ποστ εκτρωματα που εχουμε δει στο δρομο όχι στο νετ σε αμερικες κλπ κλπ

package
4th October 2005, 00:03
Sorry Στέργιο. Αν θες μετέφερε εκεί. Ευχαριστώ

xristoss
14th October 2005, 01:33
καλο :?:

GrRx8MaZdA
14th October 2005, 03:33
Ωχ παναγια μου φουσκωμα στο φτερο και η ζαντα και μεσα και το λαστιχο να μην φαινεται........Σκιαχτηκα

ben7
14th October 2005, 07:05
Ελεος καλα ποσο μυαλο θελει γιανα καταλαβεις οτι ειναι ΚΑΚΑΣΧΗΜΟ!!!

GeoRx 8
14th October 2005, 09:51
Ο ανθρωποs εχει πολυ γουστο μιλαμε :shock:

red runer
14th October 2005, 16:42
θελω να τον δω στα χιονια χαχαχα

xristoss
14th October 2005, 17:54
δεν προλαβα να το τραβηξω απο μπροστα γιατι εφυγε θα

παθεναται σοκ αμα το βλεπαται.

σκετο τσιρκο ηταν :D :D

Gvs
14th October 2005, 20:39
Για το μαεντράνο ειναι το <<εργαλείο>>. Μπορεί να είρθε απο αμερικα :D Σε λίγο θα το δούμε να πηγένει πάνω κάτω...

Mits
14th October 2005, 20:58
Αν υπαρχει γουστο και μερακι,ολα γινονται!! :P :D

GeoRx 8
15th October 2005, 00:23
Ρε παιδια σημερα ειδα ενα 8αρι οπου ειχε βαλει την πινακιδα κατω απο το δεξι ψυγει λαδιου :shock: πραγματικα μιλαω για αισχοs.Μα να παιρνειs ενα αμαξι κουκλι και να του αλλαζειs τα φωτα!!!! :evil:

Yiannis
15th October 2005, 02:26
Γιωργο, απο καγκουριες αλλο τιποτα, εχω δει ενα με την πινακιδα εμπρος απο το ροτορακι στο κατω μερος του προφυλακτηρα... :?

Speez
20th October 2005, 18:31
Τις δυο τελευταίες μέρες έγινα μάρτυρας (ακόμη) δυο χοντρών ατυχημάτων!
Ένα στην παραλιακή τα μεσάνυχτα χτες και ένα σήμερα σε στενό της Βούλας όπου γριά (με το ένα πόδι στον τάφο!) παραβίασε STOP με ένα Xsara και εμβόλισε ένα μικρό Suzuki το οποίο και έστειλε αναποδογυρισμένο σε κήπο σπιτιού!
ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!
:roll:

chrisalex
24th October 2005, 00:27
Το γεφυρακι!!!!!!!!!!!!!

Yiannis
24th October 2005, 10:20
:lol: :roll: πως τα καταφερε το παλικαρι....?!

red runer
25th October 2005, 19:42
Απο ποτε η Πορσε εγινε κατασκευαστικη????????

package
25th October 2005, 21:25
Τι ΄ναι τούτο?

Danis
25th October 2005, 21:36
Μα προφανώς είναι δορυφορική κεραία! :lol: :lol: :lol: Ο τύπος πρέπει να έχει συνεχή επικοινωνία με alien! :wink:

Mits
26th October 2005, 06:20
Γουστο!!:D :P

Τι ΄ναι τούτο?

MANOSRX7
26th October 2005, 15:12
Πω πω το εχω δει ζωντανα αυτο και χω κλ@σει στα γελια !!!! Γαματο αχχαχαχαχαχχαχαχααα !!!!

xristoss
28th October 2005, 01:52
εκτελουνται μεταφοραι :roll:

Yiannis
28th October 2005, 03:19
Μπαζουκας..... :twisted:

Nick_RX_8
28th October 2005, 20:14
Παιδια μην ξεφευγουμε και πολυ απο το θεμα...
Ειπαμε να βαζουμε διαφορα αλλα οχι καi καθε μ@λ@κι@ που βρισκουμε στο net.
Θα αρχισει το σβησιμο σιγα σιγα.

xristoss
29th October 2005, 12:53
Nικο αν δειs προσεκτικα τον δρομο ειναι τηs παλιαs

επιδαυρου προs κορινθο. και οχι κατεβασμενο απο το νετ

τωρα αν εναι μ@@@@κια ειναι στην κριση του καθενοs

αν θεs Σβηστα ολα :roll:

GeoRx 8
2nd November 2005, 13:12
Τι πραγμα ειναι με αυτο το κοκκινο οχταρι που κυκλοφορει με την μομη εξατμιση στο κεντρο???

