PDA

View Full Version : 1η Εκδρομη Hellenic RX8 Club (18/02/2007) Πτολεμαϊδα

ΔΗΜΟΣ
1st February 2007, 16:32
Λοιπων κυριοι να μιλησουμε και για την εκδρομη.να ορισουμε ημερομηνια και να πει ο GTC τις λεπτομεριες αυτης,οι οποιες ηδει ειναι τακτοποιημενες και λειπει μονο ημερομηνια,να δουμε ποιοι τελικα θελουν να ερθουν για να κανουμε τις απαιτουμενες κρατησεις και ενεργειες...ηταν για αυτο το σαβατοκυριακο αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο, μετα απο τα γνωστα με το φορουμ, να συνεννοηθουμε.λοιπον ας ξεκινησουμε γιατι εχουμε πολυ καιρο να παμε εκδρομουλα ....απο του αγιου.....αννημερα νομιζω.ας αρχισουμε να δηλωνουμε συμμετοχες ενας ενας και οι υπολοιποι ΒΟΡΕΙΟΙ χωρις καμια εξαιρεση...

GrRx8MaZdA
1st February 2007, 19:00
Μεσα για οποιαδηποτε μερα εκτος του επομενου Σαββατου που θαμαι αλλου μαζι με κατι αλλους 8ρηδες....

ΔΗΜΟΣ
1st February 2007, 19:22
προφανως δε πεζει για το αλλο γιατι ειναι οι εκλογες και μερικοι απο εμας θα κατεβουν στην αθηνα...οποτε απο τις 11 του μηνος και μετα

GrRx8MaZdA
1st February 2007, 22:30
Μεσα τοτε...

zoi
1st February 2007, 23:04
Παιδιά από ότι ξέρω πολλοί δεν μπορούνε να μπούνε καν στο forum γιαυτο ας περιμένουμε λίγο να φτιάξουν τα πράγματα και όλα θα γίνουν σε σωστό χρόνο..
Νομίζω ότι θα έχουμε αρκετές συμμετοχές ξανά..
Μετά τις 11 Φεβρουαρίου από ότι καταλαβαίνουμε θα πραγματοποιηθεί μάλλον η εκδρομή..

:roll:

jin kazama
2nd February 2007, 13:08
Μέσα απο τώρα :P

και κατα 99,9% και οι :

1. RED RUNER

2.Ohlis

3.X-RACE

demmis
2nd February 2007, 22:52
μεσα και εγω οποιο σ/κ θελετε

Ohlis
3rd February 2007, 01:19
Μέσα απο τώρα :P

και κατα 99,9% και οι :

1. RED RUNER

2.Ohlis

3.X-RACE

^^^Μεσα με τα οσα :twisted: :twisted: :twisted: 8)

GrRx8MaZdA
3rd February 2007, 01:34
Χαμηλωμενος ή οχι?? :lol:

Μακαρε μη τυχων δεν ερθεις... :cry:

ΔΗΜΟΣ
3rd February 2007, 18:32
Παντος λεω να γινει το σκ της καθαρας δευτερας ετσι ωστε να μπορεσοθν ολοι μα ολοι να ερθουν.....ετσι και ο μακης μπορει....λοιπον τι λετε για τις 19?και αυτο γιατι εχει ηδη πληρωθει μεροσ μεσα στην πτολεμαιδα στην κεντρικη πλετεια για το παρκαρισμα των αυτοκινητων μας και τον καφε μας....πληρωσαμε το ΔΗΜΟ για αυτο......οχι εμενα βεβαια....
αλλα πρεπει να το σιγουρεψουμε για να μην γινουμε ρομπα...ας λεμε συμμετοχες απο τωρα.
λοιπον
ΔΗΜΟΣ
DIMZAG θα ερθει οπως και δηποτε
ΖΩΗ μετην οικογενεια της....αλλα και με την παρεα της
ΣΤΕΦΑΝΟΣ απο πτολεμαιδα....ο μηχανικος μας

αντε να βλεπουμε και τους υπολοιπους

ΔΗΜΟΣ
3rd February 2007, 18:34
ΔΗΜΟΣ
DEMMIS
RED RUNNER
OHLIS
X-RACE

TOMASSINO
3rd February 2007, 19:50
Μεσα και εγω αλανιαρηδες.επιτελους θα αδειασω απο δουλειες.. χα! :twisted:

Ohlis
4th February 2007, 01:21
ΔΗΜΟΣ
DEMMIS
RED RUNNER
OHLIS
X-RACE

Δημο γραψε και τον jin kazama γιατη ποιος τον ακουει μετα :twisted:

Ohlis
4th February 2007, 01:24
[quote="GrRx8MaZdA"]Χαμηλωμενος ή οχι?? :lol:

Χριστο δεν ξερω μαλον οχι γιατη τα ελατηρια δεν τα εχω παρει ακομα!

ΔΗΜΟΣ
4th February 2007, 13:28
Την εκδρομη μας την εχει οργανωσει αλλα και επιμεληθει παραλληλα ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,γνωστος και μη εξαιρετεος

ΟΙ ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ ΜΑΣ

ΔΗΜΟΣ
DEMMIS
RED RUNNER
OHLIS
X-RACE
JIN KAZAMA
TOMASSINO
GrRx8MaZdA

wallace
5th February 2007, 12:46
Μακαρε μη τυχων δεν ερθεις... :cry:

Παντος λεω να γινει το σκ της καθαρας δευτερας ετσι ωστε να μπορεσοθν ολοι μα ολοι να ερθουν.....ετσι και ο μακης μπορει....

Παιδιά με συγκινεί η αγάπη σας ( :twisted: :twisted: :twisted: ), αλλά όπως γνωρίζετε τις Κυριακές δουλεύω και δυσκολεύομαι πάρα πολύ να κάνω το ό,τιδήποτε...

Έτσι και αλλιώς δεν εξαρτάται από ένα άτομο η εκδρομή... :wink:

Κανονίστε το εσείς και εδώ είμαστε! :D

Παρ' όλα αυτά πιστεύω πως 19 Φεβρουαρίου είναι μία καλή ημερομηνία για εκδρομή...Υπάρχει χρόνος για να το σκεφθούν κάποιοι... :roll:

GtC
5th February 2007, 17:38
18 είναι Κυριακή και 19 Δευτέρα
Τελικά ποια είναι η προτεινόμενη ημερομηνία?
Πάντως να υπενθυμίσω ότι το συγκεκριμένο ΣΚΔ η κίνηση (και τα μπλόκα Μάκη :lol: ) θα είναι τραγική. Και στο να βρούμε να καθίσουμε κάπου αλλά και στο να οδηγήσουμε.
Οπότε αν και δεν μου αρέσει που συνεχώς αναβάλλουμε την εκδρομή ίσως να μην είναι καλή η ιδέα για 18-19 Φεβρουαρίου
Αν τυχόν η εκδρομή γίνει 19 Φεβρουαρίου Καθαρά Δευτέρα -όπως λέει ο Wallace-εγώ θα αποφασίσω τελευταία στιγμή αν θα έρθω ή όχι γιατι θα δουλεύω όλο το προηγούμενο βράδυ (Διανυκτερευση 20.30-8.30) και δεν ξέρω αν θα έχω κουράγιο

ΔΗΜΟΣ
5th February 2007, 18:27
ρε σεις παντα καποιος θα εχει κατι να κανει...και κατι θα παθαινει...και μην ξεχαναμε οτι εχουμε χειμωνα και αμα κανει πως χιονιζει τοτε θα παμε καλη ανοιξη....και καλυτερα να μην παμε καθολου....εγω παντος ξανατονιζω οτι ο δημος πτολεμαιδας εχει πληρωθει για το παρκιν ηδη....και ειναι ξεφτιλα να αναβαλουμε συνεχεια καποιο προκαθορισμενο γεγονος....στο τελος θα μας πουνε και μαλακες....
εγω παντος δε ξαναλεω τπτ αλλο....αμα θελετε κανονιστε και τις λεπτομεριες,τις συμμετοχες και οταν καταληξετε τα ξαναλεμε.....

Terminator
5th February 2007, 22:56
Παίδες αν το αφήνουμε έτσι στο φλου θα πίασει άνοιξη...
επειδή έχουν γίνει κάποιες ενέργεις για την οργάνωση της εκρομής και επειδή πρέπει επιτέλους να οριστεί μια ημερομηνία (ας πάμε και 7 αμάξια στο τέλος δεν γίνεται αλλιώς) έχουμε και λέμε:

ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/2/2007 ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΡΟΜΗ ΣΤΟ ΝΥΜΦΑΙΟ

λεπτομέρεις για δρομολόγια ώρες αναχώρησης κτλ εν καιρώ...

Συμμετοχές:

1) ΔΗΜΟΣ
2) DIMZAG θα ερθει οπως και δηποτε
3) ΖΩΗ μετην οικογενεια της....αλλα και με την παρεα της
4) ΣΤΕΦΑΝΟΣ απο πτολεμαιδα....ο μηχανικος μας
5) DEMMIS
6) RED RUNNER
7) OHLIS
8 ) X-RACE
9) JIN KAZAMA
10) TOMASSINO
11) GrRx8MaZdA
12 Τερμινατορ (Γιώργος :evil: ) 80% απο Larisa city
13) GtC????
14) Epsilon???
15) Jaleκος???
16)...

GrRx8MaZdA
6th February 2007, 00:00
Καταρχας στο Νυμφαιο δεν εχω ξαναπαει εχει καλους δρομους κλπ???

northern
6th February 2007, 00:10
Καθαρα Δευτερα στο Νυμφαιο θα γινεται πανικος,δυσκολη μερα για parking αν μαζευτουν πολλα αυτοκινητα.

jin kazama
6th February 2007, 00:26
Καθαρα Δευτερα στο Νυμφαιο θα γινεται πανικος,δυσκολη μερα για parking αν μαζευτουν πολλα αυτοκινητα.

Οχι πανικός.....αλλα Ο ΠΑΝΙΚΟΣ :twisted: η άποψή μου είναι πως την Κυριακή θα ήταν οκ :wink:

demmis
6th February 2007, 04:31
παιδια σορρυ αλλα αν χιονιζει ή αν εχει χιονισει ..εγω δεν ερχομαι

Terminator
6th February 2007, 10:40
παιδια σορρυ αλλα αν χιονιζει ή αν εχει χιονισει ..εγω δεν ερχομαι

εντάξει ρε c demmι αν είναι να χιονίσει κανείς δεν θα πάει... τωρα για την Κυριακή ας γράψουν και τ' άλλα παιδιά και βλέπουμε[/i]

EPSILON
6th February 2007, 13:47
μεσα και εγω αν δεν τρεχω για την εκθεση :wink:

GtC
6th February 2007, 15:50
Τώρα που άλλαξε η ημερομηνία των εκλογών μπορούμε ακόμα κι αυτήν την Κυριακή να πάμε αν θέλετε.
Πάντως και για την άλλη Κυριακή εγώ μέσα αλλά όχι για Καθαρά Δευτέρα

wallace
7th February 2007, 10:21
Καθαρά Δευτέρα; :roll: :shock: Σίγουρα έξω... :wink:

Ohlis
7th February 2007, 11:50
Καθαρά Δευτέρα :?: :?: :?: για καθαρα Δευτερα ξεχαστετο δεν θα εχει ΟΧΙ
χωρο να παρκαρουμε ουτε καφε δεν θα πιουμε :!: :!: :!: :!: :!:
οποτε Κυριακη η καθολου :| 8)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
7th February 2007, 21:22
ΑΝ ΕΧΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ Κ

ΔΗΜΟΣ
8th February 2007, 00:43
οκ λοιπον τοτε μιλαμε για κυριακη 18 φλεβαρη για να τελιωνουμε, και να πουμε και τους υπολοιπους να κανουν τα κονε και να τελειοποιησουν το προγραμμα....τελος η εκδρομη θα γινει την κυριακη 18 και οποιος θελει ερχεται..................
Ας συνεχισουμε με τις συμμετοχες

GtC
8th February 2007, 02:05
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 Φεβρουαρίου Εκδρομή Πτολεμαίδα-Νυμφαίο

1) ΔΗΜΟΣ
2) GtC

TOMASSINO
8th February 2007, 02:52
Για να καταλαβω, θα παμε και πτολεμαιδα και νυμφαιο?Τουρνε θα κανουμε?Τι παιζει ακριβως δεν καταλαβα...

TITANIUMRX
8th February 2007, 04:33
1) ΔΗΜΟΣ
2) GtC
3) TitaniumRx

Θωμάκο,δε κάνουμε τουρνέ βρε :lol: .Ο δρόμος μας περνάει από Πτολεμαίδα,και εκεί είναι και ο "χορηγός" Δούνας τής εκδρομής.Αν έχω καταλάβει σωστά.Αν όχι,ας με διορθώσει κάποιος.

Ohlis
8th February 2007, 05:18
1) ΔΗΜΟΣ
2) GtC
3) TitaniumRx
4)ohlis
5)jin kazama
6)red raner
7)x-race
8)...

ΔΗΜΟΣ
8th February 2007, 15:36
1) ΔΗΜΟΣ
2) GtC
3) TitaniumRx
4)ohlis
5)jin kazama
6)red raner
7)x-race
8)ΖΩΗ με ολα τα παρελκομενα
9)ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ
8th February 2007, 17:44
1) ΔΗΜΟΣ
2) GtC
3) TitaniumRx
4)ohlis
5)jin kazama
6)red raner
7)x-race
9)ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Παλι στα μπουζουκια γυρναγες ρε καθαρμα.........!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TOMASSINO
8th February 2007, 18:27
Θωμάκο,δε κάνουμε τουρνέ βρε :lol: .Ο δρόμος μας περνάει από Πτολεμαίδα,και εκεί είναι και ο "χορηγός" Δούνας τής εκδρομής.Αν έχω καταλάβει σωστά.Αν όχι,ας με διορθώσει κάποιος.

Α ετσι?Οποτε εγω ερχομαι απο τους κωλοδρομους...Alright then!
Θα με ψαχνει παλι ο Demmis να με βρει γιατι το παει πολυ κοτα το αμαξι... :twisted:

ΔΗΜΟΣ
9th February 2007, 00:43
1) ΔΗΜΟΣ
2) GtC
3) TitaniumRx
4)ohlis
5)jin kazama
6)red raner
7)x-race
9)ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10)ΤΟΜΑSSΙΝΟ

jin kazama
9th February 2007, 01:19
Βαγγέλη τι ενοείς χορηγός ??

GtC
9th February 2007, 02:50
Απ'ότι ξέρω με βάση τα όσα συζήτησα με Στέφανο και Δήμο νομίζω θα καλύψει τα έξοδα του πάρκινγκ και του καφέ στην Πτολεμαίδα.
Βέβαια λένε ότι για το πάρκινγκ θα πληρώσει το Δήμο... Τί εννοεί ο ποιητής :twisted: Ποιον Δήμο ? ΟΕΟ

Terminator
9th February 2007, 11:07
λένε ότι για το πάρκινγκ θα πληρώσει το Δήμο... Τί εννοεί ο ποιητής :twisted: Ποιον Δήμο ? ΟΕΟ

τον Δήμο Πτολαιμαΐδας, όχι τον Δήμο εκ Θεσσαλονίκης (βασικά εκ Τρικάλων είναι αλλά τελος πάντων...)

wallace
10th February 2007, 11:53
Θέλω να ευχαριστήσω και δημόσια το Δήμο (εκ Τρικάλων) που χθες με &*%# όλη τη μέρα, αφού έκανε 6,5 ώρες για να τελειώσει τα ηλεκτρολογικά στο μαγαζί μου!!! :twisted:

Είσαι πολύ αργός ρεεεεε, όπως πας και με το αμάξι σου!!! :twisted:

Αλλά το αποτέλεσμα μετράει στο τέλος και πραγματικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος! :)

Βάλτε και εμένα στην εκδρομή παιδιά με ερωτηματικό, γιατί ακόμα δεν ξέρω το πρόγραμμα της δουλειάς μου... :wink:

Συμμετοχές

ΔΗΜΟΣ
GtC
TitaniumRx
ohlis
jin kazama
red raner
x-race
ΖΩΗ (με ολα τα παρελκομενα)
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΤΟΜΑSSΙΝΟ
wallace :?:

GtC
10th February 2007, 12:13
Γιατί βρε τόσοι λίγοι?
Όλοι οι άλλοι τί θα κάνετε?
Εγώ έχω ολονύκτια διανυκτέρευση την Κυριακή κι όμως θα έρθω
¶ντε ξυπνήστε

TITANIUMRX
10th February 2007, 14:00
Απ'ότι ξέρω με βάση τα όσα συζήτησα με Στέφανο και Δήμο νομίζω θα καλύψει τα έξοδα του πάρκινγκ και του καφέ στην Πτολεμαίδα.

Kαι εγώ αυτό άκουσα.Θα επιβεβαιόσω όμως να μην έχουμε μπερδέματα.Θα πάρω τον Στεφανο τηλέφωνο.
Θωμάκο,έλα από Κατερίνη.Το Σαραντάπορο τέτοιο καιρό δεν λέει με τίποτα.Εκεί που κρατάει,πιό κάτω γλυστράει,ειδικά σε μέρη που έχει μόνιμη σκιά.Θα βρεθείς και με τα παιδιά από Θεσσαλονίκη ερχόμενος.

Μπολε
10th February 2007, 14:22
Και εγώ μέσα (αν δεν έχει χιόνια..)

ΔΗΜΟΣ
10th February 2007, 14:52
Θέλω να ευχαριστήσω και δημόσια το Δήμο (εκ Τρικάλων) που χθες με &*%# όλη τη μέρα, αφού έκανε 6,5 ώρες για να τελειώσει τα ηλεκτρολογικά στο μαγαζί μου!!! :twisted:

Είσαι πολύ αργός ρεεεεε, όπως πας και με το αμάξι σου!!! :twisted:

Αλλά το αποτέλεσμα μετράει στο τέλος και πραγματικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος! :)

Βάλτε και εμένα στην εκδρομή παιδιά με ερωτηματικό, γιατί ακόμα δεν ξέρω το πρόγραμμα της δουλειάς μου... :wink:

Οφιλω να ευχαριστησω και δημοσια το WALLACE που με ευχαριστησε δημοσια για το αποτελεσμα της εργασιας μου...
οσο για την ταχυτητα φιλε μου,ξερω ενα ρητο...ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ...
και ΟΠΟΙΟΣ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΣΚΟΝΤΑΦΤΕΙ :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wallace
10th February 2007, 14:59
Σωστός! Αλλά με κούρασες πολύ χθες...Ελπίζω την Τρίτη να μην έχουμε τα ίδια...! :D

Συμμετοχές

1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
8. ΖΩΗ (με ολα τα παρελκομενα)
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace :?:
12. Μπολε (εκτός αν έχει χιόνια)

pioneer
10th February 2007, 15:58
Σωστός! Αλλά με κούρασες πολύ χθες...Ελπίζω την Τρίτη να μην έχουμε τα ίδια...! :D

Συμμετοχές

1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace :?:

Παιδιά, σόρρυ, αλλά με τρώει να ρωτήσω.... Τα παρελκόμενα της Ζωής, ποια είναι :?: :?: 8)

wallace
10th February 2007, 16:05
¶ντρας, παιδιά, κουμπάροι, αδερφοί κλπ κλπ.... :twisted: :twisted: :twisted:

georgge
10th February 2007, 17:25
Παιδιά, σόρρυ, αλλά με τρώει να ρωτήσω.... Τα παρελκόμενα της Ζωής, ποια είναι :?: :?: 8)

Μουσακάς, γεμιστά... και ένα πλατύ χαμόγελο :D

Ζωή, έχεις χαιρετισμούς από την Έλενα.

wallace
10th February 2007, 19:34
Τη φωτογραφική μηχανή ξεχάσαμε Παππού! :twisted: :twisted: :twisted: Εκτός αν συμπεριλαμβάνεται στις τελίτσες! :D

zoi
10th February 2007, 20:37
Παρελκόμενα Ζωής!