Και εχει πλεον και δυο κενα αριστερα και δεξια απο τιs προηγουμενεs εξατμισειs. :shock: :shock:

Προσωπικα πιστευω πωs του αλλαξε τα φωτα.

GrRx8MaZdA
2nd November 2005, 14:29
ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ??????????????????????

GeoRx 8
2nd November 2005, 14:54
Που κυκλοφορει η που εχει την εξατμιση???

Χθεs κατεβαιναμε μαζι το Χαιδαρι και η εξατμιση ειναι μια νικελ και βγαινει στο κεντρο λεs και ειναι μαχητικο.Αλλα το τελικο δεν ειναι μια μεγαλη τρυπα ειναι πολυ περιεργη η εξατμιση του το μεσα ειναι ολο νικελ και βγαινει μια τρυπα στο κεντρο.

Αααα και πολυυυυυ θορυβο κι ολαs!!!!

GrRx8MaZdA
2nd November 2005, 15:01
Bγαλε καμια φωτο και ασε τις περιγραφες τωρα....ΦΩΤΟ PLEASE!!!!!!!!!

GeoRx 8
2nd November 2005, 15:05
Κατσε Χρηστο πρεπει να τον ξαναπετυχω παλι για να βγαλω φωτογραφια και αμα τον προλαβω θα του πω να σταματησει να το δω καλυτερα.

Καλα πεs μου τωρα οτι σου αρεσει αυτο το πραγμα?????

GrRx8MaZdA
2nd November 2005, 15:19
AΠλα ειμαι περιεργος να δω...

GeoRx 8
2nd November 2005, 15:23
Ωραι μολιs τον ξαναπετυχω θα εχειs τα παντα. :wink:

KOSTADAS
2nd November 2005, 15:37
Το συγκεκριμενο αν ειναι αυτο που νομιζω ειναι ενα απο τα πιο δυνατα ατμοσφαιρικα ρχ8 που εχουμε.Φοραει τα παντα και ειναι περιπου στα 265 αλογα!Το εχει φτιαξει γνωστος μου!και σε ανοιγμα που εγινε με τουρμπατο ρχ8 ιδρωσε πολυ να το περασει το τουρμπακι!!!!

GrRx8MaZdA
2nd November 2005, 15:46
Το τουρμπακι ποιανου ήταν??Δηλαδη φοραει εγκεφαλο και ισως κανα χταποδι και μονη εξατμιση χειροποιητη χωρις καταλυτη να φανταστω??και εισαγωγη-βολαν-τροχαλιες..Αυτα...???

KOSTADAS
2nd November 2005, 15:51
Φοραει χταποδι amemiya, καταλυτη, και greddy μονομπουκι αγνωστων στοιχειων τροχαλιες βολαν εξαφτερο δισκο εισαγωγη και εγκεφαλο.Το τουρμπο δεν μου ειπαν ποιανου ηταν!

GeoRx 8
3rd November 2005, 00:44
Και εγω ετσι ξερω οτι ειναι αρκετα δυνατο.

Αλλα εχει κωλο ασχημο χεχεχεχε.

Blacktan
3rd November 2005, 12:13
εντος θεματος Κυριοι παρακαλω ... :)

και για να επανελθουμε

Δειτε τι επαθε αυτος ο ιδιοκτητης οταν τον επιασε η γκομενα του με αλλη ....

Οτι χειροτερο εχω δει .... :(

http://www.hpjvids.com/mods/Darren/M3/side2.jpg

Blacktan
3rd November 2005, 12:15
και μια πιο κοντινη ...

http://www.hpjvids.com/mods/Darren/M3/int.jpg

GrRx8MaZdA
3rd November 2005, 12:17
E την..... παει η Μ3 του παιδιου...