1.Σύζυγος-παιδιά,
2.Κουμπάροι,
3.Όμορφες φίλες,
4.Φωτογραφική μηχανή,
5.Κάμερα,
6...Και ένα πορτ-μπαγκαζ με τρόφιμα…

Ευχαριστώ παιδιά….
Είστε οικογένεια…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

wallace
10th February 2007, 22:35
Και για τους τσαμπατζήδες του forum: Παιδιά, δεν θα έχει κανένα δώρο η εκδρομή! Μόνο καλή διάθεση χρειάζεται και η συμμετοχή σας!

Υ.Γ.Τη βενζίνη την πληρώνετε μόνοι σας! Λάδι έχουμε να σας δώσουμε, αν χρειαστεί να συμπληρώσετε! :twisted: :twisted: :twisted:

Dark
10th February 2007, 22:58
Ε δεν ερχομαι τοτε http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a038.gif

wallace
10th February 2007, 23:01
Διαπλεκόμενε!!! :twisted: :twisted: :twisted:

GtC
10th February 2007, 23:06
^ Δεν χρειάζεται να δυναμιτίζουμε μια ήδη άβολη κατάσταση

georgge
10th February 2007, 23:18

Τι μας λες?

ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΠΕΤΑΝΙΕ :twisted:

Αν σταματήσουν οι διαπλοκές, τα μπινελίκια, τα bans και τα σχετικά θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω :lol:

Dark
10th February 2007, 23:26

Τι μας λες?

ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΠΕΤΑΝΙΕ :twisted:

Αν σταματήσουν οι διαπλοκές, τα μπινελίκια, τα bans και τα σχετικά θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω :lol:

Αφηστε τις διαπλοκες μου ησυχες.... http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/teufel/e066.gif

Sorry για το of topic

Συμμετοχές

1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question

ΔΗΜΟΣ
10th February 2007, 23:41
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ΡΕ εγω τωρα καταλαβα το καρπουζι και το μαχαιρι που εχει ο μακης για υπογραφη......
ΡΕ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ στο σωματειο συνδρομοφυγαδων σε ολο το δυαδυκτιακο στερεωμα :twisted: :twisted: :twisted: ΑΛΗΤΗ....τι νομιζες :?: δε θα σε καταλαβενα :?:
lol lol lol εισαι πικρα γελασμενος αν νομιζεις πως επιδη εισαι ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ θα μπορεις να κανεις οτι θελεις εσυ και η παρεα σου τα αλλα μελη του συμβουλιου ετσι αυθερετα χωρις να ρωτησετε και εμας τους κοινους θνητους :twisted: :twisted:
σε λιγο θα μας πεις οτι ειστε και οι ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
ΑΚΟΥ ....ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ....ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΠΟΖΙ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΔΗΜΟΣ
10th February 2007, 23:48

ξεχασατε βεβαια οτι η ΖΩΗ παντα εχει και καποιο δωρο εκπληξη για τα καινουρια μελη (η φιλους καλυτερα απο εδω και περα)
αποκλειεται να εχουμε καινουρια μελη πλεων :lol: :lol: :lol:
απο μπερλοκ μεχρι και κουστουμι μπορει να παρουσιασει αναλογα την περισταση....βεβαια απο το μαγικο πορτ μπαγκαζ....(sportbilly)

GtC
10th February 2007, 23:51
ΑΚΟΥ ....ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ....ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΠΟΖΙ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΚΑΡΠΟΖΙ όπως λέμε Ιωακείμ Μαραγκόζη????? :lol: :lol:

ΔΗΜΟΣ
10th February 2007, 23:54
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ετσι ετσι ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: γιαυτο σε παω ρε επειδη προσεχεις τη δημοσια εικονα μου :wink:

TOMASSINO
11th February 2007, 04:45
Και για τους τσαμπατζήδες του forum: Παιδιά, δεν θα έχει κανένα δώρο η εκδρομή! Μόνο καλή διάθεση χρειάζεται και η συμμετοχή σας!

Υ.Γ.Τη βενζίνη την πληρώνετε μόνοι σας! Λάδι έχουμε να σας δώσουμε, αν χρειαστεί να συμπληρώσετε! :twisted: :twisted: :twisted:

Nice one Μακη!! Θα το εχω υποψη μου μιας και εγω πλεον θεωρουμαι τσαμπατζης που δεν πληρωσα τη συνδρομη...Ετσι ωραια, πολυ ωραια...

GrRx8MaZdA
11th February 2007, 19:38
Ο Μακης μαλλον δεν εννοουσε αυτους που δεν πληρωσαν αλλα αυτους που ερχονται σε συναντησεις ΜΟΝΟ οταν θα παρουν κατι και ΠΟΤΕ ξανα..Βλεπε τσουρεκια,πιτες,μπλουζακια ,κληρωσεις

TOMASSINO
11th February 2007, 20:13
Ο Μακης μαλλον δεν εννοουσε αυτους που δεν πληρωσαν αλλα αυτους που ερχονται σε συναντησεις ΜΟΝΟ οταν θα παρουν κατι και ΠΟΤΕ ξανα..Βλεπε τσουρεκια,πιτες,μπλουζακια ,κληρωσεις

Even so. Δηλαδη αν καποιο απο τα μελη μπορουν συγκεκριμενες στιγμες να παρεβρεθουν σε εκδρομη, ειναι σωστο να λεγονται τετοιες κουβεντες?Για να χαλαρωσουν λιγο τα καρφακια...Δεν κανουν σε κανεναν καλο!!

Ohlis
12th February 2007, 03:11
Και για να μην ξεχαστουμε

Συμμετοχές:

1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question
12. Μπολε (εκτός αν έχει χιόνια)[/quote]

ΔΗΜΟΣ
13th February 2007, 00:40
λοιπων ας πουμε και για την ωρα της εκδρομης....

10.30 -10.45 ωρα πρωινη της κυριακης στο citygate στην δυτικη εισοδο της πολης
απο εκει ξεκιναμε και αν θελουν τα μελη απο τη θεσσαλια να βρεθουμε εξω απο τη βεροια....εμεις θα ειμαστε στη βεροια περιπου σε 30 πρωτα και μετα συνεχιζουμε για πτολεμαιδα οπου και ακολουθει καφες για ξεκουραση,συνευρεση και συζητηση με τα αλλα μελη απο τα υπολοιπα μερη της μακεδονιας και οχι μονο......στην πτολεμαιδα θα ειμαστε περιπου σε 1 ωρα και κατι ψιλα....το μερος του καφε θα προσδιοριστει αναλογα με τις συμετοχες οποτε αναμενουμε λιγες μερες ακομα να δουμε ποιοι θα μας τιμησουν....
μετα βεβαια βολτα στα περιχωρα και θα ακολουθησει το καθιερομενο γευμα,οπως σε ολες της συγκεντρωσεις μας,και αυτο θα καθοριστει αναλογα με τις συμετοχες....οποτε αναμονη κυριοι και κυριες,λιγες μερουλες ακομι.τα μαγαζια ειναι απο τωρα κλεισμενα ,αλλα εχουμε και εναλλακτηκες λυσεις σε περιπτωση μεγαλης προσελευσης φιλων του αυτοκινητου μας.....
οι υπολοιποι φιλοι μας απο τα αλλα μερη εκτος θεσσαλονικης μπορουν να κανονισουν τον τροπο που θα ερθουν στην πτολεμαιδα μεταξυ τους.αρκει να βρεθουμε καποια στιγμη ολοι μαζι

:wink:

TOMASSINO
13th February 2007, 10:44
Μηπως να φταναμε πτολεμαιδα λιγο πιο νωρις?Ας πουμε 11.30 ωστε να εχουμε πιο πολυ χρονο για αραλικι?Γιατι ξερετε οτι μανουβρες παρκιν κλπ παιρνουν χρονο. Λεω τωρα, απλα μια ιδεα. :?:

wallace
13th February 2007, 10:55

Nice one Μακη!! Θα το εχω υποψη μου μιας και εγω πλεον θεωρουμαι τσαμπατζης που δεν πληρωσα τη συνδρομη...Ετσι ωραια, πολυ ωραια...

Θωμά λυπάμαι που το πήρες έτσι...Φυσικά και δεν αναφερόμουν σ' εσένα και σε όσους έχουν προσφέρει εδώ μέσα και γενικότερα στο club...Ξέρεις ότι τα έχω εκτιμήσει όλα αυτά και ότι σε εκτιμώ και σε προσωπικό επίπεδο.

Τώρα αν δε θέλεις να συνεισφέρεις οικονομικά στο Σωματείο είναι δικό σου θέμα.Απάντηση έδωσε και ο Χρήστος...

Ξέρω ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ, απλά αν τα γράψω έτσι όπως τα σκέφτομαι θα ανοίξουμε καμιά 15αριά σελίδες ακόμα...Αν έρθω τελικά στην εκδρομή, θα σου τα πω από κοντά και τότε σίγουρα θα με δικαιώσεις... :wink: :)

TOMASSINO
13th February 2007, 12:04

Θωμά λυπάμαι που το πήρες έτσι...Φυσικά και δεν αναφερόμουν σ' εσένα και σε όσους έχουν προσφέρει εδώ μέσα και γενικότερα στο club...Ξέρεις ότι τα έχω εκτιμήσει όλα αυτά και ότι σε εκτιμώ και σε προσωπικό επίπεδο.

Τώρα αν δε θέλεις να συνεισφέρεις οικονομικά στο Σωματείο είναι δικό σου θέμα.Απάντηση έδωσε και ο Χρήστος...