Blacktan
3rd November 2005, 12:18
και μια ευχη ? η καταρα ? ;D

http://www.hpjvids.com/mods/Darren/M3/fuback.jpg

GeoRx 8
3rd November 2005, 19:54
Τι λεs τωρα και ειναι και η Μ3!!!!!Καλα θα την ειχα πιασει και θα την ειχα βαλει να πιει ενα τονο μπογια μιλαμε :evil: :evil:

Yiannis
3rd November 2005, 22:22
Τι ιεροσυλία ειναι αυτη ρε παιδια...?!!!! :roll: :(

Red F16
4th November 2005, 04:05
^Εεεε, αυτό ξεπερνά κάθε όριο... :shock:

Το "ό,τι χειρότερο έχω δει" το δικό μου ήθελε handycam, την οποία δυστυχώς δεν διέθετα την κρίσιμη στιγμή, οπότε θα αρκεστώ να σας το διηγηθώ:
Ο δρόμος που περνά έξω από τη δουλειά μου είναι μονόδρομος με μικρή ανηφορική κλίση και αρκετή κίνηση. Δεξιά και αριστερά επιτρέπεται το παρκάρισμα, ενώ επί καθημερινής βάσεως υπάρχουν και διπλοπαρκαρισμένα.
Έτσι, μια μέρα σκάει μύτη οδηγός ηλικιωμένη (με σαραβαλάκι 25ετίας και βάλε) και διπλοπαρκάρει φαρδιά-πλατιά, κλειδώνει και φεύγει. Μετά από κάνα δεκάλεπτο, το αυτοκίνητό της ξαφνικά ζωντανεύει -ως εκ θαύματος- και αρχίζει να κυλάει αργά, αλλά σταθερά με αποτέλεσμα να έχει διασχίσει το δρόμο και να έχει καταλήξει στην απέναντι πλευρά, να κάνει "παρέα" σε ένα (αρκετών χιλιάδων ευρώ) SUV. :shock: Μετά από λίγο επιστρέφει η συμπαθέστατη κυριούλα και αφού διαπιστώνει πως το αυτοκίνητό της λείπει από τη θέση του αρχίζει να φωνάζει: "Βοήθεια, μου έκλεψαν το αυτοκίνητο!" (μα είναι δυνατόν? τι να το κάνουν?), οπότε της απαντά ο περιπτεράς: "Κυρία μου, είστε τυχερή! Δεν σας έκλεψαν το αυτοκίνητο... Απλά ξεχάσατε να τραβήξετε χειρόφρενο και να βάλετε 1η. Βάλτε όμως τώρα το χέρι βαθιά στην τσέπη!"
Κάγκελο εμείς...

The Ace
4th November 2005, 11:30
^^^

Εγώ να δεις τι έχω δει με τα ματάκια μου, και λίγα εκατοστά πιο μπροστά να ήμουν, τώρα θα ήμουν μείον αρκετές χιλιάδες ευρώ... :?

Κατεβαίνω προς Κερκύρας στην Κυψέλη. Όσοι ξέρετε από Κυψέλη και τα στενά της, καταλαβαίνετε πόσο δύσκολο είναι να χωθείς και να παρκάρεις εκεί. Τεςπα, πλησιάζω προς Κερκύρας, και ενώ είμαι έτοιμος να στρίψω, βλέπω με την άκρη του αριστερού μου ματιού κίνηση στο πρώτο στενό που συναντώ, οπότε κόβω λίγο. Το στενό είναι τρελή ανηφόρα, με κλίση πάνω από 20%. Προσέχοντας λίγο περισσότερο, βλέπω ότι η κίνηση που αντιλήφθηκα στην πραγματικότητα είναι ένα φορτηγό, το οποίο είχε σταματήσει -για λίγο προφανώς :roll: - στη μέση του δρόμου, αλλά προφανώς δεν είχε τραβήξει αρκετά δυνατά το χειρόφρενο. Με αποτέλεσμα να ξεκινάει να τσουλάει προς τα πίσω, να περνάει κάθετα την Κερκύρας με ταχύτητα, και να καρφώνεται κυριολεκτικά πάνω στο πρώτο παρκαρισμένο αυτοκίνητο που ήταν στην αρχή του στενού από την άλλη πλευρά. :shock: :shock: :shock: Επειδή προφανώς είχα σταματήσει βλέπωντας αυτό, το φορτηγό πέρασε περίπου 2 μέτρα από τον μπροστινό μου προφυλακτήρα.....