Ξέρω ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ, απλά αν τα γράψω έτσι όπως τα σκέφτομαι θα ανοίξουμε καμιά 15αριά σελίδες ακόμα...Αν έρθω τελικά στην εκδρομή, θα σου τα πω από κοντά και τότε σίγουρα θα με δικαιώσεις... :wink: :)

Παρατηρω μια κατα καποιον τροπο εμπαθεια σε σχεση με τις πληρωμες προς Σωματειο για το 2007? Δεν ειπα οτι δεν θελω να πληρωσω και φυσικα δικο μου θεμα ειναι να το κανω η οχι. Ξερω οτι δεν αναφεροσουν σε μενα παντως κα δεν τιθεται θεμα δικαιωσης η οχι.
Η ολη σταση σου μαλλον ειναι λιγακι επηρεασμενη απο το νημα της 'Αποχωρησης' και την κινηση του ΔΣ να κλειδωσει καποια θεματα και δυστυχως το μεταφερεις και εδω. Το σχολιο μου σκοπο ειχε να μην εκφραζομαστε ετσι προς οποιαδηποτε μελη θελουν να ερθουν, ηρθαν η προκειται να ερθουν σε εκδρομες. Γιατι μονο τοτε ειναι η ευκαιρια να δουν τους υπολοιπους απο κοντα και να μιλησουν. Αν βλεπουν τετοια σχολια ακριβως το αντιθετο αποτελεσμα εχουμε (βλεπε ισως, ισως τις συμμετοχες εδω). Απλα και ξεκαθαρα.

wallace
13th February 2007, 12:19
Απλά και ξεκάθαρα,θα σου πω πως σχεδόν όλοι όσοι έχουν υποβάλλει τη συμμετοχή τους είναι αυτοί που θα προτιμούσα να είναι σε όλες τις εκδρομές...
Αυτοί και κανα 2-3 ακόμα...Τέλος από εμένα... :twisted:

GrRx8MaZdA
13th February 2007, 12:34
Eκτος.Την αλλη βδομαδα θα βγαλω το αμαξι ωποτε ακυρος..Καλα να περασετε με προσοχη! :wink:

ΔΗΜΟΣ
13th February 2007, 18:16
ΘΩΜΑ μου ολα ειναι κανονισμενα εκει, ακομη και το παρκιν.δεν εχουμε να στενοχωρηθουμε για τπτ...παμε και παρκαρουμε σε προκαθορισμενο χωρο,και το σημειο του γευματος απεχει το πολυ 30 λεπτα απο τον καφε μας... :wink:

RENESIS
13th February 2007, 18:35
Αλλαξα σε ποιο trendy λιγο τον τιτλο,ετσι για να γνωριζουμε εξ'αρχης ημερομηνια και τοπο εκδρομης! :wink:

Τωρα για την συμμετοχη μου,αν και θελω πολυ να ερθω,δεν ξερω ακομη,παιζεται...! :roll:

ΔΗΜΟΣ
13th February 2007, 18:36
ΣΕ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RENESIS
13th February 2007, 18:39
^Εγω γι'αυτα που εσυ κανεις και δεν μπορω εγω!!
Και ειναι πααααρα πολλα! :D

ΔΗΜΟΣ
13th February 2007, 18:43
:shock: :shock: ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ...ελα κοντα μας :D :D :D

georx8
13th February 2007, 20:03
Ήθελα κι εγώ πολύ να έρθω αλλά με βάλανε υπηρεσία :evil:
Προσπάθησα να την αλλάξω αλλά ποιός να δεχθεί στη μέση του τριημέρου :cry:
Καλά να περάσετε παιδιά.

GtC
13th February 2007, 20:37
Λαμβάνοντας υπόψιν και εσένα Θωμά αλλά και το γεγονός ότι θα πάμε έκδρομή και δεν μπορούν όλοι να τρέχουν σαν τρελοί πρέπει να αναχωρήσουμε πιο νωρίς απ'ότι πρότεινε ο Δήμος. Έτσι:

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ για όσους είναι από Θεσσαλονίκη και περίχωρα την Κυριακή πρωί στα ΔΙΟΔΙΑ ΤΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ώρα 9:30

ΑΥΣΤΗΡΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ 9:45

northern
13th February 2007, 21:30
Συμμετοχές:

1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question
13.northern

Γρηγορη ειναι Νυμφαιο οχι Νυνφαιο

Ohlis
13th February 2007, 23:07
Γρηγορη ειναι Νυμφαιο οχι Νυνφαιο

Καλα ρε dani δεν θα χαλασει και το πρεστιζ της περιοχης για ενα μ που εγινε ν :P

Συμμετοχές:

1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question
13.northern
14. ?
15. ?
16. ?
Ελα να βλεπω κι αλλους

TITANIUMRX
14th February 2007, 01:22
1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question
13.northern
14.Peak
15.Red f16
16.GeorgeRX8(Νάουσα)
17.Dalowya
18.Valantis
19.2fast2furius
20?
21?

Θα έρθουν και κανα 2-3 αμάξια ακόμα,από καινούργιους ιδιοκτήτες τής περιοχής!!

GtC
14th February 2007, 02:13
Βαγγέλη αν καταλήξετε σε οριστικό αριθμό οι "ντόπιοι" ενημέρωσε και το Στέφανο. Γιατί σήμερα το απόγευμα του είπα για 11-12 αυτοκίνητα και ξαφνικά γίναμε 20+
Για να μην έχουμε πρόβλημα με καρναβαλιστές και πάρκινγκ

Υ.Γ. Πως ήταν το ταξιδάκι σου? Φαντάζομαι σκέτη αγγαρεία?

TITANIUMRX
14th February 2007, 02:35
Βαγγέλη αν καταλήξετε σε οριστικό αριθμό οι "ντόπιοι" ενημέρωσε και το Στέφανο. Γιατί σήμερα το απόγευμα του είπα για 11-12 αυτοκίνητα και ξαφνικά γίναμε 20+
Για να μην έχουμε πρόβλημα με καρναβαλιστές και πάρκινγκ

Υ.Γ. Πως ήταν το ταξιδάκι σου? Φαντάζομαι σκέτη αγγαρεία?

Θα ενημερώσω αύριο τον Στεφανο.Όσο για το ταξίδι,θα στα πώ από κοντά :wink:

Terminator
14th February 2007, 13:22
με βάλανε υπηρεσία

να πήξεις!!! χεχε

GtC
14th February 2007, 13:37
Α ρε παλαίουρα Termi :lol:

northern
14th February 2007, 18:20
Κανονισα το εστιατοριο του ξενωνα casa la mare,θα χωρεσουν κ τα αυτοκινητα μπροστα κ ετσι δν θα χρειαστει να τα αφησουμε μακρυα κατω στο parking.Κατα την 13.00+ θα πρεπει να μαστε εκει.

ΔΗΜΟΣ
14th February 2007, 21:33
1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question
13.northern
14.Peak
15.Red f16
16.GeorgeRX8(Νάουσα)
17.Dalowya
18.Valantis
19.2fast2furius
20.ΤΙΤΑΝΑΣ
21?

GrRx8MaZdA
14th February 2007, 21:35
Helloοοοο σπασμενος κινητηρας!!

ΔΗΜΟΣ
14th February 2007, 21:35
Eκτος.Την αλλη βδομαδα θα βγαλω το αμαξι ωποτε ακυρος..Καλα να περασετε με προσοχη! :wink:

ελα με καποιον αλλο μαζι παρεα ....ΤΙΤΑΝΑ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ, :wink:

ΔΗΜΟΣ
14th February 2007, 21:36

:shock: :shock: :shock: θα ερθει ομως ειπε:shock: :shock: :shock:

GeoRx 8
14th February 2007, 21:39
Helloοοοο σπασμενος κινητηρας!!Πως τον εσπασες ρε Χρηστο???

GrRx8MaZdA
14th February 2007, 21:40
Απλά και ξεκάθαρα,θα σου πω πως σχεδόν όλοι όσοι έχουν υποβάλλει τη συμμετοχή τους είναι αυτοί που θα προτιμούσα να είναι σε όλες τις εκδρομές...

1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question
13.northern
14.Peak
15.Red f16
16.GeorgeRX8(Νάουσα)
17.Dalowya
18.Valantis
19.2fast2furius
20?
21?

Mακη ναι μας επεισες..Απο Θεσνικη ειναι οι 3εις...Ατοπο τελειως..Ειπαμε λεμε λεμε αυτη την περιοδο αλλα μη λεμε και τελειως μ.....!!Γιατι καποιοι πειραχτηκαν...Εδω τους 15δεν τους ξερεις καν ισως... :evil:

georx8
14th February 2007, 21:48
με βάλανε υπηρεσία

να πήξεις!!! χεχε

Κι εσένα να σε βάλουν του Αγ. Γεωργίου ρε :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

GrRx8MaZdA
14th February 2007, 22:00
Helloοοοο σπασμενος κινητηρας!!Πως τον εσπασες ρε Χρηστο???

Eιπε κανεις για μενα???

:shock: :shock: :shock: θα ερθει ομως ειπε:shock: :shock: :shock:

Καλα ρε Δημο ειναι σαν να πιστευεις εναν κλεφτη που λεει οτι θα στο επιστρεψει αν του δωσεις 100000000ευρω....Εχεις εμπειρια δεν διαχωριζεις ανθρωπους ειλικρινεις και ψευτες??

GrRx8MaZdA
14th February 2007, 22:02
ελα με καποιον αλλο μαζι παρεα ....ΤΙΤΑΝΑ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ, :wink:

Mπα ρε φιλε εχω τρελο τρεξιμο αυτες τις μερες και την Κυριακη Δευτερα ισως παω καπου αλλου να χαλαρωσω...

Terminator
15th February 2007, 00:12
1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question
13.northern
14.Peak
15.Red f16
16.GeorgeRX8(Νάουσα)
17.Dalowya
18.Valantis
19.2fast2furius
20.ΤΙΤΑΝΑΣ
21 Terminator με το Larisa team

wallace
15th February 2007, 11:26

1. ΔΗΜΟΣ
2. GtC
3. TitaniumRx
4. ohlis
5. jin kazama
6. red raner
7. x-race
9. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΤΟΜΑSSΙΝΟ
11. wallace Question
13.northern
14.Peak
15.Red f16
16.GeorgeRX8(Νάουσα)
17.Dalowya
18.Valantis
19.2fast2furius
20?
21?