Αυτό είναι πιο παλιό, όταν είχα το CRX, αλλά με την παραπάνω ιστορία το θυμήθηκα μόλις τώρα......

Red F16
18th November 2005, 15:57
Θέλω πλύσιμοοοο
http://x2.putfile.com/11/32018551570.jpg
Ευτυχώς που δεν πετάνε οι αγελάδες. :lol:

FcW_JaLeCo
19th November 2005, 06:05
^ Ποπο παει το αυτοκινητο!
Δειτε λιγο τι πετυχα στο δρομο, αλλο ενα τερας, με την καλη εννοια. Ειχε 2 εξτμισεις απο πλαγια οπως στην SLR και extreme bodykit! Εκτος απο εμφανιση ειχε και καλο ηχοσυστημα, μπουμ μπου ακομα το ακουω.
http://x11.putfile.com/11/32119571114.jpg
Supra ειναι :?:

salazar
19th November 2005, 18:03
παιδια τον ξερω.ειμασταν μαζι φανταροι.εινα celica 3 γενιες πισω νομιζω.1,6 ειναι.μαμα ο κινητηρας.αλλα πουθενα μα πουθενα δεν πιανει μαγνητης.θα το δειτε συχνα απεναντι απο τον σταθμο των τραινων.εκει μενει.

Red F16
20th November 2005, 06:34
http://x2.putfile.com/11/32018535953.jpg

Το παραπάνω όχημα ανήκει σε συνεργάτη του Χαρδαβέλλα,
ο οποίος εκπέμπει σήματα στο διάστημα προς αναζήτηση εξωγήινων πολιτισμών...

Gvs
20th November 2005, 19:24
Το παραπάνω όχημα ανήκει σε συνεργάτη του Χαρδαβέλλα,
ο οποίος εκπέμπει σήματα στο διάστημα προς αναζήτηση εξωγήινων πολιτισμών...

Σιγουρα ¨Στο συμπαν και ακομα παραπερα¨ :lol:

xristoss
27th November 2005, 17:20
κιλερ :twisted:

xristoss
27th November 2005, 17:22
κιλερ :twisted:

Nick_RX_8
27th November 2005, 21:36
:roll: Ουδεν σχολιον...

GeoRx 8
27th November 2005, 21:40
Παιδια με την γυναικα αυτη τρελλαθηκα χθεs ηρθε στο μαγαζι και πραγματικα δεν εβλεπε τιποτα γυρω τηs μονο ευθεια πραγματικη δολοφονοs και ερχοτανε ετσι απο Λευκαδα και ετρωγε και πιτσα.

georgge
27th November 2005, 21:43
Παιδια με την γυναικα αυτη τρελλαθηκα χθεs ηρθε στο μαγαζι και πραγματικα δεν εβλεπε τιποτα γυρω τηs μονο ευθεια πραγματικη δολοφονοs και ερχοτανε ετσι απο Λευκαδα και ετρωγε και πιτσα.

Είχε και πιτσαρία μέσα στο αυτοκίνητο Γιώργο? :wink:

GeoRx 8
27th November 2005, 21:48
Παιδια και χθες το βραδυ ειδα ενα 350Ζ στον δρομο της παραλιακης ειχε ανεβει την κεντρικη νησιδα και ειχανε σπασει οι δεξιες ζαντες και το ειχε παρατησει εκει περα.Κριμα το αυτοκινητο.

xristoss
12th December 2005, 18:19
********* δολοφονος το κουβαλαει χωρις να το εχει δεσει :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

****** MOD EDIT

Faganas
13th December 2005, 19:58
Μην το κάνεις Edit ρε mod. :evil: :evil:
Ότι και να του σούρεις αυτού του κερ@τ@ λίγο είναι :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

SpoonMan
13th December 2005, 22:29
Eρωτηση:
Χωρεσε και περασε κατω απ την γεφυρα?

*******MOD EDIT

ksofras
16th December 2005, 21:04
από τα άγραφα να δώ και δικό μας έτσι και το αγόρασα, τότε θα πηγαίνει παντού χαχαχααχχαχ

GrRx8MaZdA
16th December 2005, 21:21
Να ενα τετοιο φουσκωματακι ψαχνω για τα πισω φτερα!!!Χαχαχαχαχαχα

GeoRx 8
27th December 2005, 02:22
Λοιπον εισα προχθες ενα Audi A6 και του ειχανε ριξει μπογια σε ολο το καπω μπροστα και φυσικα ειχε γεμισει και ολη η μασκα με τον προφυλακτηρα.Το αμαξι ητανε μαυρο και η μπογια πορτοκαλι.

Φυσικα το ειδα στο φαναρι ετσι.Απορρω πως το κυκλοφοεουσε εγω θα ημουνα με πεντε εμφραγματα στο νοσοκομειο.

GeoRx 8
6th January 2006, 21:51
Προχθες οχταρι κοκκινο και ειχε βαλει την πινακιδα κατω χαμηλα εκει που παιρνει αερα το ψυγειο.Μα τοσο ασχετοι ειναι ρε παιδια δεν βλεπουνε εκει μεσα το ψυγειο!!!!

RENESIS
7th January 2006, 04:07
Προχθες οχταρι κοκκινο και ειχε βαλει την πινακιδα κατω χαμηλα εκει που παιρνει αερα το ψυγειο.Μα τοσο ασχετοι ειναι ρε παιδια δεν βλεπουνε εκει μεσα το ψυγειο!!!!
Καλα εντελως κουκουρουκου! :shock:

speed8
9th January 2006, 00:22
Τον είδα των Φώτων στο Βόλο και μου άλλαξε τα φώτα!!!!!

vangelis
9th January 2006, 01:36
ΕΛΕΟΣ!

GeoRx 8
9th January 2006, 02:12
Πωπωωωωω μιλαμε για πολυ γουστο μερικοι ανθρωποι :shock: :shock:

Dimzag
9th January 2006, 02:36
Γιατι δεν την βαζουν πανω στο καπο...να ανοιξουν τρεις τρυπες και να την τοποθετησουν!!!!!ΑΑΑΧχχχχχχ

ΔΗΜΟΣ
9th January 2006, 04:10
παντως το παλικαρι ξερει να διπλωνει...τετοιες "τσακες" μπραβο του χαρα στη γυνεκα που θα τον παρει..."νοικοκυρης"

chrisalex
9th January 2006, 21:44
Γιατι δεν την βαζουν πανω στο καπο...να ανοιξουν τρεις τρυπες και να την τοποθετησουν!!!!!ΑΑΑΧχχχχχχ Μην το κοροιδευεις υπαρχει στη Σαρωνιδα!!!!!!!!!!!!!!!1

Dimzag
9th January 2006, 21:48
Γιατι δεν την βαζουν πανω στο καπο...να ανοιξουν τρεις τρυπες και να την τοποθετησουν!!!!!ΑΑΑΧχχχχχχ Μην το κοροιδευεις υπαρχει στη Σαρωνιδα!!!!!!!!!!!!!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Καλα δεν μηλας σοβαρα τωρα....!!!!!
Δεν μπορει να υπαρχει κατι τετοιο!!!!!
Θα περιμενω φωτο.... :wink: :wink: :wink:

GeoRx 8
9th January 2006, 21:50
Αυτος ο ανθρωπος θελει ξυλο που τολμησε και εκανε κατι τετοιο!!!!! :evil: :evil: :evil:

RotorManiac
10th January 2006, 20:56
ενας γνωστος μου ειχε φαει χοντρη κληση, τουλαχιστον 100ευρω, για τετοια παραμορφωση πινακιδας...

georgge
26th January 2006, 23:13
ότι καλύτερο έχω δεί...

panos2712
27th January 2006, 13:34
georgge σε παρακαλώ μου επεξηγείς τι δείχνει η φωτογραφία γιατί δυσκολεύομαι να το κατανοήσω; :?