Mακη ναι μας επεισες..Απο Θεσνικη ειναι οι 3εις...Ατοπο τελειως..Ειπαμε λεμε λεμε αυτη την περιοδο αλλα μη λεμε και τελειως μ.....!!Γιατι καποιοι πειραχτηκαν...Εδω τους 15δεν τους ξερεις καν ισως... :evil:

Χρήστο, από τα παραπάνω άτομα, μόνο 3 δεν ξέρω... :wink: Και ό,τι έγραψα τις προηγούμενες μέρες, το εννοώ! :twisted:

Και λυπάμαι που δε θα έρθω, γιατί τελικά δουλεύω την Κυριακή... :(

GrRx8MaZdA
15th February 2007, 12:43
Καλα καλα εμενα με πεισες τωρα...Ασε τις διπλωματιες

GeoRx 8
15th February 2007, 14:28
Okey γραψε λαθος Χρηστο!!

ΔΗΜΟΣ
15th February 2007, 14:52
Και λυπάμαι που δε θα έρθω, γιατί τελικά δουλεύω την Κυριακή... :(
:shock: κριμα ρε ΜΑΚΗ ηθελα πολυ να ερθεις ,πιστευα πως θα τα καταφερνες στο τελος :cry: :cry:

ΔΗΜΟΣ
15th February 2007, 14:53
οι υπολοιποι θεσσαλονικεις τι απεγιναν?κρατανε χαρακτηρα?μουτρακια κανουνε για το κλειδωμα? :twisted: :twisted:

Terminator
15th February 2007, 14:57
Θωμά (Tomasino) πρέπει να κανονίσουμε και μεις τις λεπτομέρειες για αναχώρηση κτλ

Trx8iantafillos
15th February 2007, 15:32
οι υπολοιποι θεσσαλονικεις τι απεγιναν?κρατανε χαρακτηρα?μουτρακια κανουνε για το κλειδωμα? :twisted: :twisted:

εγω ειχα κανονισει εδω και καιρο να φυγω για το 3μερο μετα τας γυναικας

ΔΗΜΟΣ
15th February 2007, 15:34
οκ μαν να το λεμε μη δημιουργουνται λανθασμενες εντυπωσεις :wink:

TOMASSINO
15th February 2007, 17:09
Θωμά (Tomasino) πρέπει να κανονίσουμε και μεις τις λεπτομέρειες για αναχώρηση κτλ

Γιωργο θα εισαι Λαρισα εσυ για το 3μερο?Εχω το τηλεφωνο σου, μιλαμε κατα το Σαββατο.

GEOPAN
15th February 2007, 22:13

εγω ειχα κανονισει εδω και καιρο να φυγω για το 3μερο μετα τας γυναικας

Και εγω κανονισα...

Ohlis
16th February 2007, 02:49
[quote="GrRx8MaZdA"]Χαμηλωμενος ή οχι?? :lol:

Χαμηλωμενος πλεων 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

ΣΤΕΛΙΟΣ
16th February 2007, 02:54

Μπραβω ρε φιλε,καλοφορετα............... :bounce:

Ohlis
16th February 2007, 03:01

Μπραβω ρε φιλε,καλοφορετα............... :bounce:

Σ΄ευχαριστω ΣΤΕΛΙΟ να σε καλα :P

zoi
16th February 2007, 03:09
Ωραίος Δημήτρη!
Καλοφόρετα και του χρόνου το ίδιο τυχερός!!(εύχομαι όμως όχι πάλι το φλουρί!)
Θα σε δούμε την Κυριακή!
Ξέρεις έχω και φωτογραφική μηχανή οπότε θα σε δούνε κι άλλοι!

8) 8) 8)

Ohlis
16th February 2007, 04:48
Ωραίος Δημήτρη!
Καλοφόρετα και του χρόνου το ίδιο τυχερός!!(εύχομαι όμως όχι πάλι το φλουρί!)
Θα σε δούμε την Κυριακή!
Ξέρεις έχω και φωτογραφική μηχανή οπότε θα σε δούνε κι άλλοι!

8) 8) 8)

Εαν κοψει την πιτα παλι ο EPSILON σηγουρα θα εχω πολλες ελπιδες
γιατη πως να το κανουμε εχει χερι ο ανθρωπος :lol: αλλα απο την αλλη
ξερω οτι ειναι πολυ ευγενικος μαλον βρηκε τον καλυτερο τροπο για να μου
πει καλοριζικο (το 8αρι) :P
οποτε μαλον θα ειναι αλλος ο τυχερος :wink:

Ohlis
16th February 2007, 04:52
ΑΑ οσω για τη φωτογραφικη ειμουν συγουρος οτι κατι θα εκανες :wink:

Marco
16th February 2007, 11:27
Παιδια καλά να περάσετε στο Νυμφαίο. Δεν έρχομαι διότι την άλλη Κυριακή φεύγω για 10 μέρες Τουρκία (Κωνσταντινούπολη Σμύρνη) μετά θα είμαι εδώ 5 μέρες και φεύγω για ένα μήνα Κίνα (Xi'an). Γυρνώ για μια εβδομάδα και ξαναφεύγω Πορτογαλία. Οπότε όπως καταλαβαίνετε τους επόμενους 2 μήνες δε θα πολυιδωθούμε... Να είστε καλά όλοι

TOMASSINO
16th February 2007, 16:59
^ Κινα να ερθω και εγω?Σε μια γωνια θα καθομαι ησυχος δεν θα πειραξω κανεναν!Χαχα!

Λοιπον τωρα, μπορει καποιο παληκαρακι απο Πτολεμαιδα-Φλωνινα να μας ενημερωσει προς το Σαββατο απογευματακι για τον καιρο?Γιατι ακουσα για κατι χιονια κλπ και θα υπαρξει δυσκολια για το ταξιδι...

Chris
16th February 2007, 18:05
http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=154 :wink:

Πρωτα ο θεος δεχεστε φιλους και απο Αθηνα

TOMASSINO
16th February 2007, 18:52

Πρωτα ο θεος δεχεστε φιλους και απο Αθηνα

Χριστοφορε αυτο συμβουλευτηκα και ειπα να ρωτησω τα παιδια να δω κατα ποσο ισχυει...η μαλλον, θα ισχυσει.

northern
16th February 2007, 19:14
Ενα πιο αξιοπιστο site μας τα λεει ακριβεστερα κ καλυτερα ,
http://wwwa.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|GR|GR000|NIMFAION&metric=1
..copy paste

GtC
16th February 2007, 23:43
Αν έχει στη Φλώρινα 3-5 βαθμούς Κελσίου, στο Νυμφαίο να περιμένουμε χιόνι?

Dark
17th February 2007, 00:26
Δεν νομιζω...

northern
17th February 2007, 00:32
^Kαμια σχεση το υψομετρο τον δυο περιοχων..,
μαρκαρετε ολοκληρο το link που εβαλα πιο πανω για να δειτε το καιρο στο Νυμφαιο συγκεκριμενα.

Ohlis
17th February 2007, 01:25
Για να μην ανχονεστε χωρις λογο θα σας πω το εξεις οι Νομαρχειες εδω πανο
ειναι παντοτε οργανομενες για να αντιμετωπισουν ακομα και το παραμικρο ιδιετερα σε περιοχες οπως το Νυμφαιο που τετοιες μερες περιμενουν κοσμο :wink:
εχω ανεβει στο Νυμφαιο με 40 cm χιονη και ο δρομος και το παρκην δεν ειχαν τιποτα γιαυτο λοιπον μην ανχονεστε αδικα 8)

Nick_RX_8
17th February 2007, 02:04
Παιδες ευχομαι να περασετε καλα, να φατε, να πιειτε,και

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ !!!! :wink:

Ααα και βγαλτε και πολλες φωτο !!

jin kazama
17th February 2007, 03:10
^ Νίκο προλαβαίνεις :)

ΣΤΕΛΙΟΣ
17th February 2007, 13:41
Οσο για τις foto θα αναλαβει η Zoi..........

Πιστεβω να μας βγαλει ασπροπρωσοπους.........

panos2712
17th February 2007, 19:23
θα ερθεις και εσυ φιλε ΣΤΕΛΙΕ?

georgge
17th February 2007, 21:48
Μέχρι σήμερα δεν είχα υποβάλει συμμετοχή στην εκδρομή γιατί δεν ήξερα αν θα τα κατάφερνα. Δυστυχώς η κούραση δεν μου επιτρέπει να συμμετέχω αν και το θέλω πολύ.
Εύχομαι σ' όλους καλό και ασφαλές ταξίδι. Είμαι σίγουρος ότι θα περάστε καταπληκτικά :D

jin kazama
17th February 2007, 23:18
Ενα update please !

TITANIUMRX
17th February 2007, 23:21
Ο καιρός,είναι μεν υγρός,αλλά η θερμοκρασία είναι καλή.Έβρεξε σήμερα το πρωί,αλλά από το μεσημέρι έχει φτιάξει αρκετά.Αυριο,προβλέπετε αρκετά καλή μέρα,παρά τίς προβλέψεις της EMY.Όποιος αναποφάσιστος,ας το ξανασκεφτεί.Θα περάσουμε φίνα.Σας περιμένουμε :wink:

zoi
18th February 2007, 02:14
Ερχόμαστε παιδιά!
Καλή αντάμωση και καλό δρόμο σε όλους!

:flower:

jin kazama
18th February 2007, 23:07
Αντε να πέφτουν οι photo !

ΔΗΜΟΣ
18th February 2007, 23:12
λοιπων... τελος και για αυτην την εκδρομη,ολα καλα απο την αρχη μεχρι το τελος.ευχαριστω ολους οσους συμετειχαν σε αυτην την εκδρομη,σε οσους συνεβαλλαν με το χρονο και τις γνωριμιες τους για την πραγματοποιηση αλλα και την ολοκληρωση αυτης της προσπαθειας,ετσι ωστε να περασουμε ολοι καλα και να γνωριστουμε ακομη καλυτερα....το ελληνικο κρατος που μας προσφερε αυτη την υπεροχη διαδρομη,τη MAZDA πτολεμαιδας και συγκεκρημενα κυριο ΔΟΥΝΑ για τους καφεδες αλλα και που παρεβρεθηκε κοντα μας...τον CHRIS που εκανε τοσο δρομο και μας τιμησε με την παρουσια του.
και βεβαια τη ΖΩΗ για το υλικο που θα παραθεσει μολις παει σπιτι....
ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jin kazama
18th February 2007, 23:46
.....ε τελικά ρε παιδιά ο Chris ήρθε :shock: απο Αθήνα :shock:

......τελικα ρε παιδί μου αυτο το MAZDA είναι ''αερο :P πλάνο.... :oops: (Αθήνα - Πτολεμαϊδα) για ένα καφε.........zouperrrrrrrr

jin kazama
19th February 2007, 01:53
Αντε κάνω εγω την αρχη :wink:

jin kazama
19th February 2007, 01:55
Νο2

jin kazama
19th February 2007, 01:57
Νο3 :wink:

TITANIUMRX
19th February 2007, 03:24
Τι κάνεις ρε Λάζαρε?Ανθρωπάκια μετράς :shock:
Βάλε και το λινκ

Ohlis
19th February 2007, 04:13
Αλλη μια συγκεντροσει αφτασε στο τελος της και μπορω
να πω οτι περασα πολυ καλα, θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους εβαλαν το χερακι τους
για την οργανωσει αυτης της συγκεντρωσεις, καθος και τον κ ΔΟΥΝΑ για τους καφεδες και την παρουσια του. 8)
Αξιζει να αναφερουμε οτι η παρουσια του chris που ηρθε απο Αθηνα εδωσε στη συγκεντροσει
εναν αερα ποιο ενωτικο μιας και η περιοδος για το club ειναι καπως!
και για να μην λεμε μονο τα καλα θα σας πω τη μου την εδωσε :evil:
Μου την εδωσε που ο κακουργος ο Βαγγελης (titaniumrx)με πετουσε πετρες σε ολο το δρομο :bounce:
για να μην πω οτι δεν με αφηνε να ακουσω μουσικη :notcool: την ωρα που αυτος ητανε :smoking: αλλα που θα μου παει δεν θα τον βρω πουθενα θα του ξεφουσκοσω τα λαστιχα :vampire: :twisted:
Ζωη σ΄ευχαριστω για το dvd :P

TITANIUMRX
19th February 2007, 04:31
Κάτσε να βάλω εγώ τότε
http://img105.imageshack.us/img105/4784/dsc00280ob1.th.jpg (http://img105.imageshack.us/my.php?image=dsc00280ob1.jpg)http://img528.imageshack.us/img528/9132/dsc00302me5.th.jpg (http://img528.imageshack.us/my.php?image=dsc00302me5.jpg)http://img442.imageshack.us/img442/3633/dsc00305sb4.th.jpg (http://img442.imageshack.us/my.php?image=dsc00305sb4.jpg)http://img442.imageshack.us/img442/7008/dsc00307sf3.th.jpg (http://img442.imageshack.us/my.php?image=dsc00307sf3.jpg)http://img442.imageshack.us/img442/3301/dsc00312yf1.th.jpg (http://img442.imageshack.us/my.php?image=dsc00312yf1.jpg)

http://img521.imageshack.us/img521/6747/dsc00315hu3.th.jpg (http://img521.imageshack.us/my.php?image=dsc00315hu3.jpg) http://img521.imageshack.us/img521/3565/dsc00317rw1.th.jpg (http://img521.imageshack.us/my.php?image=dsc00317rw1.jpg) http://img504.imageshack.us/img504/9352/dsc00291zx5.th.jpg (http://img504.imageshack.us/my.php?image=dsc00291zx5.jpg) http://img249.imageshack.us/img249/1086/dsc00300ut3.th.jpg (http://img249.imageshack.us/my.php?image=dsc00300ut3.jpg) http://img509.imageshack.us/img509/4817/dsc00299zu5.th.jpg (http://img509.imageshack.us/my.php?image=dsc00299zu5.jpg)
http://img453.imageshack.us/img453/2460/dsc00298hl1.th.jpg (http://img453.imageshack.us/my.php?image=dsc00298hl1.jpg) http://img257.imageshack.us/img257/6781/dsc00297eq0.th.jpg (http://img257.imageshack.us/my.php?image=dsc00297eq0.jpg) http://img507.imageshack.us/img507/9207/dsc00301nc9.th.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=dsc00301nc9.jpg) http://img391.imageshack.us/img391/4593/dsc00323sv3.th.jpg (http://img391.imageshack.us/my.php?image=dsc00323sv3.jpg) http://img391.imageshack.us/img391/182/dsc00321du4.th.jpg (http://img391.imageshack.us/my.php?image=dsc00321du4.jpg)

jin kazama
19th February 2007, 04:36
Βάλλ ποσταρε κανονικά τωρα δεν έχουμε πρόβλημα χώρου !

TITANIUMRX
19th February 2007, 04:36
Μου την εδωσε που ο κακουργος ο Βαγγελης (titaniumrx)με πετουσε πετρες σε ολο το δρομο :bounce:
για να μην πω οτι δεν με αφηνε να ακουσω μουσικη :notcool: την ωρα που αυτος ητανε :smoking: αλλα που θα μου παει δεν θα τον βρω πουθενα θα του ξεφουσκοσω τα λαστιχα :vampire: :twisted:

Aρε αχάριστη νεολαία.Δεν φτάνει που επένδυσα αφιλοκερδώς,όλη την διαδρομή σου,με ηχητική πανδαισία αρκετών db,βγαλμένων από τα εσώψυχα του RENESIS,σε προειδοποίησα κιόλας για τα πετραδάκια,αφού σου έριξα τα πρώτα δεκαπέντε.Λίγο τόχεις,που τώρα θα το αναγνωρίζεις από τα σημαδια μπροστά?
Τσ τσ τσ τσ.... :drunk:

panos2712
19th February 2007, 04:55
Επιτέλους , άσπρη μέρα για το σωματειο μας.
ΧΙΟΝΙΖΕ λεμεεεεε. I m dancing in the snowwww, (μεταφραση για τον Δήμο: χορεύω στο χιόνιιι [/img]

Μπολε
19th February 2007, 12:34
Φανταστική η διαδρομή.
Μετά το τραπέζι δεν ήρθα στον καφέ λόγω μιας ξαφνικής υποχρέωσης και έφυγα χωρίς να χαιρετίσω.
Βλέποντας τόσα οκτάρια στο δρόμο ,ήταν κάτι που θα μου μείνει αξέχαστο,μιας και ήταν η πρώτη εκδρομή που συμμετείχα.
Εώς την επόμενη φορά...

*(Ζωή ευχαριστώ για το CD)

ΔΗΜΟΣ
19th February 2007, 13:29
εγω περιμενω ακομη τη ΖΩΗ να ποσταρει το υλικο της.....αλλα μαλλον παλι CD θα κυκλοφορησει....ΠΛΑΤΗΝΕΝΙΟ το βλεπω να γινεται παλι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zoi
19th February 2007, 15:01
Παιδιά τι να πω κι εγώ ;

«Ευχαριστώ που υπάρχετε και είστε παρέα μου!»

Περάσαμε υπέροχα, σε όλα τα επίπεδα!(καφές, χαβαλές, φαγητό, αστεία, διαδρομή!)
Γνώρισα άτομα που μόνο στο forum συναντούσα..
Red runner, northern χάρηκα..
Tomassino είσαι από τα ιδρυτικά μέλη αυτου του club που εμείς τώρα χαιρόμαστε, επίσης χάρηκα..
Ευχαριστούμε:
Tον Chris που «έκοψε αβέρτα» δρομο για να βρεθεί κοντά μας..
Τον φίλο Δήμο για το αστείρευτο -πηγαίο χιούμορ του και για τα λίγα παραπανίσια χιλιόμετρα που κάναμε, καθώς το κινητό του απέσπασε την προσοχή και στρίψαμε για Γρεβενά.. εεεεεεεεεεε.. συγνώμη για Πτολεμαίδα από άλλο δρόμο…(50 χλμ. ήτανε;)
Titanium –Βαγγέλη το τουτού είναι υπέροχο…
Στέφανε –μηχανικέ Mazda -Δούνα σε χρειαζόμαστε όλοι..
Όμορφα κορίτσια έχετε όλοι παντρεμένα και μη.. το ξέρετε;
Termi πως παίρνεις έτσι τις στροφές;
Gtc, Ohlis, Kazama, Panos2712, Μπολε, amonachas,titana και φιλοξενούμενοι περάσαμε υπέροχα..
Ευχαριστούμε τον κυριο Δούνα Mazda Πτολεμαίδας που παρευρέθηκε κοντά μας καθώς και για τον καφέ που μας κέρασε..
θα αναρτηθούν φωτο το απόγευμα, το υλικό είναι στα χέρια του «παππού!!»
Εις το επανιδείν λοιπόν!
Πάντα τέτοια…

:P

RENESIS
19th February 2007, 15:04
Παντα τετοια παιδια,χαρικα πολυ που περασατε υπεροχα,αντε με το καλο για την επομενη! :wink:

ΣΤΕΛΙΟΣ
19th February 2007, 18:09
Να ειστε παντα καλα και να περνατε καλυτερα παιδες.........!

Ευχομαι συντομα να τα πουμε παλι απο κοντα.

EPSILON
19th February 2007, 18:56
σορυ ρε παιδες που δεν μπορεσα να ερ8ω αλλα τωρα γυρισα απο Αρτα και συναντησα και κωλοκαιρο 4 εποχες (χιονια -βροχη -ηλιο) παντως το οχταρι δεν κολησε που8ενα, απο οτι εμα8α και βλεπω της φωτο περασατε πολυ καλα, αντε και στην επομενη εκδρομη να ειμαι μαζι σας.