MAD-MAX
27th January 2006, 13:39
ena pardalo stringaki

GeoRx 8
27th January 2006, 13:42
Και με τατουαζ!!!!!Καλα δεν την βοηθησατε την κοπελα μεσα στα χιονια????? :lol: :lol: :lol:

salazar
27th January 2006, 13:46
μηπως γιατι η φωτο πρεπει να ειναι τραβηγμενη στη ρουμανια???
αλλα τι ειναι η ρουμανια???
δυο (πακετα) τσιγαρα δρομος....
πολυ καλη φωτο
το τελειο θα ηταν να ειναι υπαλληλος στο βενζιναδικο....

Renesis_power
27th January 2006, 17:01
μηπως γιατι η φωτο πρεπει να ειναι τραβηγμενη στη ρουμανια???
αλλα τι ειναι η ρουμανια???
δυο (πακετα) τσιγαρα δρομος....
πολυ καλη φωτο
το τελειο θα ηταν να ειναι υπαλληλος στο βενζιναδικο....

αχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: καλο.καθε μερα εκει Χρηστο ε?? 8) 8)

-"Μα,παλι εσεις???"
-"Εχμμ,νααα μωρε,σημερα χανει η δεξια μπροστα ροδα,δεν μπορω να καταλαβω ( :lol: :wink: 8) 8) "

8) 8)

georgge
27th January 2006, 19:14
georgge σε παρακαλώ μου επεξηγείς τι δείχνει η φωτογραφία γιατί δυσκολεύομαι να το κατανοήσω; :?

Μα καλά ρε Πάνο ΤΟΣΟ ΧΙΟΝΙ δεν το βλέπεις?

nikolasrx8
31st January 2006, 04:12
Honda Civic με hydraulics ΟΟΟχι στην αναρτηση αλλα στην εξατμιση.....
Και να τανε 1 παει στον ανεμο,
να τανε 2 θα λεγες οτι το χει αποθημενο απο τις BMW...
3 ΟΜΩΣ????
http://images3.pictiger.com/thumbs/14/fafee62fbdfdf24ba2e21578a9031014.th.jpg (http://server3.pictiger.com/img/49084/cars-and-motors/honda-3.php)

nikolasrx8
1st February 2006, 05:20
Και οι ασχημες γυναικες εχουν ασχημο γουστο...
ΠΡΑΣΙΝΗ FERRARI????

GrRx8MaZdA
1st February 2006, 05:23
Ναι ρε ποοοοολυ ασχημη..

nikolasrx8
1st February 2006, 05:25
Ναι ρε ποοοοολυ ασχημη..
Το τετραγωνο κεφαλι της σ'αρεσει?
Λες και ειναι βιδωτο!!!

FcW_JaLeCo
1st February 2006, 06:04
Καλα το civic με τις 3 μινι εξατμισεις ειναι ολα τα λεφτα
:lol: :lol: :lol: ΚΑΛΟ.
Καλη και η φερραρι ομως προτιμοτερο ειναι να μη ποσταρουμε φοτο απο web δεν εχει νοημα :)

RXakias
1st February 2006, 11:36
Η γυναικαρα με την πρασινη φεραρι ειναι η παρις χιλτον οχι και ασχημη με τετραγωνο κεφαλι ειναι ******** !!!! γουστο καλο δεν εχει στο χρωμα του αυτοκινητου.

*****MOD EDIT

ilias
1st February 2006, 14:39
οχι ρε αποκλειεται να ειναι η παρις, αυτη ατην φωτογραφια ειναι ******* !!!!!!!!!!1

*******MOD EDIT

wallace
1st February 2006, 14:46
Πράσινη, κόκκινη, κίτρινη, μαύρη, ροζ, μπορντώ κλπ δεν παύει να είναι Ferrari!!!

Πάντως σίγουρα ξεχωρίζει και είναι μοναδική... :D

demmis
1st February 2006, 19:50
Σε φανταζομαι ρε Μακη να κυκλοφορεις με ροζ φερραρικο και εχω λιωσει στο γελιο

xristoss
2nd February 2006, 02:36
:evil: :evil:

GrRx8MaZdA
2nd February 2006, 02:40
Βασικα μπροστα επρεπε να το βαλουνε...Το μπροστινο ειναι το ανατομικο σουπερ μπακετ με πλευρικη στηρικη παιδικο καθισμα!!!χαχαχαχα

nikolasrx8
2nd February 2006, 02:43
Χριστε μου!!!
Αν το παιδακι δεν παει απο ασφυξια... Θα παει απο τουμπα!!!