αααααα για πρωτη φορα εκανα 360χλμ με ενα ντεποζιτο(με λαμπακι εφτασα). :D

Chris
19th February 2007, 19:24
Και γω με την σειρα μου να ευχαριστησω ολα τα παιδια για την φιλοξενια τους. Ειναι πολυ σημαντικο να γνωρισεις ανθρωπους σε προσωπικες στιγμες και οχι μονο πισω απο ενα πληκτρολογιο. Χαλαλι τα 1500χλμ, τα 4 γκολ της Παναθας που δν ειδα και τα 4 τεποζιτα βενζινα..
Ωραιες διαδρομες απιστευτα γραφικο το χωριο Νυμφαιο αν και θα ηθελα λιγο χιονι παραπανω, σημαντικη παρουσια της Ζωης και του Δημου αλλα και ολων των παιδιων...Δημο σε ευχαριστω για την διασταυρωση και για ολα, Ζωη για το DVD αλλα προκαταβολικα και για το επομενο, χαρηκα που σε ξαναειδα Titanium, & Θωμα οπως επισης και τους Northern, Οhlis, Kazama, Panos2712,Titana (κατι μου χρωστας Χρησταρα περιμενω), Gtc με την "Βεφα" γυναικα σου (χρηματιζεται αν και νεο μελος του ΔΣ-υπαρχουν αποδεικτικα στοιχεια)..terminator (ωραιες φωτο) καθως και οσους ξεχασα..
Το αποκορυφωμα ηταν οι διαφορες μεταξυ καθομιλουμενης Αθηναικης διαλεκτου και βορειου Ελλαδος..Πολυ γελιο επεσε.Αντε και στην επομενη θα ανεβουμε περισσοτεροι ..

TOMASSINO
19th February 2007, 22:01
Μια φωτογραφια 1000 λεξεις!!!

georgge
19th February 2007, 22:22
Σήμερα παρέλαβα το φωτογραφικό υλικό από την επίσημη φωτογράφο του club Ζωή !!!

Οι φωτό είναι τέλειες αλλά πολλές για να postαριστούν εδώ. Τις έκανα torrent και το link του για κατέβασμα θα βρείτε στα σωματειακά:

http://www.rx8club.gr/viewtopic.php?p=105494#105494

Ο λόγος που μπήκε εδώ το link είναι γιατί σε πολλές φωτό και video φαίνονται οι πινακίδες και δεν θα ήταν σωστό να βγούν σε κοινή θέα. Για όσους συμμετείχαν στις εκδηλώσεις και δεν έχουν πρόσβαση στα σωματειακά παρακαλώ στείλτε το link με pm.

Στο torrent συμπεριλαμβάνονται φωτογραφίες και βιντεάκια από τη κοπή της βασιλόπιτας και την εκδρομή στο Νυμφαίο.
Η Ζωή φρόντισε και για ένα πολύ ωραίο DVD από τη βασιλόπιτα το οποίο ελπίζω να το ανεβάσω πρός το τέλος της εβδομάδας. :wink:

northern
20th February 2007, 00:04
Aπο τις καλυτερες εκδρομες που εχω συμμετασχει κ με πολυ ομορφο backround το γραφικο μας Νυμφαιο! Ταλαιπωρηθηκαμε λιγο στην ταβερνα αλλα πιστευω ολοι μεινατε ικανοποιημενη απο τις γευσεις..
Μπραβο κ απο μενα στον Chris για το απιστευτο κουραγιο του να ξεκινηση 03.00 απο Αθηνα και να ερθει εδω πανω..στιγμη δεν εδειξε σημαδια κουρασης το αντιθετο μαλιστα. Θωμα δν παιζεσαι ρε συ!!

ΔΗΜΟΣ
20th February 2007, 00:41
ΤΟMASSINO αγορι μου χαρηκα πραγματικα που σε ειδα ακομη μια φορα δινοντας μια ακομη νοτα σε αυτη την παρεα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: εκανες αψογη δουλεια με το φοτογραφικο υλικο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:παντα τετοια και παντα ολοι μαζι,ακομη γελαω με αυτο το δαχτυλιδι, τον GTC, και την υπεροχη ALEX με την αντιδραση της στα σχολια του καλου της GTC για το περιβοητο δονουμενο RING :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TITANIUMRX
20th February 2007, 00:46
Dany,θα συμφωνήσω,ότι ήταν ίσως η καλύτερη των Βορείων,που έχω πάει εγώ τουλάχιστον.Η ατμόσφαιρα,η ομίχλη,το λίγο χιόνι,αλλά κυρίως η όρεξη όλων μας να περάσουμε καλά,οδήγησαν σε αυτό το αποτέλεσμα.Για άλλη μιά φορά,αποδεικνύετε,ότι μία μέρα δεν φτάνει για τίς εκδρομές μας.Είναι πολύ μικρή η διάρκεια.
Καλά,για τον Chris,τι να λέμε.Ευχάριστη έκπληξη,όταν τον είδα το πρωί.Μπράβο του.....

jin kazama
20th February 2007, 01:39
ΤΟMASSINO αγορι μου χαρηκα πραγματικα που σε ειδα ακομη μια φορα δινοντας μια ακομη νοτα σε αυτη την παρεα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: εκανες αψογη δουλεια με το φοτογραφικο υλικο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:παντα τετοια και παντα ολοι μαζι,ακομη γελαω με αυτο το δαχτυλιδι, τον GTC, και την υπεροχη ALEX με την αντιδραση της στα σχολια του καλου της GTC για το περιβοητο δονουμενο RING :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εδω είσαι αγόρι μου :oops:

http://www.clubrx8.gr/viewtopic.php?t=2620

Ohlis
20th February 2007, 03:39
[quote="northern"]Aπο τις καλυτερες εκδρομες που εχω συμμετασχει κ με πολυ ομορφο backround το γραφικο μας Νυμφαιο!

Πραγματικα πολυ ομορφο:flower:

[quote="northern"]Ταλαιπωρηθηκαμε λιγο στην ταβερνα αλλα πιστευω ολοι μεινατε ικανοποιημενη απο τις γευσεις..

Εεε οσο νανε φαγαμε φαγαμε λιγο παραπανο ελαφακι ηταν αυτο:wink:
ο :chef: ηταν πολυ καλος:smoking:

Ohlis
20th February 2007, 03:45

Aρε αχάριστη νεολαία.Δεν φτάνει που επένδυσα αφιλοκερδώς,όλη την διαδρομή σου,με ηχητική πανδαισία αρκετών db,βγαλμένων από τα εσώψυχα του RENESIS,σε προειδοποίησα κιόλας για τα πετραδάκια,αφού σου έριξα τα πρώτα δεκαπέντε.Λίγο τόχεις,που τώρα θα το αναγνωρίζεις από τα σημαδια μπροστά?
Τσ τσ τσ τσ.... :drunk:

Για να μην πω και για την καρτα που ΔΕΝ μου εφερες :rambo:

Ohlis
20th February 2007, 03:49
[quote="Chris"]Και γω με την σειρα μου να ευχαριστησω ολα τα παιδια για την φιλοξενια τους. Ειναι πολυ σημαντικο να γνωρισεις ανθρωπους σε προσωπικες στιγμες και οχι μονο πισω απο ενα πληκτρολογιο. Χαλαλι τα 1500χλμ, τα 4 γκολ της Παναθας που δν ειδα και τα 4 τεποζιτα βενζινα..

Chris φιλαρακι δεν πεζεσε χαρικα πολυ που σε γνωρισα :P

TITANIUMRX
20th February 2007, 04:01
Για να μην πω και για την καρτα που ΔΕΝ μου εφερες :rambo:

Aυτό είναι κάτι που λύνετε Μήτσο μου.Σηκώνεσε πρωί-πρωί,ξαναματάβάζεις βενζίνη στο 8αρι σου(είναι κάτι που πρεπει να συνηθίσεις νέος τώρα :mrgreen: ),και πέρνεις τον κατήφορο,για Πτολεμαίδα ή Κοζάνη.Πές μου που προτιμάς,και εγώ θα είμαι εκεί να σε περιμένω,με μία κάρτα ΔΩΡΕΑΝ!!!!!!!(χουβαρτνάς ε?)Και ο καφές πληρωμένος παρακαλώ.Εγώ ξέρω να ανταποδίδω στους φανατικούς πελατες μου ρε :smoking: Τι νόμιζες?

Ohlis
20th February 2007, 04:10
Aυτό είναι κάτι που λύνετε Μήτσο μου.Σηκώνεσε πρωί-πρωί,ξαναματάβάζεις βενζίνη στο 8αρι σου(είναι κάτι που πρεπει να συνηθίσεις νέος τώρα :mrgreen: ),και πέρνεις τον κατήφορο,για Πτολεμαίδα ή Κοζάνη.Πές μου που προτιμάς,και εγώ θα είμαι εκεί να σε περιμένω,με μία κάρτα ΔΩΡΕΑΝ!!!!!!!(χουβαρτνάς ε?)Και ο καφές πληρωμένος παρακαλώ.Εγώ ξέρω να ανταποδίδω στους φανατικούς πελατες μου ρε :smoking: Τι νόμιζες?

Προσεχε γιατη θα ερθω :twisted:

TITANIUMRX
20th February 2007, 04:26
(Sorry για το offtopic)
Εννοήτε βρέ!!!!Γιαυτό το έγραψα,για να έρθεις :!:
Αντε,περιμένω τηλέφωνο αύριο....

red runer
20th February 2007, 10:48
Mπραβο ρε παιδια σε οσους παρευρεθηκανε σ¨αυτην την τοσο ωραια σμαζοξη(Chris?Δεν θελει μεταφραση)και βεβαια δεν σταματαμε εδω κατσε να καλοκαιριασει να δειτε τι εχει να γινει

red runer
20th February 2007, 10:51
Γιωργο αληθεια ποσο κανει το δαχτυλιδι?