Παντως ειναι 4καβαλο!!!
1)Η γυναικα!!!
2)Ο κοιλαρας...
3)Το μωρο...
4)Και Η ΠΑΝΑΓΙΑ μαζι τους!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

georgge
2nd February 2006, 02:44
Διπλός αερόσακος?

gbak
2nd February 2006, 03:04
χεχχεχε.....Ρε φιλε τι εχουν κανει τα ατομα.....τα κρανη τους λειπανε..!!

nikolasrx8
2nd February 2006, 03:05
χεχχεχε.....Ρε φιλε τι εχουν κανει τα ατομα.....τα κρανη τους λειπανε..!!

Για τις κλησεις τα εχουνε ρε συ...
Μαλλον τα λεφτα ειναι πιο σημαντικα απο την ζωη του μικρου... :(

GeoRx 8
2nd February 2006, 13:24
Αυτη τη φωτογραφια μονο στην Ελλαδα θα τη δεις πουθενα αλλου!!!!Το παιδακι το καημενο τι φταιει να μας πουνε οι γονεις :twisted: :twisted: :twisted:

Χθες το πρωι το ειδα και αυτο.

Ξαφνικα στον δρομο που κατεβαινει για Ελευσινα απεναντι απο το μαγαζι δηλαδη σταματαει στην αριστερη λωριδα ενα ταξι και πισω ενα Attos και κατεβαινει κατω ο ταξιτζης και ο συνοδηγος του Attos,και ξεκιναει το Ροκυ Ν6.Μιλαμε για το ξυλο της αρκουδας.Ολα αυτα μεσα στον δρομο ετσι οπωτε η κυκλοφορια εχει σταματησει και εχουνε μεινει ολοι.

Ελα ομως που ο ταριφας πανω στα νευρα του δεν εβαλε χειροφρενο και ουτε ταχυτητα και το ταξι αρχιζε να κατηφοριζει και ειχε και μια γυναικα πελατη μεσα η οποια ητανε μεγαλη σε ηλικια και δεν ηξερε τι να κανει.

Του φωναζαμε εμεις το ταξιιιιιιιιιιιι τρεχα το ταξιιιιιιι φευγει!!!!!!!!

Τιποτα αυτος πλακωνοτανε ακομα και καποια στιγμη κοιταει και το ταξι εχει φυγαει 50 μετρα και παει μονο του.Ο ταριφας ητανε καμια εξηνταρια χρονων οπωτε τι να προλαβει ουτε ο Καρλ Λιουις να ητανε δεν θα προλαβαινε.

Το ταξι κατεβαινε και προφανως το τιμονι ψιλο εστριψε μονο του λιγο δεξια και επεσε επανω στην μπαριερα.

Ο ταριφας τραβαγε οτι μαλλι του ειχε μεινει πλεον η αλλη μεσα ουρλιαζε και ο αλλος μπηκε στο Attos και εφυγε,οπως και ο ταριφας ο οποιος και τις εφαγε και διαλυσε και το ταξι απο την βλακεια του.

Αυτο το περιστατικο ειναι και για γελια αλλα και για κλαματα γιατι θα μπορουσε να ειχε φυγει ολο ευθεια και να ειχε πιασει 80 χιλιομετρα ανετα γιατι ειναι κατηφορα και ο δρομος ητανε αδειος μπροστα.Θα μπορουσε η γυναικα να ειχε σκοτωθει η χτυπησει πολυ ασχημα η να παθει και εμφραγμα απο τον φοβο της.

Τι του κανεις του ταριφα τωρα??????

salazar
2nd February 2006, 14:51
και ενω γινοταν ολο αυτο δεν τραβηξες ουτε μια φωτο??
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ
οι ταριφες ειναι για σκοτωμα τουλαχιστον οποτε κατι τετοια δεν με εκπλησουν