Chris
20th February 2007, 11:22
Δημητρη καταπληκτικο το λαδι σου..Το αμαξι επιασε 240 για πλακα.....
Γιατι κανετε πλακα στον Γιωργο για το δακτυλιδι...Ειπε οτι το δοκιμασε για επαγγελματικους λογους μονο 300 φορες..........απλα για να εχει την εμπειρια

ΔΗΜΟΣ
20th February 2007, 19:02
και αλλη μια σημερα 301 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: sorry GTC :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ohlis
20th February 2007, 22:25
[quote="Chris"]Δημητρη καταπληκτικο το λαδι σου..Το αμαξι επιασε 240 για πλακα.....

Ειπαμε chris το ayra ειναι εγγυηση :rr: οχι παιζουμε! :pirate:

ΔΗΜΟΣ
20th February 2007, 23:31
ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΖΑΓΟΡΙ?

Ohlis
21st February 2007, 01:01
ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΖΑΓΟΡΙ?

Εχω δοκιμασει τα παντα αλλα σαν το AYRA ΚΑΝΕΝΑ :smoking:

jin kazama
21st February 2007, 03:05
...καλά όλα αυτά αλλα δεν βλέπω την μαγική photo με το 50άρικο...

TITANIUMRX
21st February 2007, 03:22
Χιχιχιχιχιχιχιιιιιι

:lol: :lol: :lol:
http://img171.imageshack.us/img171/7691/nymfaio2007054ys8.th.jpg (http://img171.imageshack.us/my.php?image=nymfaio2007054ys8.jpg)

Εδώ σε έχω.......

Ohlis
21st February 2007, 03:30
Το γνωστο πλεον λαδι AVRA :smoking:

jin kazama
21st February 2007, 03:31
Εγώ λέω απο TITANIUMRX να σε ονομάσουμε Wed SpeedBoy :):

TITANIUMRX
21st February 2007, 03:32
Χιχιχιχιχιχιχιιιιιι

:lol: :lol: :lol:
http://img171.imageshack.us/img171/7691/nymfaio2007054ys8.th.jpg (http://img171.imageshack.us/my.php?image=nymfaio2007054ys8.jpg)

Εδώ σε έχω.......

Και μετά ψάχνουμε ποιός είναι ο ρουφιάνος εδώ μέσα....Νάτος...την ώρα που χρηματίζετεεεεεεε :lol: :lol: :lol: :lol:
Σε τσάκωσα ρεεεεε

Ohlis
21st February 2007, 03:34
Οι (μελον) βερες του Γιωργου(gtc)

TITANIUMRX
21st February 2007, 03:37
Εδώ ο φίλτατος Gtc,μας δειχνει ότι το πενηντάρικο είναι προσημειωμένο.
Δεν χρειάζετε άλλη απόδειξη πλέον...
http://img185.imageshack.us/img185/4972/nymfaio2007055pk9.th.jpg (http://img185.imageshack.us/my.php?image=nymfaio2007055pk9.jpg)

jin kazama
21st February 2007, 03:37
Αφου τα ηξερες όλα γιατι περίμενες να σφαχτούν 3579 άτομα ή μάλλον ''λογαριασμοι'' ??? χε χε χε χε

Ohlis
21st February 2007, 03:38
Το κ@@κι του Στεφανου με φοντο το προφιλ του jin kazama 8)

***MOD EDIT

Ohlis
21st February 2007, 03:45
To υπεροχο titanium grey του κακουργου :mrgreen:

TITANIUMRX
21st February 2007, 03:45
Αφου τα ηξερες όλα γιατι περίμενες να σφαχτούν 3579 άτομα ή μάλλον ''λογαριασμοι'' ??? χε χε χε χε

Λάζο μου...ακόμα γελάω ρε συ...πώς τα ταίριαξα έτσι? :lol: :lol: :lol:

TITANIUMRX
21st February 2007, 03:47
To υπεροχο titanium grey του κακουργου :mrgreen:

Μητσο...σαν να ξέχασες κάτι ρε....το λινκ βάλε :wink:

Ohlis
21st February 2007, 03:50
Η λιστα υποπτων :batman: για το Α.Τ. Πτολεμαιδας :cop:

*********MOD EDIT

jin kazama
21st February 2007, 03:54
Τι λέει ρε Μήτσο απογραφή έκανες ? :):

TITANIUMRX
21st February 2007, 03:58
Ρε παιδιά....βλέπετε εσείς καμία φωτογραφία?Και τίς δικές σου χθές ρε Λάζο,δεν τίς βλέπω,ούτε με explorer,ούτε με mozilla.Γιαυτό σε ρώτησα τί κάνεις.Ti έγινε? :shock:

jin kazama
21st February 2007, 04:01
^ αυτές που βάζει τώρα ό Μήτσος δεν τις βλέπεις ?

Ohlis
21st February 2007, 04:03
Τωρα του Λαζαρου της βλεπεις αν ναι βγες και ξαναμπες :wink:

TITANIUMRX
21st February 2007, 04:05
Μπήκα-βγήκα,αλλά δεν βλέπω τί ποστάρετε.Το έχει κανείς άλλος αυτό?

jin kazama
21st February 2007, 04:07
Τι κάνεις ρε Λάζαρε?Ανθρωπάκια μετράς :shock:
Βάλε και το λινκ

Καλα ...ε :shock: :shock: :shock: :shock: ο Βάγγ δεν είδε καμια photo ααααααααα χα χα χα χα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: απο χθες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΔΗΜΟΣ
21st February 2007, 16:32
ΤΗ λιστα καποιοσ την εκανε mod edit

Ohlis
21st February 2007, 20:33

Και πολυ καλα εκανε Δημο ηταν μεγαλη μου μ@@κια να ποσταρω
προσοπηκα δεδομενα εδω :oops:

GtC
21st February 2007, 21:00
Εδώ ο φίλτατος GtC(κι όχι Gtc),μας δειχνει ότι το πενηντάρικο είναι προσημειωμένο.
Δεν χρειάζετε άλλη απόδειξη πλέον...
http://img185.imageshack.us/img185/4972/nymfaio2007055pk9.th.jpg (http://img185.imageshack.us/my.php?image=nymfaio2007055pk9.jpg)

Η ιστορία με το πενηντάρικο δείχνει πόσο έχει ευαισθητοποιηθεί το νέο ΔΣ σχετικά με την συνδρομή των 50 ευρώ
Ο φίλος Jin Kazama είχε ένα πενηντάρικο ξεχασμένο στη τσέπη του που δεν μπορούσε να βρει το δρόμο του προς την τσέπη μου ... ε ε ε εννοοώ το ταμείο του Club και γι'αυτό ήταν στεναχωρημένος -όπως φαίνεται και στη φωτο. Μετά τον βοήθησα να βρει το σωστό δρόμο κι έτσι χάρηκα κι εγώ μέσα από την χαρά του :shock:

zoi
21st February 2007, 21:28
test...

http://img517.imageshack.us/img517/2204/nymfaio2007003467519et0.th.jpg (http://img517.imageshack.us/my.php?image=nymfaio2007003467519et0.jpg)

***MOD EDIT

wallace
22nd February 2007, 10:27

Δήμο, εγώ την έκανα mod edit, με την προτροπή του Θωμά...Πρέπει να είμαστε προσεχτικοί όταν δημοσιεύουμε προσωπικά δεδομένα.

@Δημήτρη (Ohlis): Δεν πειράζει φίλε.Τα λάθη είναι για να μαθαίνουμε! :D

Κάπου εδώ θα πρέπει να ευχαριστήσουμε όλοι τον κ.Δούνα για την προσφορά του και γενικότερα για τη στήριξη που παρέχει σε όλους τους ιδιοκτήτες RX-8 στην έδρα του στην Πτολεμαϊδα.

Ακόμη θα πρέπει να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που έτρεξαν και ασχολήθηκαν για να οργανώσουν την εκδρομή και να περάσουν οι υπόλοιποι όμορφα...

Ραντεβού στην επόμενη... :D

Terminator
24th February 2007, 23:54

κανονικά Ζωίτσα, :roll: :roll: :roll: (με το πλάι δηλαδή :!: )

η παρακάτω φωτό ειναι απ του Θωμά... ευχομαι να μην σας τύχει!!!

http://img410.imageshack.us/img410/4899/dsc00060lmg4.th.jpg (http://img410.imageshack.us/my.php?image=dsc00060lmg4.jpg)

Θ' ακολουθήσουν κι άλλες!!!

TOMASSINO
25th February 2007, 05:13

κανονικά Ζωίτσα, :roll: :roll: :roll: (με το πλάι δηλαδή :!: )

η παρακάτω φωτό ειναι απ του Θωμά... ευχομαι να μην σας τύχει!!!

http://img410.imageshack.us/img410/4899/dsc00060lmg4.th.jpg (http://img410.imageshack.us/my.php?image=dsc00060lmg4.jpg)

Θ' ακολουθήσουν κι άλλες!!!

Απλα θειικο! Πηγαινα με 80 και πισω απο φορτηγο για να μου κοβει τον αερα και με ολα τα ηλεκτρικα κλειστα για 30++ χιλιομετρα. Ισως να εχω κανει και το ρεκορ των περισσοτερων χιλιομετρων με αναμενο λαμπακι...!!! :!: :!:

Ohlis
25th February 2007, 05:20
Απλα θειικο! Πηγαινα με 80 και πισω απο φορτηγο για να μου κοβει τον αερα και με ολα τα ηλεκτρικα κλειστα για 30++ χιλιομετρα. Ισως να εχω κανει και το ρεκορ των περισσοτερων χιλιομετρων με αναμενο λαμπακι...!!! :!: :!:[/quote]

Τελεικα προλαβες να βαλεις βενζηνη η το εσπρωχνες :rambo:

TOMASSINO
25th February 2007, 14:48
Ναι προλαβα..Η φωτο ειναι στο βενζιναδικο στα Olympus Plaza στον Κορινο...